|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:54:53   
Anoniman
Nisam čula za taj ugovor.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 14:55:25   
melania
Gago pricala sam ja sa svojim muzem,i njega to mozda izjeda a ne zeli da prizna.Onaj stan ce ostaviti zaovi na njeno ime,mislim boli me uvo ali mi je i zao.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 77
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:58:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:00:55   
melania
E pa vidis ja sam se dobro raspitala da bi sto pre otisla na vantelesnu ali su me sva sreca zvali sa programa.To je moj cale otkrio da bi mi to napravili ali je odustao jer je video da je meni to bez veze.Znaci ja ne cenim novac vec ljude,a ako budem ikad imala decu ima da to postujem i cenim da ne bi pravila ovakve gluposti ko njegovi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:05:44   
melania
Ma naravno Gago da me za zidove bas zabole,da ja dobijem user posted image pa nema me sretnijeuser posted image Oni ce nazalost kasno shvatiti svoje postupke ali bas me briga.Sto bi rekao moj drug trazili ste gledajte.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:11:55   
Anoniman
Sram ih bilo što su vam uopšte dali krov nad glavom! Eto tako meni zvuči vaša prepiska!

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:19:19   
Anoniman
Nemojte me krivo shvatiti, ali šta su moji trebali, da se presele u mojih 60 kvadrata a meni da prepuste svojih 100 sa dvorištem? Ja se sa tim ne slažem. I moji roditelji su počeli od iznajmljenog stana, pa kredit, pa otplatili kredi, pa uštedeli, pa kupili malo veći stan, i tek sa i-ha-ha godina počeli živeti tu gde sada žive.
MENI su sa ovih 60 kvadrata učini odgromnu uslugu! Preskočila sam njihova prva 3 koraka zajedničkog života!

U ove tipove ugovore ipak ne bih ulazila, ne razumem se.

Ali, ako su vam kupili stan, kakav takav, oni su vama uštedeli minimu 300eur mesečno koliko biste plaćali zakup.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:21:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemojte me krivo shvatiti, ali šta su moji trebali, da se presele u mojih 60 kvadrata a meni da prepuste svojih 100 sa dvorištem? Ja se sa tim ne slažem. I moji roditelji su počeli od iznajmljenog stana, pa kredit, pa otplatili kredi, pa uštedeli, pa kupili malo veći stan, i tek sa i-ha-ha godina počeli živeti tu gde sada žive.
MENI su sa ovih 60 kvadrata učini odgromnu uslugu! Preskočila sam njihova prva 3 koraka zajedničkog života!

U ove tipove ugovore ipak ne bih ulazila, ne razumem se.

Ali, ako su vam kupili stan, kakav takav, oni su vama uštedeli minimu 300eur mesečno koliko biste plaćali zakup.


čitam sve od samog početka.
Tasho, potpuno si u pravu.
Treba ceniti neke stvari.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:23:23   
melania
Ma niko sad ovde ne govori o stanu,ti zeno bas ne kapiras!!!Boli me uvo za stan,svakako cu dobiti od mog oca na normalan nacin.Lepo procitaj sta je mene uvredilo a za zidove me ne zanima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 15:23:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:25:50   
melania
user posted image
IZVORNA PORUKA: melania

Ovo je gore Gago od tvog slucaja.Naime svekar je kupio stan mm ali na njegovo ime.Ja mu kazem da mi je to nelogicno zasto bi davao pare na porez a mm ga ne bi platio jer mu je prvi stan,taman bi imali za vantelesnu koja je jako skupa.Zasto da cekamo i da se mucimo da skupimo taj novac kad on kaze ja sam tako odlucio i tacka.Ja nemem nazalost decu,dace Bog da ih imam ali tako nesto ne bi nikad uradila,zar nisam u pravu.Pa sve i da je moj otac tako nesto uradio oterala bi ga dodjavola,nemam reci.To malo ljudi zna jer je mene toga sramota,a mm je svejedno sto je meni nelogicno skroz!


(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:27:05   
buhla
Hm, mora da sam ja pogresno shvatila celu ovu pricu. ovde niko nije pricao da treba ili ne treba ceniti svekra i svekrvu. ovde sa radi o tome da ako su i poklonili kucu, stan ili sta vec, da im to ne daje za pravo da mogu da dodju nenajavljeni kad hoce ili ulaze bez znanja. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 15:27:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:27:59   
Lu
I meni je moja mama poklonila kuću i zemlju svu koje ima i previše,na moje ime naravno,ali ne visi za vratom zbog toga meni i mm,on bi se prvi odmah odselio da je tako a i ja s njim.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 89
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 15:30:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:30:25   
melania
Niko ovde nije pricao o nezahvalnosti ili ne znam kako ste vec shvatile.Radilo se o tome da je on pre dao drzavi 3 hiljade evra za porez nego li svom sinu da postane otac,sta tu nije jasno!Kako covek da sroci a da vi to pogresno ne protumacite.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:31:43   
buhla
A kada smo kod nenajavljenih gostiju, ja sa tim nemam problema, jer nikad i nisam kuci user posted image  salim se, uvek se izdogovaram sa prijateljima i cesto se desi ako je neko u blizini zove prvo na tel da pita da li primam goste, a i ja isto tako. Dok je kod mojih druga prica. Ceo zivot su nam tamo svaki dan cirkulisali ljudi, samo banu i dan danas je tako, ali moji su ih tako navikli i zato je njima to i normalno.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:32:30   
marince1
IZVORNA PORUKA: lu

I meni je moja mama poklonila kuću i zemlju svu koje ima i previše,na moje ime naravno,ali ne visi za vratom zbog toga meni i mm,on bi se prvi odmah odselio da je tako a i ja s njim.


