|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 6:29:22   
mila83

IZVORNA PORUKA: serpica

Mila,Veselica i Bibilib nema omaske user posted image


user posted image Videcemo,pasce odmah cast ako bude ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 6:35:53   
serpica

IZVORNA PORUKA: mila83


IZVORNA PORUKA: serpica

Mila,Veselica i Bibilib nema omaske user posted image


user posted image Videcemo,pasce odmah cast ako bude ! user posted image




Ma nema sta da vidimo,to je sigurno..a sto se casti tice,pogodih ja i za Chupu pa pobeze lepa sa sve nogicom od zabe user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:10:19   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: serpica

Mila,Veselica i Bibilib nema omaske user posted image

Serpice ja se trudim da budem sto vise aktivna jer imam jednog djaka ali zaista navijam i za tebe.Volela bih da i ti budes medju prva tri user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:14:35   
Bibilib
Drago mi je sto mislite da sam ja medju prvih tri...ali sam vec nekoliko dana zabatalila komp.tako da je moguce da ispadnem iz igre...mada volela bih da osvojim nesto kvalitetno za mog buduceg prvaka....posto ove godine kupujemo knjige...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 9.3.2015 11:15:03 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:19:01   
mila83
Isto tako,htela bih da obradujem svoje djace prvace user posted image Kako bude, svakako smo se druzile i svasta procitale i saznale !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:21:26   
veselicaa
Meni samo krivo sto nije ucestvovalo vise mama koje imaju djake bilo bi zanimljivije.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:24:54   
Bibilib
Pa bilo bi zanimljivije ali kada se sve teme skupe mislim o deci,dosta toga smo naucile i procitale a sto nam moze kosistiti....


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:25:57   
veselicaa
Pa i nisu se bas otvarale teme o djacima i skoli

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:33:07   
serpica

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: serpica

Mila,Veselica i Bibilib nema omaske user posted image

Serpice ja se trudim da budem sto vise aktivna jer imam jednog djaka ali zaista navijam i za tebe.Volela bih da i ti budes medju prva tri user posted image




Imam i ja dva djaka,jedan zavrsava cetvrti drugi polazi u prvi,ali nema sanse da budem toliko aktivna kao vi,svaka cast i hvala ne lepoj zelji,mozda neki drugi put ja obradujem moje djake..user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:38:13   
veselicaa
Ja sam i shvatila da je ova igra za nas mame djaka pa zato sam i navijala za tebe jer vidim po tikeru da imas dete koje je cetvrti razred.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:39:29   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: serpica

Imam i ja dva djaka,jedan zavrsava cetvrti drugi polazi u prvi,ali nema sanse da budem toliko aktivna kao vi,svaka cast i hvala ne lepoj zelji,mozda neki drugi put ja obradujem moje djake..user posted image



Seprice nikad se nezna...mozda bas ti osvojis nagradu za tvoju decicu...ali ja sam za ono vazno je ucestvovatiuser posted image user posted image user posted image pa ko pobedi nek mu je sa srecom i sa moje strane....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:42:09   
mila83
Srecno svima ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:44:39   
Bibilib
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 11:46:12   
veselicaa
Jel traje do veceras u 00 ili do sutra u 00?I da,srecno user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 12:49:31   
Bibilib
ja mislim do sutra u 00:00 user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 12:58:00   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Kompanija STABILO nagradiće 3 Ringerajina člana, koja budu dala najveći doprinos forumu rubrike Dete, sa po poklon paketom školskog pribora u vrednosti od 3.500 RSD! Takmičenje traje od 10.2. do 10.3.2015. (zaključno sa 10.3.)


Nagradni konkurs traje do sutra u ponoć, znači 10.3. na 11.3.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 13:05:16   
Bibilib
Jos jedan danuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 13:18:11   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Kompanija STABILO nagradiće 3 Ringerajina člana, koja budu dala najveći doprinos forumu rubrike Dete, sa po poklon paketom školskog pribora u vrednosti od 3.500 RSD! Takmičenje traje od 10.2. do 10.3.2015. (zaključno sa 10.3.)


Nagradni konkurs traje do sutra u ponoć, znači 10.3. na 11.3.

Hvalauser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 15:02:27   
mila83
Znaci devojke druzimo se jos na forumu dete user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 15:05:20   
veselicaa
Do sutra user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 18:46:10   
Bibilib
Da to nam je glavna tema... tokom takmicenja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.3.2015 14:36:36   
marketing RR
Dragi Ringerajci, prema izveštaju naših programera, raspored podednika/dobitnika je sledeći:

1. mila83 sa 571 objavljene poruke u okviru foruma rubrike Dete
2. veselica sa 468 objavljene poruke u okviru foruma rubrike Dete
3. Bibilib sa 189 objavljene poruke u okviru foruma rubrike Dete



Drage mame, čestitamooo user posted image

Pošaljite nam do kraja nedelje na pp podatke (ime, prezime, adresa u Srbiji i telefon), kako bi vam sponzor poslao nagrade.




< Poruku je uredio marketing RR -- 11.3.2015 14:38:03 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.3.2015 14:39:48   
mali_mis
Cestitam user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.3.2015 14:44:56   
Bibilib
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvalaaaa....najbolji poklon za mog buduceg djaka prvaka.......
Hvala RR sponzoruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.3.2015 14:46:36   
mila83
Jao kako smo srecne ! Moja Mima skace od srece ! user posted image user posted image user posted image Hvala puno RR i sponzoru ! Divno ! Cestitke i mojm vrednim drugaricama, Veselici i Bibilib ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here