|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 20:24:09   
Ivanka 75
Mm sve kupuje za jednokratnu upotrebu. Ja kad odem na pijac povezem i kolica. A on torbicu, i to mu mnogo.


Jednu vezu mladog luka! Jednu! Rekoh ti kuoi bar 5. Mnogo nam je to, kaze on. 
I pojedemo tu jednu vezu za rucak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.6.2020 7:59:28   
bikicaV
Stalno me nervira, koliko zaboravlja. Datumi mu ne znace nista. Ako nema upisano u mobilni , onda nista.
A to kad mu kazem da nesto kupi i to ne uradi je stalno?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.6.2020 19:58:48   
mama Jo
BikicaV daj mu da pije cink da malo poboljsa memoriju i da te manje nervira user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 0:23:17   
Mirko Svirko
Mm sve zaboravlja. Danas me posebno nervira. Jer me  mali pitao koliko ima joos dana do mog rodjendana kao da mi kupi poklon. A on kaze a sta tebi rodjendan ovog meseca? 😡😩

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 7:10:50   
Misha i Ljisha
Auuu pa onda smo mm i ja zamenili uloge. Kod nas sam ja ta koja sve zaboravlja😂 izludjujem ga


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 9:34:31   
flamingos
Joj Mirko,nasmeja me.Nije me ničim iznervirao.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 10:15:10   
physio70
Ponovo aktivna ova tema. On ne ume da kaze ne!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 10:37:03   
mama Jo
Jaoj Mirko. Pa mozda se zafrkavao? Kad ti je rodjus inace?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 10:39:33   
flamingos
I ja mislim da se zafrkavao.Da,kad će žurka?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 12:41:45   
Mirko Svirko
14. Avgusta mi je rodjendan. 

Ma ja mislim da je mm poceo da zaboravlja. Ja akzem da pije neke tablete malo.Danaa me nije jos iznervirao 🤗😂😉

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 12:45:04   
Sanjica26 RR
Covek ne zna koji je mesec. Nista cudno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 12:45:19   
Ivanka 75
Cekaj MIrko, polako, ima jos do rodjendana user posted image
Zafrkava te garant, moj to radi redovno, kao zaboravio user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 13:20:51   
mama Jo
Meni je 31.maja, i on me uvek zeza kao jel 30.ili 31. 😊 Doduse mozda u pocetku i stvarno nije znao user posted image hahaha ali vise jer je poslednji dan u mesecu pa se lreispituje koliko taj mesec ima dana.
Mirko, bice neko dobro iznenadjenje predksecam, to su sve samo koraci prikrivanja

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 13:22:27   
lesli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mm sve zaboravlja. Danas me posebno nervira. Jer me  mali pitao koliko ima joos dana do mog rodjendana kao da mi kupi poklon. A on kaze a sta tebi rodjendan ovog meseca? 😡😩




Pa ako ti je rodjendan 14.8. , pravda za tvog muza! 😂Juce je bio 30.7, znaci tehnicki pitanje mu je dobro 🤣

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 13:24:21   
flamingos
Mm pamti kad mi je rođendan.Juče čita rok na nekom pakovanju i kažs"Ističe na tvoj rođendan,19.septembra".😀


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
31.7.2020 16:09:55   
vocicana
Pa danas ni sa cim narocito, cak me je i poljubio kada sam stigla s posla, nesto sam se uzelela da se tako cmacem sa njim, procitao mi je misli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 14:27:52   
ida_na
Nije to da me iznervirao, nego mi pocinje ici na zivce sto nema zelju da stavi ruku na moj trudnicki stomacic, a malena vec udara i moze da se oset_i jasno. Kad idemo kod doce sacekace on u kolima zbog korone da ne stvara guzvu, a ima masku i ja samo zelim da zeli da vidi svoje cedo.


