|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
8.9.2017 20:40:53   
krin 40
Sjajan..nemam jednu lošu reč nekom da uputim.Već sam ih hvalila u temi o porodilištu ali nema veze.Stvarno sam imala divan tretman❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 19:38:26   
Tatjana.87
Jos se na kraju ispostavilo da je babica koja je bila sa mnom na porodjaju,
pre tridest i kusur pomogla mojoj mami da mene donese na ovaj svet user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 19:51:08   
krin 40
E to je baš extrauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 20:03:32   
Tatjana.87
I stvarno zena zna posao i izgleda bas voli to sto radi bas sam imala srece po tom pitanju. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 20:06:22   
krin 40
Slažem se.Dobra i iskusna babica je "pola posla"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 20:13:24   
Tatjana.87
Bas tako i za sledece ako bude cu da proveravam kada radi sestra Verica pa da tempiram porodjaj user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 20:39:08   
krin 40
Ma bez dobre veze ništa

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 22:26:30   
Sarav
Nakon oba porođaja su svi bili super, ekipa za prvi porođaj katastrofa, za drugi san snova

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
16.9.2017 23:36:32   
Dragce86
Ja imamsve pohvale za lekarski tim KBC Dragisa Misovic a za setre 50:50 posto...Imalo je sjajnih a i bas mladjih, nevaspitanih i drskih.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
17.9.2017 9:32:42   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Sarav

Nakon oba porođaja su svi bili super, ekipa za prvi porođaj katastrofa, za drugi san snova



Baš tako Sarav..sve zavisi od ekipe

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
28.9.2017 23:18:02   
Kata034
Iskacem van teme ali ne znam gde bih pitala a da ne otvorim novu. Moze li mi neko preporuciti doktora koji nema problem sa ugovorenim CR u Kragujevcu ili Beogradu? Usla sam u 8 mesec a lekar kod kog privatno vodim trudnocu izricito odbija ovakvu vrstu dogovora. Danas sam se vratila sa kontrole ocajna jer on covek insistira na prirodnom pirodjaju, cak ima komentar da ukoliko bebine mere budu prevelike za mene nece odobriti ni epidural. Znaci placem od muke i nemoci od kako sam dosla kuci.
Nije mi tesko ni za BG da odem da se porodim ali da znam da sa tim nekim mogu odmah lepo i otvoreno da se dogovorim. Naravno pisite mi u inbox, ne zelim nicije ime da se javno izlaze u vezi sa ovom temom.
Jebeno danas mozes da izvadis rebro da bi suzila struk i da dobijes penis ako resis da ipak zelis da si decak ali zaboga ugovoreni carski rez je za neke jos uvek tabu tema.
Hvala unapred.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
3.10.2017 15:50:31   
MamaNecaVo
Samo cu napisati,Gradska bolnica Zvezdara, CR 700e svi zanju koji doktor to radi,uputice te na njega.

(odgovor članu Kata034)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
3.10.2017 20:59:13   
vocicana
Bas lepo, cenovnik stojiuser posted image
Za osoblje GAO u Krusevcu sve pohvale, zaista, jedino izdvajam jednu ne zam kako bi je nazvala a da ne budem vulgarna, kojoj sam se namerno okrenula, kojoj nije smelo da se desi da mise okrene, a na njenu zalost, uvek mi se javi, sticajem nesrecnih okolnosti, svaki put moja smena. Sta reci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
3.10.2017 21:24:00   
medamisko
Oba puta u porodilistu DM i oba puta su bili korektni. Svuda ima raznih sestara, kao i doktora,.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
3.10.2017 22:34:23   
MamaNecaVo
U Visegradskoj se zna cenovnik i za tabletu brufena.Bez sve sale.
Parfeme+20e svaka sestra,svaki dan.Onda te cak neko i pogleda.


Ja nesto gledam Miskovic ako opadne privatna klinika,jos vecam.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
4.10.2017 22:47:33   
Dragica Draga
Strasno... zar je moguce da je takva situacija u Visegradskoj?
Doduse moguce da je i u Betaniji, ja nikome nista nisam dala zato me niko nije ni gledao, niti je dolazio cak i kada sam zvala 😀

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
5.10.2017 8:17:29   
krin 40
Ja opet moram ovde da se upišem.Pirodjena u Višegradskoj u maju.Žuti dinar nikome nisam dala.Ma ni kafu.Bili sjajni.Predivni.Pisala sam o tome i posle
porodjaja.Od prijema do otpusta.Kada stignem napisaću i porodjajnu priču.Čak i ono što sam ponela za bebu(pelene,vlažne m,kremu)nisu mi uzeli.Mm je dao 1000 din babici na otpustu koja je oblačila Ducija i to na svoje insistiranje

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.10.2017 8:20:06 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
5.10.2017 8:32:16   
Mala Elena
Porodila sam se oba puta u Gradskoj na Zvezdari i imam lepe utiske, ljubazno osoblje, sve pohvale. Samo sto uslovi (sobe, kupatila) nisu bili neki ali meni to nije bilo bitno...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
5.10.2017 22:47:46   
MamaNecaVo
U Visegradskoj ti sve zavisi od toga na kojem spratu porodilja lezi.Ostalo je istorija..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
1.3.2018 11:16:25   
Dora89
U Frontu baš loša situacija po tom pitanju, čast zaista divnim izuzecima. Pripremite se na čašćavanje maltene svakoga ako želite drugačiji odnos. U suprotnom, neka vam na drugo uvo izađe.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
1.3.2018 12:18:24   
AnaTamara
U Lo smo sve cascavali, tipa cokolada , kafa, pice, vecera kada sam se porodila, i dr pare, ali vredelo je. Nazalost sto mora tako

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
22.4.2018 12:03:17   
Bebana17
Dva puta sam se poradjala u Visegradskoj, jednom vaginalni porodjaj, jednom carski rez, oba puta osoblje korektno, kulturno, bez ijednog dinara obavljali svoj posao, kako i treba (osim jedne lude doktorke koja me ubedjivala da se ne poradjam i zbog koje umalo da se porodim na odeljenju, ali nije vredna spominjanja), ja sam bila tretirana kao covek, od spremacice, do dr-a, da li je to cista sreca ili ne, ne znam. Ono sto je meni smetalo je oronula soba, visoki kreveti, odvod u kupatilu los, hanzaplast (neciji) u hrani, ali osoblje generalno prema meni je bilo odlicno.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
28.4.2018 13:22:34   
MimaKos
Niamo imali vezu ni prvi ni drugi put, sa cerkicom je sve bilo lose i lekar i odnos osoblja prema nama, a sa sinom druga pesma, fenomenalno iskustvo! Prijatni, ljubazni kao da sam na drugoj planeti bila!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
28.4.2018 16:01:15   
Anck Su Nmaun
Tri porodjaja , gtreci put su mi Svi bili veza user posted image jeste lepsi osecaj a li ni prva dva nisu bila nista gora.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u po...
28.4.2018 16:05:02   
MimaKos
Sve sa vezom koje znam su bili ispaljeni na kraju..dali ogromne pare i na kraju nista, nema tamo veza, samo Bog.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Click Here