|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 18:48:07   
degu

IZVORNA PORUKA: degu

i ja sam juče dobila posle 8 meseci, mom sisavcu ne smeta, samo je nervozna kao pašče malo, ne znam jel ima veze neke ili je zbog zubića user posted image


Jao obozavam RR, nikad se ne bih setila kad sam dobila prvi put i bilo je zbog zubica, sa 8 meseci joj je izasao prvi zub.
Sad sa B sam dobila odmah posle 2 meseca i posle vise nisam dobijala, evo 7 i po meseci.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 20:53:22   
krin 40
Degu ja baš sad nešto guglam na ovu temu.Piše da mame koje ne doje noću verovatno će dobiti izmedju 3 ćeg i 8 mog bebinog meseca ?Baš ne bih volela

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 20:56:12   
Maslacak15
Joj niste svesne koliko ste srecne. Meni nema gore kazne od ciklusa tokom dojenjauser posted image I to ne zbog menstruacije kao takve, ona nije problem, neko zbog PMSa. Moje jajnike valjda nista ne moze da ugasi. Sa prvim sinom mi je i bilo jasno, dobila sam posle 3 meseca iako sam jos dojila ali on je prilicno dohranjivan- znaci to dojenje nije bilo nesto mnogo intenzivno.
Mladji je s druge strane dusu uzeo, sisao je zilion puta dnevno , dohranjivan nije ( cak ni vodu nije pio), i opet sam uspela da dobijem 4 meseca posle porodjaja !! I da stvari budu gore iako ne zacudjujuce, taj ciklus je bio redovan i kraci nego inace posto lutealna faza nije mogla da bude kako treba, znaci na 26 dana. Ludilo. Od toga, bar 7 dana pred dobijanje kriminalan PMS. To me valjda i nateralo da skratim pricu. Posle 9,5 meseci sam prestala da dojim. I opet postala normalna. Bas bas bas ne volim moje hormone dok dojim.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 21.8.2017 20:57:09 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 21:26:44   
degu
Pa ima istine u tim hormonima i sa T kako smo smanjivale, ja sam postala normalnija user posted image ali sto se tice menstruacije nije mi to nesto bio problem. Vise su me mucili hormoni u drugom nekom smislu,ali to je dtuga tema user posted image
Krin taman da se mozes baciti na cetvrto user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 21:26:54   
IvanaSK RR
Ja ne volim sto mi opada kosa dok dojim i sto imam osecaj da stalno smrduckamuser posted image
Sa sinom sam dobila tri meseca posle porođaja. A na dohrani smo bili od mesec ipo.
Sada sam dobila tri ipo meseca posle porođaja, a dojila sam. I danu i nocu :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 21:49:32   
Sarav
Ja sam dojila prvu godinu dana, a dobila sam 2 meseca posle porođaja. Evo sad i drugu dojim skoro 5 mesecu a još nema ništauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dojenje i menstruacija
22.8.2017 7:20:13   
krin 40
Kad sve ovo pročitam vidim da nema pravila.Možda i ne dobijem iako ne dojim noću.Ma načela sam ovu temu jer mi je juče "nešto mutilo"po stomaku.Možda sam se prehladila.Degu taman zajedno pa opet u trudničke temeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dojenje i menstruacija
22.8.2017 7:51:09   
Milena18
I ja mislim da nema pravila. Ja sam dobila prvi put devet meseci posle porođaja, a u to vreme sam i dalje dojila i noću.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dojenje i menstruacija
11.9.2017 9:01:36   
Tatjana.87
Ja se nadam da neću još dobiti. Inače imam bolne cikluse tako da mi baš ne treba trenutno. Bebac ima tri puna meseca a lohije su trajale 45 pa red je da mali odmorim od toga svega user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dojenje i menstruacija
29.9.2017 23:32:23   
MamaNecaVo
Bas nema pravila.Bapske price se vezuju kako zena dokle god doji ne dobija menstruaciju.Mislim..user posted image
Kod mene je poseta stigla posle 42 dana od porodjaja i nisam joj se obradovala ni malo.
Em duze traje,em su mi ciklusi postali bolni sto ranije nije bio slucaj.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dojenje i menstruacija
6.12.2017 1:38:23   
Srecko47E
Vestica je stigla posle mesac dana pd porodjaja.
Sve je isto osim sto me ovulacija ubije.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dojenje i menstruacija
4.3.2018 9:30:16   
Dora89
4 meseca posle porođaja, ista kao i sve do tada. Nikakve razlike u dojenju nije bilo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dojenje i menstruacija
30.3.2018 11:24:55   
Dragce86
Ne znam da li sam vec negde pisala, ali 3 meseca od porodjaja i redovna na 30 dana, naravno, do nove trudnoce :) A dojila sam sve vreme..

