|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
2.12.2014 17:42:09   
Mariya
Ja se nisam farbala u prva tri meseca, a posle redovno, farbom koju koristim godinama. Ono sto je meni bilo interesantno je da u prvoj trudnoci, boja kose mi je bila ok, onakva kakva uvek bude posle farbanja. U drugoj trudnoci, nakon farbanja mi je kosa dobila crvenkast ton i izgledala je i stajala mi groooznouser posted image . Ponovo sam se ofarbala mesec ipo nakon porodjaja, istom tom farbom i boja je kao nekad, svetlosmedja, kakva je inace i kakva treba da bude.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
2.12.2014 17:51:51   
Kata90
ja sam bas pre trudnoce prestala da se farbam,htela sam vec neku promenu.....tako da mi se crna boja skroz isprala sad sam prirodno tamno smedja.....a mm se ovako bas svidja meni bas i ne.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 14:03:54   
barbados
cao svima evo i ja imam problem zelim da pitam da li sme da se izvlace pramenovi u 11 nedelji sam trudnoce jedni kazu moze jedni kazu ne??????user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 14:07:06   
Maraj
Barbados najbolje da uradis kako ti misliis. Ja sam se zadnji put farbala sredinom januara. Niti gde idem tako da bas me trenutno briga kakva mi je boja
Ja cu sacekati jos malo pa cu se ofarbati-u plavo.

(odgovor članu barbados)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 14:12:39   
Anoniman
barbados, sto kaze Maraj poslusaj sebe.
ja se prvi put u zivotu ofarbala u februaru, i nisam znala da sam user posted image , i kupila farbu bez amonijaka da ponovim, i nisam, ceak da udjem u II pa cu da probamuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 14:14:08   
barbados
sacekacu i ja jos jednu dve nedelje nista nije hitno za farbanje.....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 18:39:17   
serpica
Ja sam se farabala od pocetka uvek..ali koristim 6% hidrogen mozda onaj jaci hoce da pece pa zbog toga mozda treba izbegavati..meni je dr rekao da slobodno mogu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu barbados)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 22:28:47   
nikiteki
ja sam se farbala

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2015 22:33:22   
Katarina20
i ja sam se farbala user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
14.4.2015 13:57:06   
Maraj
Molim plavuse koje su koristile farbe bez amonijaka da mi kazu koje su farbe kupovake tacnije koje su im izvukle plavu boju

(odgovor članu Katarina20)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
19.5.2015 11:07:45   
Anoniman
Prvi put se ofarbala u ovoj user posted image sa 13 + 0 , farba bez amonijaka, e sada bih probala loreal prodigy, koliki treba da bude razmak izmeedju farbanja?

(odgovor članu jelana9)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
19.5.2015 11:25:25   
ivaMark
UM, ja sam se farbala kad mi boja vise nije bila sveza, mesec i po...dva najvise... Kojom si se farbom prvi put farbala? moja preporuka je loreal casting... posle godinu dana lutanja i isprobavanja vratila sam se njoj, tako divan sjaj ima

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
19.5.2015 11:27:25   
Anoniman
Iva bas njom sam se i farbala, uzela sam neku led cokoladnu, primila se na moju boju, mada sam jos crna, i ima lep crvenkasto braonkasto odsjaj kada sam na svetlosti..

(odgovor članu ivaMark)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
19.5.2015 12:13:31   
ivaMark
Koristila sam i prodigy, ali mi je ova no1.... Bas me zanima koja ce tebi vise da odgovara

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
19.5.2015 12:58:14   
jess021
Um, mislim da ti je mesec dana dovoljan razmak izmedju farbanja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
17.6.2015 19:02:22   
jess021
Danas sam se ofarbala sa Macadamia farbom. Uzela sam neku bas svetlu 10.27, mogla sam i malo tamniju, ali nema veze. Farbala sam samo irastak, a na kraju preliv na celu kosu i napokon je ujednacena boja celom duzinom.
Problem je sto je mene jako peckalo i svrbelo, cak mi je, nakon pranja, vrh cela bio crven od iritacije. Meni def ne odgovara, verovatno necu ni potrositi drugu polovinu farbe koja mi je ostala.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
17.6.2015 19:07:03   
Anoniman
Jess i mene je danas malo svrbelo od loreal prodigy-a ali nisam imala crvenilo i peckanje...

Je li ta Macadamia isto na biljnoj bazi, koliko kosta?

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
17.6.2015 19:16:20   
jess021
Ne znam da li je na biljnoj bazi, ali pise da je obogacena biljnim uljima i mineralima, nije bez amonijaka, ako to mislis.
Kosta 600 din, ali 100ml. Garnier color naturals su od 40ml, cisto da uporedis.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
2.7.2015 9:47:53   
jess021
Zakazala sam za sledecu nedelju farbanje u ovu boju klik
Nadam se da ce biti ok, jer vikend posle toga imam krstenje, pa ne bi valjalo da budem sarenauser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 2.7.2015 9:48:28 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
2.7.2015 10:27:02   
vikiveki
Ja se za vreme trudnoće nisam farbala samo u toku prva dva tri meseca,a to sam mogla da priuštim jer se farbam u boju sličnu mojoj boji kose

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
2.7.2015 10:30:38   
jess021
Viki, nisam ni ja prva 3 meseca, pa mi je izrastak bio skoro 3 cm, a i tad sam vidla koliko sam posedela, sok.
Dosadila mi plava, moram malo da menjam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Farbanje i minival u trudnoci...
2.7.2015 11:25:41   
Maraj
Ja zakazala farbanje za sutra. Evo ulazim u 7.mesec nisam se farbala do sad osim u 5.mesecu sa farbom bez amonijaka i skroz sam ispala sarena. Tako da odoh sutra kod frizera. Inace farbam se u plavo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
10.7.2018 10:38:28   
dunja RR
Ofarbah se jutros sa Biokap biljnom farbom, za nijansu tamnija od moje, ali sjajno izgleda. Sve je prekrila, sve, ne smrdi, hvala Rosi, ti si mi preporučila!
Ostalo mi je pola farbe pa imam za još jedno farbanje jer ja farbam samo izrastak.
Možda ću u međuvremenu kupiti još jednu plavlju, pa da malo pomešam sa ovom polovinom, misli da će to da bude skroz moja boja.
Mada je i sada odlično, kosa izgleda baš lepo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
10.7.2018 11:01:46   
IvanaSK RR
E super, bas mi je drago. Ti si inace svetla pa nije problem da ti prekrije bilo koja farba. Meni bi izvukla narandžastouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
10.7.2018 15:01:35   
pari
Ja sam se normalno farbala u toku trudnoce, a i sad planiram dok dojim. Farbam se na svaka 2 meseca otprilike...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here