|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje i menstruacija
17.6.2013 6:25:38   
serpica
Ja sam dojila dete 9 meseci i kad sam prestala posle nedelju dana dobila M
Moja jetrva je dobila posle dva meseca i dalje doji dete koje ima 21 mesec.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dojenje i menstruacija
18.6.2013 12:34:48   
Zemunka85
Ja sam dobila na 40i dan, pa posle dve meseca opet i onda dooobra pauza. Pre tri ciklusa sam redovno pocela da dobijam. I dalje dojim.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dojenje i menstruacija
19.6.2013 15:30:44   
jelenavuletic
hvala vam puno na odgovoru jer ja uzivam u dojenju i bas sam se zabrinula jer mi je doktor tako rekao da cim dobijem menstruaciju vrlo brzo prestaje dojenje!user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dojenje i menstruacija
19.6.2013 16:46:09   
Anoniman
ma samo doji i uzivaj user posted image

(odgovor članu jelenavuletic)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dojenje i menstruacija
19.6.2013 21:43:59   
Bebilina
Sa cerom sam dobila posle nesto vise od 7 meseci od porodjaja, dojila do iza 14. Nisam primecivala promene u sisanju kad dobijem.
Sa sinom evo skoro 11 meseci od porodjaja i nista jos uvek user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dojenje i menstruacija
23.7.2013 19:49:33   
Moiraina
Prekjuče sam dobila, do danas išlo onako po malo, sada user posted image I danas primetim da se definitivno smanjila količina mleka. Ništa se nije promenilo u rasporedu, sada sisa 3 puta dnevno (a bili smo jedno vreme na 2 puta), večeras pre nego što je sisao sam pomislila da su mi grudi kao da je upravo jeo... I bila sam u pravu, sisao je kratko onako aktivno, a posle toga više nisam čula da guta i nije hteo više, nema šanse. Popio je flašicu jogurta i zaspao (nadam se da je ovo samo trenutno i zato nisam htela da dajem adaptirano). Da je mlađi, verovatno bih ga isforsirala da sisa što više, ali ovako... Plan mi je bio da izguramo godinu dana, ali ni 9 meseci nije loš staž (ovo sve u najgorem slučaju, da zaista ne bude više bilo dovoljno mleka). Koliko sam čitala po netu, uglavnom se vrati sve u normalu kada user posted image prođe, videćemo...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dojenje i menstruacija
18.9.2013 13:33:06   
Shishica
Sestre slatke, je li normalno da u toku dojenja menstruacija ne dolazi redovno?
Ja sam odmah posle porodjaja dobila, nakon 5. nedelja, a onda posle 54 dana i nakon toga 31-og kao sto mi je uvek i dolazila.. evo sada 35-ti dan i nema je, a svi su mi simptomi tu vec nedelju dana..
Odlepicu..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dojenje i menstruacija
18.9.2013 18:47:12   
Janncica
Normalno je.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dojenje i menstruacija
20.9.2013 8:34:13   
Shishica
Koliko god mi u glavi bilo da je normalno, strah me je.. ako ne dobijem uskoro moracu test da radim.. bas bi bilo veselo user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dojenje i menstruacija
20.9.2013 8:56:44   
vonavoj
meni je trebalo 3 meseca da se ciklus sredi! a kakve simptome imas,PMS ili user posted image ? Mada su istiuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dojenje i menstruacija
20.9.2013 9:27:16   
Shishica
Ma kao da cu dobiti, a posto sam prosli put dobila na 31. dan kao i obicno mislila sam da ce biti redovno..ko ce ga znati..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dojenje i menstruacija
22.5.2014 21:30:26   
Rosita
Nakon 14 meseci dojenja ja danas dobih. Ali! Za mene je to velika vest jer ja punih 8 g nisam dobila spontano zbog hormonskog disbalansa! Znaci, ja srecna :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dojenje i menstruacija
8.12.2014 13:33:13   
dada951
Proslo 14 meseci od porodjaja, ja jos dojim vise puta na dan i menstruacije jos nema. Ako racunam period trudnoce, meni ce u januari biti dve godine bez menstruacije. Jos se nisam usudila da prestanem da dojim, a i Dane je tvrdoglav, hoce s. po svaku cenu user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dojenje i menstruacija
8.12.2014 16:09:20   
lilipolip
Ja sam dobila posle nekih 5 meseci, i sve se nekako poremetilo. Pre trudnoce sam dobijala na 25 dana, u dan, sada bude i na 35, pa na 25, i traje po 10 dana, i uzasno su obilne. Znaci sve suprotno od pre trudnoce :( Brinula sam da ce njemu smetati da sisa kada dobijem, neki su tako pricali, ali za sada je sve ok, i dalje normalno rucka.

