|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
10.9.2020 21:09:06   
mama Jo
Ju, pa kako to? Sta kaze, kako je zaboravio?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
10.9.2020 21:25:21   
branki*
Zato sto uvek ja uzimam decu,a danas sam samo bozu,dosli malo ranije.Culi se i rekla mu da je nisam uzela.i on zaboravio.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 1:33:11   
smeško
Бранки, то је класична мушка анегдота. Је л' сте стигли на време? Је л'се уплашила Бока?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 6:15:07   
branki*
Smesko,draga❤

Stigao je,autom,a vrtic nije daleko .


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 7:54:13   
Maraj
Branki desi se...doduse nije se nama do sad desilo, al ako on ne ide po nju,vec ima drugu rutinu, mozda se zamislio covek pa smetnuo s uma. Ipak su to muskarci user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 9:18:13   
jess021
Bitno da nije mnogo zakasnio 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:14:31   
IvanaSK RR
Jednom prilikom sam ja otisla po sina u vrtic a on taj dan ostao kuci. Jos u prodavnici sretnem drugara iz grupe i mamu,i pitam jel Stefan bio dobar.... Ulazim u vrtic i set_im se..  Tad mi je bilo jasno sto me taj drugar gledao cudno 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:19:12   
Milena18
Hahaha Ivana user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:36:05   
Maraj
Eto ivana user posted image ma desi se. Ko voli vise nasu decu,od nas samih...al eto..milion obaveza,briga, pa je mozda covek smetnuo sa uma.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:37:16   
jess021
Ivana, sta si mu rekla kad si krenula? Idem po tebe u vrtic🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:55:56   
IvanaSK RR
Ma bio je sa mojom mamom. I ja pravo sa posla isla u vrtic. Tj imala posle posla casove voznje. Instruktor me pita jel idem kuci ili da vozimo do vrtica. Ja,naravno,vozila do vrtica 🙄 
A stvarno za sebe ne mislim da sam krš majka😂 mislim,nisam ni idealna. 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
11.9.2020 10:58:30   
Ana RR
Ivančice user posted image user posted image

Mi smo dva puta zaboravili da odemo po dete u školu user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 18:15:38   
vonavoj
Da podignem temu!

Gdin dolazi u 18h,pitam gde si,sto se ne javljas..sleze ramenima,imao sam posla, culi se u pola 3,sve regularno..Kaze idem veceras do kuma na kafu,reko moze,kad operem kosu i okupam se...sta,opet peres kosu?!?! Na koliko to dana peres?!? Isla si na depilaciju (posle 6 meseci),sta sad opet ne mogu da odem... Ma mamicu ti...perem kosu na 3 dana,treba 20min da pricuvas decu?!?!i otiala sam posle 100g na depilaciju,na 1h..pri tom me ispalio,bio na putu,molila sam sestru da ih cuva!Kako bi urlala na sav glas..sve je na meni,sta jesti,ko ima koje obaveze,skola...kupovina..jos i da ne smem da se kupam i feniram!?!?!??!Ja sam debil,eto..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 18:46:43   
emicaa
Von i ja sam se iznervirala.Izvini ali mnogo je on samoziv 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 18:59:42   
vonavoj
Ma jok,ja preterujem!??! Samo bi radila nesto,nema odmora..kao da ja volim sto ne stanem ceo dan! 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 19:05:12   
mati
Složila bi se sa Emi. Posebno što je to, jedino naše vreme kada smo same. A i ne traje dugo. Od kako sam se porodila tusitam se za 10min, a sa pranjem kose 5min duže. Ali to je moje vreme. Jedino vreme kada su vrata zatvorena. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 19:12:17   
vonavoj
Evo,oprala sam kosu,mali je vec urlao na vratima..toliko o mom vremenu.

Da se razumemo,nije ni on isao na kafu kod nekog,ne pamtim..ali daj bre,kakvo poredjenje...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 20:18:46   
emicaa
Von bez obzira.Kad dodjes sa posla ti apremas hranu,ti cistis.Vjerujem i da igras oko djece,a haos na poslu da ne spominjem.Sta on radi za to vrijeme.Sve i da odes u kupatilo sjedit 15 minuta svako vece,da ne radis nista imas pravo na to.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 20:56:53   
smeško
Вон, а што не идете заједно?