Ovo su normalni roditelji!user posted image user posted image user posted image

Ja razumem na sta se cure zale,privatnost je nesto sto je stvarno neophodno!

Tasho ti si imala tu srecu da uz stan imas mogucnost da zadrzis privatnost i zahvalna si svojim roditeljima ,ali da se oni ponasaju drugacije ,ne bi im bas bila tako zahvalna.





_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:34:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: melania

Niko ovde nije pricao o nezahvalnosti ili ne znam kako ste vec shvatile.Radilo se o tome da je on pre dao drzavi 3 hiljade evra za porez nego li svom sinu da postane otac,sta tu nije jasno!Kako covek da sroci a da vi to pogresno ne protumacite.

Ma ja sam te shvatila,dao je 3000eu za taj ugovor da ti ništa ne možeš naslijediti u slučaju razvoda,umjesto da je pomogao sinu da postane otac jel tako?
Ma bezveze,neki roditelji baš znaju da uvjetuju ljubav...evo ti krov nad glavom al nek se zna ko je gazda,e pa neka hvala! 

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:34:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

A kada smo kod nenajavljenih gostiju, ja sa tim nemam problema, jer nikad i nisam kuci user posted image  salim se, uvek se izdogovaram sa prijateljima i cesto se desi ako je neko u blizini zove prvo na tel da pita da li primam goste, a i ja isto tako. Dok je kod mojih druga prica. Ceo zivot su nam tamo svaki dan cirkulisali ljudi, samo banu i dan danas je tako, ali moji su ih tako navikli i zato je njima to i normalno.


user posted image ih, koliko puta poljube vrata, jer se ja i mm zaključamo kad smo samiuser posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:35:00   
melania
Ma bas kako kaze Marince!Kako bi ti mogla da shvatis kad nemas te probleme!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:36:52   
marince1
IZVORNA PORUKA: melania

Ma bas kako kaze Marince!Kako bi ti mogla da shvatis kad nemas te probleme!


I podvlacim,drago mi je zbog toga sto nemas takve probleme!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 97
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 15:37:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:39:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi



Jeste Tasho sve to stoji .Ja sam u ovoj prepisci pisala privatnost moju.Svekar mi je kupio stan to stoji ali zato skoro stalno kod nas i dolazi nenajavljen.Jednostavno nemamo svog mira.


Da, o tome ste pisale na početku, krenulo je od Neđinog svekra, i to sam složila da je grozno (ne znam dal sam napisala ili sam se samo u sebi složila). I to je u kontextu teme.

Ali posle se nastavilo drugačijom prepiskom...



IZVORNA PORUKA: melania

Ovo je gore Gago od tvog slucaja.Naime svekar je kupio stan mm ali na njegovo ime.Ja mu kazem da mi je to nelogicno zasto bi davao pare na porez a mm ga ne bi platio jer mu je prvi stan,taman bi imali za vantelesnu koja je jako skupa.Zasto da cekamo i da se mucimo da skupimo taj novac kad on kaze ja sam tako odlucio i tacka.Ja nemem nazalost decu,dace Bog da ih imam ali tako nesto ne bi nikad uradila,zar nisam u pravu.Pa sve i da je moj otac tako nesto uradio oterala bi ga dodjavola,nemam reci.To malo ljudi zna jer je mene toga sramota,a mm je svejedno sto je meni nelogicno skroz!


Ja ne vidim problem. Čovek je odlučio da kupi stan, i učinio je to onako kako on hoće za svoje pare. Da vam nije kupio stan, još sporije biste skupljali pare za VTO! Ne opravdavam ga, ali razumem. Napisala sam negde pre...

A to da ja ništa ne kapiram melanija, moj post koji sam gore napisala, a kaliopi ga citirala, se odnosio na ovo:

IZVORNA PORUKA: melania

Sto je najgore on zivi u sto kvadrata a mi u 40,pa reci ko je tu lud!Takva sebicnost i egoizam su mi skroz neverovatni,ko da ce u grob nesto da odnese.Nemoj da me neko shvati pogresno ali neki zaista ne zasluzuju da budu roditelji.


i na ovo:

IZVORNA PORUKA: melania

Onaj stan ce ostaviti zaovi na njeno ime,mislim boli me uvo ali mi je i zao.


Toliko o tome da se ne piše o nezahvalnosti! user posted image


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:42:45   
Lu
Ali ako je već htio da POKLONI stan sinu i snahi zašto ga stavlja na svoje imeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here