|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
17.5.2012 23:18:39   
Bebilina
Na nema veze Tash, nije sve u biciklu i trotinetu user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bicikl
17.5.2012 23:21:37   
Anoniman
Ma znam da nije.
Fora je u tome što ja pouzdano tvrdim da bi se njemu dopalo da vozi bicikl, to je mnogo lakše neo hodati, a on ne voli da hoda. Ali neće klipan da proba, da pokuša da ga vozi... Uvek isto "Ne volim pedale"...
I zaista mi je nepojmljivo da ne nauči da vozi bajs. user posted image
Ali ne znam dal da ga sada forsiram, jer kada ga isforsiram uživaće, ili prosto da mu kupim trotinet koji želi, koji će znati i voleti da vozi, i čekam da ideja o bajsu u njemu sazre.

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bicikl
17.5.2012 23:28:27   
Bebilina
Uh jeste lakse no hodati, ja ga zato i u trudnoci vozim user posted image
Tesko je to pitanje- dal ga mozda podsticati sad jos na bike... A jel nije zainteresovan da proba od drugara, kad njih vidi da se zainteresuje. Znam da ova cura sto smo joj kupovali jeste, ali izgleda da je vise bilo da se pohvali da ima novi nego da ga zaista vozi user posted image
Nemoj samo opet da bacis novce pa da rdja u podrumu...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bicikl
17.5.2012 23:28:49   
Snelle

IZVORNA PORUKA: Bebilina

E a ove bicikle sa linka (upamtila koferce i Mikija kog je moje dete stiskalo do besvesti user posted image ) sam videla na mislim LukOil pumpi (provericu opet da li je ta bila) pa ako hocete da probate neki da ne kupujete napamet preko neta...


Hvala ti, mislim da sam ih videla ovde kod nas, u Obrenovcu, pa ćemo ovih dana da ih isprobamo user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bicikl
18.5.2012 9:52:01   
*Alexx*
Ako negde vidite 14-ice, javite, pošto ih ja nigde nisam videla. Andreju je 12ica OK, možda čak i knap, a 16ica mu je teška, nema šanse da se pokrene, a ni da vrti. Pedale jedva dohvati. Sve mi se čini da je on negde između, i nisam pametna šta da mu kupim.
A možda previše filozofiram user posted image

Inače, dobio je trotinet na tri točka, i uopšte nije zainteresovan. Vozio je ukupno 5m, i ostavio ga na sred parka.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bicikl
18.5.2012 10:23:04   
Jeca*
Snelle mislim da o 16ici pre cetvrte godine ne treba ni da razmisljas. I mi smo rizikovali kad smo kupili Luki, ali srecom on je jak i krupan pa mu pasuje. Vi ste mnogo mali za 16icu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bicikl
2.6.2012 20:23:13   
Anoniman
Akiju ukrali bicikl user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bicikl
3.6.2012 14:16:12   
Anoniman
Uf ribizlo!

Mi kupili do kraja Alpinu, neki novi model.
Vozi ga od prvog dana kao da se rodio na njemu, i baš voli, a kupili smo ga na silu, vukli smo ga po ulici (tj mm, ja sam bila na poslu) do prodavnice a on je urlao da njemu to ne treba.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bicikl
9.4.2013 18:54:21   
Figaro88
Resili smo da Andrei kupimo pravi bicikl,e sad ja ne znam gde da trazim,koje su cene itd...Gledala sam sinoc neki u rodi,12`-10000 i nesto,ali nama treba 14``.Vidim da je Black Bety pominjala neki bazar bicikla?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bicikl
9.4.2013 19:07:58   
sneza24
David je dobio bicikl prošle godine. Sad koje je veličine neznam jer nisam ja kupovala. Vidim da je veći od onog najmanjeg bicikla. Prošle godine je bio 5000 din.
U početku ga je samo gurao ali sada vozi, nemogu da ga stignem pešaka.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bicikl
9.4.2013 19:11:19   
Figaro88
Nasla u jednoj online prodavnici onaj koji se Andrei svideo,kosta 6400user posted image Za A je 16``,on je za decu od 105cm,a ona je 106cm.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bicikl
9.4.2013 19:14:47   
nela79
Figaro mislim da Andrea moze cak i 16'''' da vozi. Mi smo Vanji jos prosle godine kupili OVAJ i bez problema ga je vozio i proslo ljeto, a ovo da ne pricam. Jos mu nismo pomocne pokusavali skinuti jer je zanesenjak, neka ga jos malo sa pomocnim, sigurnije je :)

