|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.2.2012 13:09:46   
Zell

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a koliko je enterokokusa ?


Olga, ne pise nista koliko user posted image samo ovo sto sam gore napisala i antibiogram...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.2.2012 13:25:01   
Olga75
da kolicina se ne izrazava i ako je u velikom broju se po antibiograma daje se th
dobro je da nema gljivica
a on je u principu bezazlen

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:02:02   
malapufika
devojke dali je moguce da se pored micoplasme odjednom pojavi u ureoplasma ...???user posted image user posted image imala sam micoplasmu pa pila antibiotike i nije je bilo...ponovila posle par meseci i sad je ima i ureoplasma...mm nema nista.da kazem da sam radila bris ujutru i sutra dan ujutru tj preko noci dobila

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:04:30   
Zell
ne znam odgovorice ti cure sto imaju iskustva s tim.... ja nikako da se resim ovog enterokoka danas ponovo pocela pentreksil na 6 sati 2 kutije pa idem ponovo bris raditi... jel zna neko koliko da cekam posle antibiotika da idem ponoviti bris???

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:05:14   
malapufika
meni rekaogin nedelju dana,ali mislim da treba 20 ...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:10:18   
Zell
mozda bi i mogla posle nedelju dana onda jer cu koristiti vaginalete posle antibiotika uporedo sa probiotikom... to mi taman 7 dana traje user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:12:28   
malapufika
ne znam sta da ti kazem ,ja sam radila posle nedelju dana i bilu su super rezultati,sve cisto,ja nikakve tegobe...i evo sada posle tri meseca souuuuuu...nista mi ovde nije jasno

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 20:40:17   
malapufika

IZVORNA PORUKA: malapufika

devojke dali je moguce da se pored micoplasme odjednom pojavi i ureoplasma ...???user posted image user posted image imala sam micoplasmu pa pila antibiotike i nije je bilo...ponovila posle par meseci i sad je ima i ureoplasma...mm nema nista.da kazem da sam radila bris ujutru i sutra dan ujutru tj preko noci dobila



nadam se da ce neko znati odgovor
ili bar neko sa slicnim iskustvom?

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:08:56   
branki*
malapufika,ja sam imala "samo"ureaplazmu.isto,pila antibiotike,pa na 2-3 brisa je nije bilo,pa se opet pojavila,pa opet antibiotici,uradim bris,ona jos tu,ponovim bris privatno,tamo pise da je nema.i,tako,cas je ima,cas nema.u jednoj laboratoriji je nadju,u drugoj neuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:13:17   
malapufika
ccccc branki sta mi receuser posted image pa meni je cudno da se pojavi i ureoplasma posle dva meseca i to veca od 100 000 ..a nikad je nije bilo do sada pa ni pre ta dva meseca kad sam zadnji put radila briseve...nisam pametna vise sta da radim

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:30:46   
branki*
jooj,znam.to je vrzino kolo.meni je bila veca od 10na4.mm je uvek imao sve briseve sterilne.da li da ponovis u drugoj laboratoriji?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:34:14   
malapufika
i mm ima sve sterilno...jeste da imam sekret opet ,ali ok mi je da se vratila micoplasma nego odakle ureoplasma amannnnn i to toliko za tako kratko vreme.jos mi je na uputu pisalo samo micoplasma a dobijam rezultat i sa ureaplasmom...idem u sredu kod gin da vidim i da napomenem da sam radila briseve u drzavnoj tj u higijenskom

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:39:28   
branki*
posto ja sve proveravam,meni prvi put je bila pozitivna i u drzavnoj i privatno.posle negativna i tamo i ovamo.i ,nakon par meseci krece cirkus-u domu zdravlja cas pozitivna,cas negativna,ja se iznerviram,odem privatno,tamo kazu negativno,i vise ne cackam.za sad.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:40:39   
Sanchy
Ja u cervikalnom brisu imam dosta pmn leukocita koji sugerisu na postojanje bakterije ali eto na zasejanim podlogama nista nije niklo...nema bakterija,clamidije,mikoplazme,ureaplazme..nema nista...ali mi je dr prepisao sinacilin od 500 mg tri puta dnevno 14 dana...i sta reci na ovo?Ili ti testovi nemaju veze sa vezom ili su bakterije mutirale pa ne resaguju na standardne testove...mislim stvarno smesno...user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 22:45:35   
malapufika
ja sam u haosu,dal da pijem lekove ili da radim privatno....a radimo na bebi...pa me jos vise opterecuje da ne ostavi posledice
sinacilin tri puta dnevno toliko danauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2012 23:47:06   
Jole84
Uh sinacilin je jak user posted image ne znam pufika,posavetuj se sa doktorom,samo ne sikirkaj,srediće se to user posted image
Najgore kod svih lekova je što jedno leče a drugo nam razbole user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 1:11:48   
Sanchy
Nadji dobrog dr.veruj mi zbog problema u trudnoci dosta sam ih promenila jer mi nijedan nije adekvatno pomogao do ovog sada...sinacilin je dozvoljen u trudnoci ali nisam sigurna za prvo tromesecje zato ponovi testove,nadji dobrog dr i sta ti on kaze tako postupi ...i u sustini ako imas mikoplazmu ili ureaplazmu ne znam zasto radite na bebi?Mnogo je bolje prvo to izleciti pa onda ...obe bakterije mogu vrlo lose da deluju na plod zato se ti testovi i rade pre trudnoce.......sad sam procitala da ti se vraca non stop sudeci po brisevima,onda lepo promeni dr.neka ti da agresivniju trapiju i sve ce biti u redu...

< Poruku je uredio Sanchy -- 21.2.2012 1:16:22 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:03:57   
malapufika
sanchy pa radili smo na bebi bas zato sto su nam brisevi bili dobri ..pre nego da krenemo da radimo smo uradili preglede bas iz tog razloga..naravno da cemo to da stopiramo dok ne bude sve ok i naredna tri brisa budu sterilna...samo da je se resimo

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:07:13   
Olga75
uradi ponovo briseve za pocetak
sve te " gadosti " se lece po antibiogramu
a nekad i previse antibiotika izaziva rezistenciju pa se jedne istrebe , druge se pojave user posted image
i obavezno se ordiniraju dva antibiotika koji se na smenu koriste
i ne zaboravi da uzimas probiotike i da pazis da se u vaginalnoj flori ne pojave gljivice zbog antibiotika

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:11:23   
malapufika
hvala olga user posted image bas mi znace vasi saveti.mnogo sam tuzna,bas se nisam nadala ovome...uzimacu vaginalete uporedo..a koji bi probiotik mogla da uzmem?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:12:37   
Olga75
za eventualni proliv ( oce od ab ) mozes i probiotske jogurte
a za vaginalne bi bilo najbolje da se konsultujes sa ginekologom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:15:15   
malapufika
ok.prosli put sam koristila neo penotran ,,sutra cemo videti kakva ce biti terapija ..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:45:43   
branki*
da,naravno da idu po antibiogramu.ja sam koristila 3 antibiotika-dovicin,pa kad sam njega ispila odmah klindamicin i posle njega jos neki treci,ne secam se.tako mi rekao dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 12:49:32   
malapufika
ja samo doksicilin pet dana 2X1

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2012 14:38:17   
Sanchy
I moja kuma je za ureaplazmu koristila tri antibiotika plus vaginalete,ne znam koje ,davno je bilo,ali joj se vise nikad nije pojavila...zato kazem da ti treba agresivnija terapija i drugi doktor posto taj tvoj ocigledno je neki priuceni kojih nazalost jako jako puno ima ...

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here