|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 14:51:40   
Olga75
ne verujem da je bas priuceni , pre mi se cini da nije obratio paznju
sto je mozda i veci problem od onog sto prejudiciras

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 17:02:32   
malapufika
ja stalno kuburim sa ginekolozima..videcu sutra u 9 sta ce da mi da...ako je nesto kao prosli put produzicu privatno pa da cujem drugo misljenje..imam jos jedno pitanje papa test dali da radim pre ili posle terapije..ja sam mislila bolje posle da sto pre krenem sa lekovima tj vec sutra ?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 17:09:45   
branki*
mislim da rezultati papa testa nemaju veze sa tim da li pijes antibiotike.ja bih,isto,odmah krenula sa lekovima.naznaci doktoru da ti se vraca,odnosno ne zaleci se skroz,diskretno mu spomeni kombinaciju 3 antibiotika.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 17:12:38   
malapufika
ma negde sam procitala da mogu da uticu bakterije na grlic pa sam se jos vise frapirala user posted image nego nadam se da je to bas kad se dugo ne leci...ma naznacicu mu naravno ,pa moje zdravlje je u pitanju...dao mi jedan lek ,a ja dobila jos jednu bakteriju..strasno.......ma da,ali ne mogu papa test da radim jer cu da koristim i vaginalete...nego cim za vrsim terapiju jedno pojedno

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 17:18:34   
branki*
nisam o tome razmisljala.ja ko zna koliko sam vukla tu ureaplazmu.meni su odstranili 1 jajovod,bio zapusen,papa test u redu.e,sad da li je to zbog te bakt. ili nesto drugo ne znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 17:24:28   
malapufika
znam da mi je i kolposkopija i papa bio dobar pre sest meseci...da se kljukam vitaminima...idem sutra po terapiju i ne mogu vise da se traumiram ovim sto procitam po netu...tacno znam sta mi je ciniti sutra pa se nadam da ce biti sve ok.
izvinite sto sam vas udavila na ovoj temi ,ali sta cu kad sam panicar i kad imam milion pitanja...user posted image

< Poruku je uredio malapufika -- 21.2.2012 17:26:15 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 19:59:17   
Anoniman
zene ja preksuta radim ove briseve. drzte palceve da budu ok, da mogu dalje!!

(odgovor članu malapufika)
  Direktna veza do poruke: 382
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 20:35:03   
Nataša1
Malapufika, ovde je bilo na forumu i žena koje su istovremeno imale ureaplazmu i mikoplazmu, ili hlamidiju i neku od te dve, više se ne sećam...
Često čujem da se u domovima zdravlja dobijaju pozitivni rezultati, a posle u privatnim laboratorijama negativni. Ne znam ko je u pravu, al slažem se sa ostalima da treba obavezno da ponoviš tekst u drugoj laboratoriji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 21:37:52   
branki*
evo,npr kod nas u domu zdravlja,prilican broj zena bio pozitivan na hlamidiju,i stalno,nakon popijenih antibiotika brisevi opet pozitivni.na kraju kad su proverile privatno,bile negativne.sad,cim je neko pozitivan na hlamidiju,lekari sami preporucuju da se bris proveri jos jednom u drugoj laboratoriji,eto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 21:42:13   
malapufika
malopre mi kaze drugarica njena sestra u dz tri puta pozitivna na hlamidiju ,a privatno dva puta negativna ..kljukala se mnogo lekovima dzabe ...cekam mm sa posla pa cemo da vidimo sta da radimo...meni nikako ne ide u glavu odakle sad i ureoplasma odjednom...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 23:27:56   
Anoniman
ja imam kontra iskustvo i sa brisevima i sa spermokulturom, takoda ne znam sta da vam kazem.user posted image

(odgovor članu malapufika)
  Direktna veza do poruke: 386
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.2.2012 1:28:59   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ne verujem da je bas priuceni , pre mi se cini da nije obratio paznju
sto je mozda i veci problem od onog sto prejudiciras

Nista ne prejudiciram user posted image ...cinjenica je da masa dr danas nema pojma o poslu koji radi jer zavrsavaju jedan tako vazan fakultet putem veza i vezica...sreca je kada naidjes na lekara koji zna svoj posao,i to nije samo moj zakljucak veruj mi da je masa doktora zgrozena neznanjem svojih kolega...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 13:41:42   
malapufika
ja ponavljam briseve privatno sledece nedelje ,samo da me prodje kijavica.nije hteo gin da mi da lekove jer sumnja u rezultate.kaze da u zadnjih god dana svi imaju neke bakterije kad odu u higijenski..tako da,videcemo za koji dan

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 13:52:26   
Jole84
Pčelka,Pufika držim vam palčeve da brisevi budu u redu user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 14:04:47   
hanka

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

ja imam kontra iskustvo i sa brisevima i sa spermokulturom, takoda ne znam sta da vam kazem.user posted image


Pcelka ako radis briseve u higijenskom u Pirotu molim te ih ponovi negde drugde jer tamo skoro nikad nikome nista nisu nasli a kad urade privatno gledaj mu cudo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 17:56:40   
malapufika
hvala Jole user posted image luda kuca,ne znas kome da verujes...koliko se ceka privatno za rezultate ?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 17:58:37   
Jole84
Ja sam radila u higijenskom,gotovi su bili za 3,4 dana,pretpostavljam da je privatno još brže user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 18:05:23   
malapufika
ja sam cekala 8 dana sada zadnji put i lepo sam docekala...pa mislim i ja da je brze nego reko da pitam ako neko zna sigurno..

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 18:12:00   
Jole84
Pufi ne znam da l sme da se kaže beše gde da radiš privatno,da l je to vid reklame? user posted image
Tačnije gde da ne radiš..

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 18:16:39   
malapufika
eto ti sad...opet neke zajebancije :)))salji mi pp

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.2.2012 23:40:30   
Anoniman
u ponedeljak rezultati!! drste mi palceve!! user posted image

(odgovor članu malapufika)
  Direktna veza do poruke: 396
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.2.2012 0:07:08   
degu
Držimo Pčelka user posted image
Ja u ponedeljak radim briseve, držite i meni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.2.2012 9:55:08   
Meisje
Drzimo,ne brinite nista samo javljajte dobre vestiuser posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.2.2012 10:24:39   
hanka
Pcelka Veverice drzim fige za sterilne briseve user posted image user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.2.2012 11:27:56   
Jole84
Pčelka,Degu,sve smo uz vas,držimo palčeve jaaaaako user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here