|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija nedelja
4.10.2019 16:16:46   
smeško
Fenomenalan program! Sjajno zvuci! Kod nasneka mala priredbica i to je sve.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 13:41:26   
Olga75
Dečija nedelja je u punom zamahu a niko ne piše user posted image
Nego,ja mooooram ali mooooram da pohvalim školu u kojoj matori odskora radi i matematičara koji je smišljao i organizovao današnji izazov za starije razrede, znači od petog do osmog. Škola je Bosa Miličević u Novom Žedniku. Imali su potragu za blagom.Četiri odaje u kojoj su pitanja za trag.Kad tragač odgovori tačno ( ima tri pokušaja) dobija trag. Čuvar odgovora pročita pitanje za trag i deca imaju 10 minuta da postavljajupitanja na koja čuvar odgovara sa da ili ne. Ukoliko pogode,dobijaju trag i idu u drugu odaju. Kad završe sve četiri odaje idu kod glavog čuvara i onda se tragači rastrčali po školi i sedmi razred je pobedio!
Obožavam tog matematičara i njegovu posvećenost i maštovitost!!! user posted image
Eto!!!
Kod zvercice je danas bilo kulinarsko takmičenje!
Njen razred je pobedio, pravili su mini pice, mafine, krofne i kifle sa čokoladom user posted image
deca su pravila i keksiće sa kokosom i žu-žu i voćne salate i pogačice i sitne kolače i svaštaaaaaa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 14:49:20   
smeško
Чекај, Олга, ниси јавила за торту. Како је прошла?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 15:22:07   
Olga75
Smeško, nije bilo torte, peti razred je trebalo da pravi nešto od dizanog testa user posted image
ali oni su totalno blesavi a to je sramota i onda je nesrećna razredna morala da reaguje i objasni da nije šta god nego ima pravila.
Meni je matematičar iz Bose pobednik ove Dečije nedelje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 15:45:12   
smeško
Они, бар праве сами, Н ћу ја за петак да правим неки кекс и колач, без шећера и белог брашна. Тема им је здрава храна.

Свака част за тог наставника! Треба бити и креативан и имати вољу да то усмериш ка деци. Стварно браво!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 15:50:28   
Ana RR
Olga, sjaaajnoooo user posted image kod nas u školi ni spomena o dečijoj nedelji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Decija nedelja
9.10.2019 16:05:34   
vocicana
Mi danas u vrticu obelezili vasarom, kupila sam jednu rukotvorinu sinu, bas je bio srecan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Decija nedelja
10.10.2019 9:54:39   
smeško
Ја сутра за М правим костим од еколошких материјала, а за Н здраве кексиће и колач. Данас Н има крос, а пада киша.user posted image Да су погледали прогнозу, било би им јасно да су то требали јуче да организују.user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Decija nedelja
11.10.2019 8:23:15   
flamingos
Našu decu danas vode u bioskop,a juče su trčali,i to po koiši.Lepa je dečija nedelja,organizuju se razne manifestacije


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Decija nedelja
11.10.2019 10:00:06   
Mirko Svirko
Kod nas u vrticu su cele nedelje bile neke aktivnosti povodom decije nedelje. Posto mi ne idemo,zvala nas je vaspitacica samo na aktivnosti, ali nisam se usudila da idem. Jer me sve strah da se ne razbpli pre operacije. A danas imaju maskenbal.  Pa ne idemo ni da gledamo. Ne zelim da mu bude zao sto ne ucetsvuje. Bitno da zavrsimo sada zdravstvene probleme. Sve u svemu jako je lep program bio. Juce su imali darivanje najboljeg druga. Svi si spremali slikovnicu koju su poklonili drugu ili drugarici. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Decija nedelja
11.10.2019 15:20:07   
kamičak
Divne aktivnosti, mi smo imali trku prijateljstva  I sportski dan povodom decije nedelje.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Decija nedelja
12.10.2019 7:00:29   
branki*
sve je ovo lepo...ali,imam utisak da se puno,bas puno aktivnosti zgura i nabaca,sve neka frka,trka,ja cekam malo da mi se casovi vrate u red.a,mozda je upravo draz u toj frci,da sve bude tako jedno za drugim,sta znam.kod nas bio maskenbal,igre bez granica,likovna radionica,razna neka sportska takmicenja,pojma nemam vise.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Decija nedelja
12.10.2019 9:37:42   
kamičak
U pravu si, Branki, jeste malo haoticno. Osim toga, mi gledamo na to kao roditelji, bitno nam je da je deci super. Mislim da smo na profesore malo zaboravili :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Decija nedelja
12.10.2019 19:02:15   
mama ivane
Moju devojcicu su vodili u biblioteku inace je predskolac i to mi se dopada

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Decija nedelja
13.10.2019 21:18:18   
smeško
Да, мој предшколац је такође постао члан библиотеке. Одушевљен је.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Decija nedelja
13.10.2019 21:19:54   
smeško

user posted image


Изразио је жељу да буде принц. Маскенбал посвећен рециклирању.

< Poruku je uredio smeško -- 13.10.2019 21:21:17 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Decija nedelja
13.10.2019 22:59:45   
bubulence
Kod nas je u vrticu i u skoli bas lepo obelezena decija nedelja.

Vrtic: druzenje sa drugarima iz druge grupice i zagrljaji, deciji vasar na kom prodaju ono sto sami naprave i novac ide za decu obolelu od raka, poset_a i druzenje sa penzionerima u domu, druzenje sa roditeljima, predstava. Skola je imala takodje mnogo divnih aktivnosti, nama ce ostati upamcena po krosu i prelomu ruke... Ali, i to je za decu... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Decija nedelja
14.10.2019 19:29:04   
branki*
smesko,super maskauser posted image
moj se maskirao u kuvara,tj ja ga maskirala i dobio je jednu od nagrada.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Decija nedelja
14.10.2019 20:02:40   
Mirko Svirko
Smesko, ovo je bas originalno. Pa svaka vam cas_t. Jako kreativno. U zadnje vreme svi kupuju kostime. A ja sam bas imala u planu da uvijem sina u zavoje i da bude mumija.. Ali nismo isli na maskenbal. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Decija nedelja
16.10.2019 11:37:41   
flamingos
Smeško,bravo za mališana."Modna reciklažna revija",lepa manifestacija,učestvovalo je i naše dete


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Decija nedelja
16.10.2019 13:11:35   
Olga75
Smeško, kostim je savršen user posted image a princ ili kralj je čaroban user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Decija nedelja
16.10.2019 13:15:52   
Ana RR
Smeško, divan je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Decija nedelja
17.10.2019 12:27:41   
smeško
user posted image
Добио је овације од другара.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Decija nedelja
17.10.2019 19:43:57   
kamičak
Drugari se iskreno odusevili :). Divan mali princ..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Decija nedelja
18.10.2019 6:57:53   
pari
Smesko, divan je!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here