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dojenje i menstruacija
30.3.2018 11:51:53   
Tatjana.87
Mene je prvi put posetila nakon sedam meseci, jos jednom nakon mesec dana ievo sada je nema vec skoro 50 dana haha i super mi je user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dojenje i menstruacija
6.6.2018 16:46:49   
mama Jo
Ja god dobijem taj dan beba nesto bzvze siki, to sam povezala sad...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dojenje i menstruacija
7.6.2018 7:38:55   
MimaKos
Sve vreme dok sam dojila nista, koliko se se secam sa starijom, oko god dana.. a evo sa maleckim isto vec 4 meseca

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dojenje i menstruacija
13.6.2018 22:32:26   
Misha i Ljisha
dodjoh u temu da vidim kad sam se zalila da sam dobila i vidim da nisam ovde pisala user posted image ccc slobodno me opominjite moderatori kad ne pisem u adekvatnoj temi.
Meni rr sluzi i kao vrsta dnevnika hahaha..Jaooo upucacu se.Mislim da je proslo u vrh glave 3 nedelje. Nesto mi je to kratak ciklus. Ne znam da li da se brinem ili je to normalno dok se ne ustali. U svakom slucaju mi je dosta ulozakauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 6:56:56   
Misha i Ljisha
Evo ovde da napisem da mi ostane kao dnevnik user posted image dobila sam prvu menstruaciju 21.maja i sad 23 dana kasnije drugu. Nesto mi je to bas kratak ciklus. Zvacu dr da cujem sta kaze

inace meni se tokom menstruacije uvek cini da su mi grudi prazne. I evo P juce trazi na dva sata da sisa. Jako brzo isprazni dojke. Tako je bilo i sa D. Jos je D bila nervozna

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 14.6.2018 7:03:51 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 7:14:33   
Maslacak15
Dobro jutro. Ljiso nema nikakvog razloga za brigu, samo za nerviranje.user posted image . U uslovima visokog prolaktina a visok je dok god dojis sve aberacije Su dozvoljene. Mozda je prosto anovulatoran ciklus Bio, ili je lutealna faza kratka. Moj je uvek kratak kad dojim i Imam grozan pms od nedelju Dana. Presedne Mi sve.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 7:18:11   
Duškić
I meni je bio kraci ciklus dok sam dojila. I bas sam slabo krvarila.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 7:41:44   
Misha i Ljisha
Hvala Maslacak. Ja se vec zabrinula. Boze kakav sam baksuz. Dete ce dva meseca imati 18. A ja vec i lohije i dva ciklusauser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 9:36:21   
mama Jo
Uf, pa nije bas moralo odmah... ali znas i sama da je sve vreme dojenja menstr.veoma netedovna i da moze da se desi da tako kao i tebi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dojenje i menstruacija
14.6.2018 12:29:40   
Rosita
Prvi put me zaobisla 14 meseci, mogla bi i sad user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dojenje i menstruacija
15.6.2018 17:50:23   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj zene sta da radim..dobila sam prvi put,ona je preurarlala noc i prethodnu noc je bila nervozna..mislim da je gladna! Da li da joj dajem dohranu? Samlela me nocas! Tako je i starija cim sa dobila urlala i presla na dohranu i odbila se sledeci put kad sam dobila!

von ovo je tvoj post iz 2015. Sta se desilo?

Jao D mi je bila nervozna valjda zbog mog pms-a kad sam dobijala ali nije bas bilo puno problema oko kolicine mleka i dojenja.Ovo me sad izludi

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dojenje i menstruacija
15.6.2018 17:51:46   
IvanaSK RR
Ljiso, ja sam vec pisala da je Andrea pocela da odbija sisanje kad sam dobila mens. Jos nekih dve, tri nedelje posle toga smo se mucile, vristale, nocu sam i nekako uspevala da joj "podvalim" da sisa ....

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here