(odgovor članu dada951)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2014 9:00:55   
ishler
I posle prvog porodjaja i sada posle 3 meseca tacno,dojim iskljucivo,prvo dete je sisalo nocu cak na sat vremena do 6 meseci,beba sada na 3h,ima 3,5m.Dojim na zahtev.Prvo dojila do godinu dana a ostala trudna kada je starija imala 10 m,nazalost nije uspela ta trudnoca.Volela bih da nije tako rano dosla,ali definitivno da nema pravila da se dobije menstruacija kada se smanje podoji,jer kod mene to nije slucaj.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2014 9:26:48   
QueenJ
E. isključivo dojim (dobro, počeli smo da uvodimo 1 obrok kašicu, ali obavezno završavamo mlekom). Ona će za koji dan 5 meseci. Još nisam dobila. Mislila sam da jesam, odmah posle 40-tak dana, ali to je izgleda samo izašlo još malo zaostale krvi, pošto je bila jako mala količina u 2 dana.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dojenje i menstruacija
18.1.2015 13:32:19   
Rosita
Zene, help!

Elem, dojila dete do pre mesec dana, tj do njegovih 21 meseci. Menstruaciju dobila kad je imao 14 meseci. Od tada redovne, normalne (pre trudnoće neredovne, pcos). Elem, iduće nedelje mi laparoskopija zucne kese. Treba da dobijem od petka i cekam ko ozeblo Sunce da prodje pre operacije. Od srede smedjkasto, ajde desavalo se dan pre menstruacije malo brljanja. Ali nje nikako nema, sve se završilo na braon brljanju i par kapi krvi. Šta se dešava, da l je moguće da su se hormoni pokarabusili po prestanku dojenja user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dojenje i menstruacija
18.1.2015 14:57:52   
New Mom
Koje su šanse da si trudna?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dojenje i menstruacija
18.1.2015 15:00:45   
Rosita
NM, ja mislim 1 posto maksimum, ako i toliko!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dojenje i menstruacija
19.1.2015 16:47:25   
Rosita
Malo kasnjenje... ne bih se ni opteretila da nije operacije. Kaci me za operaciju pa cu da vidim sta ce biti...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dojenje i menstruacija
4.3.2015 12:57:38   
QueenJ
Ja danas dobila prvu user posted image posle 16 meseci... Baš sam se iznenadila. Nadam se da neće uticati na dojenje.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dojenje i menstruacija
4.3.2015 13:08:13   
ivaMark
QuenJ, sa prvom bebom sam dobila tacno 4 meseca od njenog rodjenja i dva dana pre nego sto sam dobila J nije htela da vidi sisu, vristanje i kuknjava...2-3dana, kada sam dobila vratila se u normalu ali je bas bilo mucno...cak sam razmisljala da joj dam AD.

Rosita, sada tek vidim da si trebala na operaciju, nadam se da je sve proslo kako treba :*

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dojenje i menstruacija
4.3.2015 13:15:53   
QueenJ
Ona od jutros lepo sisa, mada je meni tek malo pre krenulo. Videćemo...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dojenje i menstruacija
4.3.2015 15:07:18   
veselicaa
Nece biti problema Quen,ne brini se.Ti si inace srecnica kao i ja,bas kasno posle porodjaja dobijes,i ja sam negde posle 9,10 meseci dobijala.Moja drugarica je dobila odmah nakon dva meseca,i to svaki put kada se poradjala.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dojenje i menstruacija
7.3.2015 5:52:12   
mila83
Proslo je 6 meseci od prvog porodjaja i 10 meseci od drugog kada sam dobila, a dojila sam decu oko 11 meseci.Sada dojim trecu bebu,ona puni uskoro 6 meseci i jos nisam dobila. Sve zavisi od hormona. Samo bih sada volela jos duze da dojim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here