Zajednicki prijatelj mi je pre koji mesec u razgovoru rekao kako mu je drago sto je sce ispalo tako da smo se uzeli i da je on uspeo da bude srecan, jer nakon neke bivse NN koja je navodno poginula i koju je pre nekoliko godina hteo i da veri, niko iz tog njihovog drustva nije verovao da ce se ikada skrasiti koliko je patio za njom.
Mozda su trudnicki hormoni, mozda ja paranoisem, ali ponekad ne mogu da se otrgnem mislima da je ona njegova trudnica i zena, da bi stalno mazio njezin stomak, da je ona na mom mestu da bi zeleo i pored sto korona da cuje srce svoje devojcice na UZ.Ne znam stvarno da li samo zelim to sve toliko zarko, ali se bojim da nikako nisam trebala da znam to sto mi je ispricao drugar ...on i na sliku sa ultrazvuka koju donesem poglesa nekako ovlas ....ne znam 😔

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 14:42:47   
Ivanka 75
Ido, mm nikad nije stavio ruku na moj trudnicki stomak. Jednom bio sa mnom na UZ i posle pitao oko cega se dize tolika frka. Jednistavno, neki ljudi nisu za to. Ali kada se dete rodilo postao je odlican i pazljiv i otac i muz. 
Mozda ga je strah da te ne povredi tako.


(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 15:53:50   
vocicana
Ida/na, nije samo tvj takav a hormoni su te opizdili u glavu, pa se ljutis, mo ne da nikada nije stavio, nije ni pomsilio, to mu natrlajvam na nos dan danas, ali kada se bebac rodio, nisam kao ni danas imala nikakvu brigu ni oko cega.
Samo su takvi...muskarci, bezosecajni.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 16:08:32   
Sarav
Evo ni moj isto nije se set_io da sam mazi stomak, samo kad mu ja tražim ruku i stavim sama da oset_i dok beba mrda a bila sam trudna tri puta. Takvi su prosto i ne znači da su zbog toga loši i manje pažljivi. Ne mora uopšte da mi mazi stomak, ali to što mi je pomagao po kući i oko dece meni mnogo više znači. Naravno češkanje, mazanje kremama i titranje i meni 😁

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 16:17:27   
vocicana
SaraV, u pravu si, druga pomoc sa te strane je i mnogo vaznija nego mazuljenje, ali znaci, razumem nasu ringerajku, jer je vrv prva trudnoca, pa ti je sve vazno, u svemu se trazi razlog da se nerviras. Nemam pojma, ne bih volela da se moj sin tako ophodi prema zeni sutradan sa kojom ce imati porodicu. Trudicu se da iskorenim to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 16:18:46   
Maslacak15
trudnoca je iskljucivo zenska privilegija i u mojim ocima jedna od najlepskih perioda u zivotu zene. Dete jeste zajednicko ali je trudna samo zenauser posted image Nista mi nije ludje nekokad kazu "Trudni smo". E niste. Tako da ne treba uopste ni pokusavati njima docarati taj proces, To je njima apstraktno i ne mogu oni da se uzive, mazili ne mazili stomak.Ko zna zasto je on uzdrzan ( tj to tako tebi deluje) i sta je njemu u glavi. Mozda ga je strah. Moj tata na primer uopste nije voleo kad sam ja pricala kako se beba rita dok sam bila trudna. Mislim da nebih urekla nistauser posted image U svakom slucaju on ne moze da bude trudan i da se oseca kao ti i ne treba to da ocekujes. I ne znaci apsolutno nista kakavi ce otaci biti. Ti si ocigledno nesigurna po pitanju nekih stvari u vasoj vezi ali nebi trebalo to da preslikavas na trudnocu. Steta je.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
9.8.2020 21:02:07   
jabudic
Ida, sve je to normalno. Tvoj muz vjerovatno nije u tom fazonu. Evo npr moj brat treba da postane tata po prvi put ovih dana i vidim da uziva u tome i stalno mazi bebu (i moju kad se vidimo). 
A mom muzu ponekad dodje, kad krecemo na spavanje, pa izljubi svu djecu, pa i bebu u stomaku, ili tako se ponekad sam sjeti. Nije bio sa mnom na UZ ovog puta, nisam ga ni zvala jer ne zelim da pravimo guzvu zbog korone. Ali to ne znaci da mu manje znaci beba nego mom bratu. Prosto takav je i tvoj muz. A malo te i drmaju hormoni. Bice sve OK.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
10.9.2020 15:57:56   
branki*
upravo je dosao i zaboravio da uzme bojanu iz vrtica.
ne znam vise uopste da li me nervira ili da lepo iskuliram sve i strpam se u krevet da prespavam sutra do posla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
10.9.2020 20:57:58   
jess021
Branki, tel sad vidim ovo. Pa kako?? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here