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 21:27:00   
lesli


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da podignem temu!

Gdin dolazi u 18h,pitam gde si,sto se ne javljas..sleze ramenima,imao sam posla, culi se u pola 3,sve regularno..Kaze idem veceras do kuma na kafu,reko moze,kad operem kosu i okupam se...sta,opet peres kosu?!?! Na koliko to dana peres?!? Isla si na depilaciju (posle 6 meseci),sta sad opet ne mogu da odem... Ma mamicu ti...perem kosu na 3 dana,treba 20min da pricuvas decu?!?!i otiala sam posle 100g na depilaciju,na 1h..pri tom me ispalio,bio na putu,molila sam sestru da ih cuva!Kako bi urlala na sav glas..sve je na meni,sta jesti,ko ima koje obaveze,skola...kupovina..jos i da ne smem da se kupam i feniram!?!?!??!Ja sam debil,eto..




Covece, kakav sebicluk...ali ozbiljno.Da drugi dao bi ti bar jednom nedeljno da imas vreme samo za sebe. Mimo tih uobicajenih stvari - kupanje, feniranje, depilacije i sl.Da izadjes da proset_as, da uzmes da citas nesto...ma da radis sta ti je volja.Ovako je sve na tebi - i radis i deca i kuca i nabavke... i sveeeee i on se jos ljuti sto ti peres kosu?!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 21:54:25   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Вон, а што не идете заједно?




Vidis,to je sam isplanirao,da ode do kuma...bez nas..opusteno..Ja juce vozim T i J na trening,M place,sta cu,i njega stavljam u auto i vodam ga...umesto da my ga ostavim i iskuliram 1h...ja budala..Nekad kazem ni fizioloske potrebe ne mogu u miru da odradim...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
17.3.2021 21:55:20   
Filadendronka
Von, stvarno strasno. Razmazila si ga, navikao da si kao rob. Lepo ti okreni drugi list i kreni povremeno da se vidjas sa ljudima, ides kod frizera i sl. I samo najavis da taj i taj dan u odredjeno vreme nisi tu. Ne spremaj hranu, ne ostavljaj uputstva, neka se snadje. Nek isprzi jaja, puter i hleb, krem, kiselo mleko... Mora da se oset_i odgovornost za decu. On vrv i ne shvata sta ti sve obavljas. Skini te nabavke sa sebe, samo mu posaljes spisak za kupovinu. Ne shvati me pogresno, pisem stihijski, samo pokusavam da ti kazem da ti nisi osudjena da sve radis sama i da su deca zajednicka. Ti si zaposlena kao i on, dakle i ostale obaveze MORA da budu podeljene. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
18.3.2021 8:30:06   
vonavoj
Sinoc sam napisala poruky i nestala..aaaa..

Dosta se promenio,pomaze,ne mogu da kazem...(nisam se dugo zalila) ali opet ne shvata koliko je sve na meni,jer sam ja realno i duze u kucu,kad on radi ceo dan..i kad mi da tako glypo poredjenje,odlepim.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
18.3.2021 8:39:23   
Ivanka 75
Von, razmisljam od juce sta da ti napisem.

Muskarci misle da, ako je zena u kuci da nista ne radi. I kad zena dodje s posla kuci opet ispada da nista ne radi. Jer je kuci, i sama ta cinjenica da smo kuci u nekom trenutku u njihovoj glavi je informacija da se nista ne radi. I u pravu je moja baba kad mi ne govorila, kad se udas odmaraj kad ti muz nije kod kuce, cisti i spremaj kad dodje. 
Niti mi mozemo sebe promeniti niti njih ubediti da bi bez nas u kuci bilo rasulo. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
18.3.2021 9:05:58   
vonavoj
Bravo,da znas ivanka,u pravu si...sta ja sve uradim do 18h,dok on dodje😂Bolje da odmaram pa posle zapnem..onda mora da se ukljuci,menjam taktiku.🤭👌👌

I onda juce nije ni otisao kod kuma,nego je samo cutao...i koja je razlika,bolje da je otisao😒

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here