|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
9.10.2015 0:18:15   
Azra_
Meni je Sunce bila sasvim ok. Ako budu voljni za saradnju ponovo, super. Pratim kada je susret, ako se oporavim od virusa, vidimo se. Ako ne, imate moja ˝za˝ za šta god se dogovorite. Samo, da ne zaboravim. Kako već dve godine za redom, slike sa RR Deda Mraza uzimam godinu dana kasnije, meni fotograf nije uopšte obavezan. user posted image Šerpi, izvini...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: RR druženje u Nišu
9.10.2015 12:55:16   
Modessty
jeste Ivanka mislim na Petra Pana user posted image

I kad se viđamo?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2015 18:47:09   
Modessty
Petak, 17h, igraonica Sunce. Šerpi i ja smo tamo, pa ko voli nek izvoli user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2015 20:45:10   
Ivanka 75
Ja cu doci, videcuda li da povedem Ivku ili ne, postou 18h moram da budem na poslu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: RR druženje u Nišu
14.10.2015 0:45:23   
Azra_
Meni dete kuburi sa nosićem, nemam ga kome-naravnouser posted image , a ne bih da ga vodim bolesnog u igraonicu.

Ženske, opušteno. Kako god da se dogovorite biće lepo...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: RR druženje u Nišu
14.10.2015 9:03:56   
Modessty
Jole je sa Milom u bolnici. Juče mi pustila poruku. Probaću danas da je dobijem da vidim kako su.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: RR druženje u Nišu
14.10.2015 9:22:37   
Sanjica26 RR
Jao Jole opet u bolnici sa Milom. user posted image Mod puno je pozdravi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: RR druženje u Nišu
15.10.2015 13:29:53   
Modessty
Cure ko dolazi sutra?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: RR druženje u Nišu
15.10.2015 18:17:57   
serpica
Mod ne mogu izvini,ne mogu da izbegnem goste nikako user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2015 13:06:19   
Modessty
Odlažemo druženje do sledeće nedelje!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: RR druženje u Nišu
26.10.2015 11:19:58   
Modessty
Žene kad se družimo? Ajd dajte predloge kad ste slobodne da se okupimo i dogovrimo oko Deda Mraza.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: RR druženje u Nišu
26.10.2015 16:36:54   
Ivanka 75
Petak popodne, subota, nedelja ...... Ne mogu radnim danima....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 7:54:57   
Modessty
Može vikend i što se mene tiče. U subotu radim do 13h.
Znači mogu petak popodne, subostu popodne, a u nedelju sam slobodna ceo dan

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:37:44   
veselicaa
Sledece nedelje bi trebalo da sam u Nisu i to petak,subota,nedelja.Mod imam te na fb,imam tvoj broj pa se javljam ako dodjem.Pokusacu i ovde u temi da se javim ako nadjem net.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:40:56   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: veselica

Sledece nedelje bi trebalo da sam u Nisu i to petak,subota,nedelja.Mod imam te na fb,imam tvoj broj pa se javljam ako dodjem.Pokusacu i ovde u temi da se javim ako nadjem net.


Pa na pola sata barem da se vidimo i da se upoznamo user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:46:04   
veselicaa
Da bar tako,to i ja hocu.Samo ne smem nista da obecam,dok ne stignem nista nije sigurno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:50:03   
Modessty

IZVORNA PORUKA: veselica

Sledece nedelje bi trebalo da sam u Nisu i to petak,subota,nedelja.Mod imam te na fb,imam tvoj broj pa se javljam ako dodjem.Pokusacu i ovde u temi da se javim ako nadjem net.


Обавезно да се јавиш! Znači sad u petak ili sledeće nedelje?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:51:58   
veselicaa
Ne ovaj vikend,sledece nedeljeuser posted image

< Poruku je uredio veselica -- 27.10.2015 8:52:17 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:52:37   
Modessty
baš se radujem!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 8:56:45   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

baš se radujem!!!user posted image

I ja bas user posted image Ja sam u centru tako da meni odgovara da se nadjemo bilo gde,ili idem kolima ili taxijem,mogu i da povedem decu,ali samo ako imaju drustvo tj ako neko od vas povede svoju,jer ce inace biti nemoguceuser posted image Mod tvoj Danilo i moja S bi se lepo druzili,tu su isto godiste.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 9:06:21   
daca77
Ja cu samo da vas pratim, pa ako uspem da se organizujem, pridruzicu vam se...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 9:18:13   
Modessty
oćete-nećete ja sam uvek sa decom jer vikendom i popodne nema ko da ih čuva

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: RR druženje u Nišu
27.10.2015 16:37:13   
Ivanka 75
HOĆUI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 6:40:25   
serpica
Ja mogu u subotu popodne.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 8:54:57   
Modessty
oćete subotu popodne? Gde? igraonice obično imaju rođendane tada. Jedino neki kafić

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

kradja kreditne kartice
VVVV

Da li se nakon kradje kreditne kartice ukraden novac (potrosen u prodavnicama, kartica bez pin koda) moze nekako povratiti?

ne znam (45%)

ne moze (53%)

moze (kako) (2%)


Ukupan broj glasova: 118

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here