< Poruku je uredio nela79 RR -- 9.4.2013 19:16:10 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bicikl
9.4.2013 19:24:07   
Figaro88
Sesnaest cemo i uzeti.14 je za visinu do 110cm,a ona je vec 106cm....Gledali smo i ovde,prvi put kada sam pretrazivala nekako sam preskocila ova dva sajta,a na njima je najveci izboruser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bicikl
10.4.2013 8:02:04   
Anck Su Nmaun
T je za rodjendan dobila biciklo user posted image , jako jako je sretna , ja dedi rekla da uzme 16 --icu ali on kupio 18, nismo ga vracali jer je mala razlika, malo nemoze da skapira okretanje, stalno koci, ali naucice vec user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bicikl
27.4.2013 14:33:27   
minnica
I mi smo kupili pravi bicikl. Uzeli smo 16, iako joj je trenutno malo viši, ali kapira okretanje pedala (to je naučila na triciklu), pa verujem da će uskoro da ga savlada skroz. Tata joj je birao model. Ja sam htela nešto umerenije, ali su uglavnom svi modeli baš za dečake ili baš za devojčice. Evo ga:
user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bicikl
4.5.2013 22:49:03   
Anck Su Nmaun
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.5.2013 22:54:05 >

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bicikl
5.5.2013 4:04:18   
Bebilina
Super za nove bicikle, u zdravlju neka voze decica user posted image Nego nesto mi cudno zvuce te velicine... Moma cura ima visinu od oko 114cm a vozi cetrnaesticu, kod nane i dede sesnaesticu.
Evo tabele koja je za ovdasnje bicikle:

Height Of Child Age Of Child Wheel Size
98 - 112cm 3 - 5 yrs 12"
105 - 117cm 4 - 6 yrs 14"
112 - 125cm 5 - 7 yrs 16"
117 - 129cm 6 - 8 yrs 18"
125 - 136cm 7 - 9 yrs 20"
130 - 141cm 8 - 11yrs 24"

Ja jedva cekam da joj kupim bike sa brzinama jer mi je zao koliko joj snag treba da vrti u toj jednoj uzbrdo. Ja na mom lagano, a ona heroj, ustaje, seda, al ne predaje se... user posted image Sledeci preskacemo 16" i uzimamo 18".

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bicikl
21.5.2013 14:21:12   
bea83
Ima li ko iskustva sa ovim novim triciklima što mogu da se guraju? Koliko je to sigurno? Koliko se lako/teško upravlja? i koji preporučujete?
Meni je to tako kabasto i nepraktično, a mm navalio pa navalio

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bicikl
21.5.2013 14:43:14   
minnica
bea, mi smo dobili OVAKAV prošle godine. Prvo smo je gurali, a onda skinuli tu plastiku za nogice i otad vergla sama na pedale. Ja sam zadovoljna. Jeste da se razdrndao, ali je dosta i korišćen. To je dobra priprema za bicikl.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bicikl
21.5.2013 14:45:12   
bea83
a jel to čudo može nekako da stane u kola?user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bicikl
21.5.2013 14:48:21   
minnica
E, to stvarno ne znam. Nismo nikad probali.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bicikl
21.5.2013 15:13:42   
Anck Su Nmaun
Moze da stane , ali neznam s tim za sunce... mi nemamo to , neznam da li se to moze skinuti.

Inace ovo po visini i velicinama je po meni BZVZ, jer po tome moja T bi trebala da vozi 14 a ona vozi 18... a 14 je malecno , ovo 18 vozi bez problema!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bicikl
21.5.2013 16:02:38   
liliana
Bea, mi imamo ovu guralicu i super nam je. Čak planiram i da je nosim na more, pa da je vozim do plaže-lakše mi jego da je nosim kad počne da kmezi.user posted image Može da stane u kola, čak i u neki manji auto.
Ova nadstrešica za sunce na našopj bicilki može skroz da se skupi (povuče se prema onoj dršci kojom guraš biciklu).
Ja sam mislila da joj skinem ovo sve i da joj ostane kao bicikla na 3 točka, međutim, sačekaću s a tim dok se vratim sa mora.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bicikl
21.5.2013 18:20:30   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moze da stane , ali neznam s tim za sunce... mi nemamo to , neznam da li se to moze skinuti.

Inace ovo po visini i velicinama je po meni BZVZ, jer po tome moja T bi trebala da vozi 14 a ona vozi 18... a 14 je malecno , ovo 18 vozi bez problema!

Minnice i mi smo uzeli tajuser posted image ...nego meni nije jasno kako vasa deca uspevaju da voze te biciklove mi smo Lani sad uzeli 16-icu i da bi bila sigurnija spustili smo joj skoro do kraja sic,mislim i ja imam dete od tri godine on jos ni tricikli ne zna da voziuser posted image (to je vec problem do njegauser posted image )

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bicikl
21.5.2013 19:50:45   
Anck Su Nmaun
Pa tricikl je vozila sa dve godine, a sad za ovo... prvo sam mislila da smo preterali ali vidim tede super vozi, onda sam bas srecna bila sto nismo kupili to malo, ovako ce da se navoza ovoga, da joj ne kupujem bajs svake godine user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here