|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 21:37:46   
IvanaSK RR
Milena, moja voli kakao u sutlijasu :) Probala je cokoladu nesto pre godinu dana, ali joj generalno ne dajem. Dobije po nekada cokoladnu plazmu ili tako neki keksic.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:03:33   
Anck Su Nmaun
Hmmm ruckao je tortu posle prvog ridjendana i jeo puding os cokilade al konkretno cokoladu nije jeo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:07:07   
emicaa
I srecko je probao prije prvog rodjendana ali mu ne dajem cesto.Mozda jednom u dvije sedmice pojede par komadica krem bananice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:10:18   
Duškić
Moj jede, kinder voli. Po jednu mu da seka kad gricka ili odlomi parcence od kinder jajeta pa i to porucka.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:13:36   
Anck Su Nmaun
Ne vidim cemu ta zurba utrpati deci te secere user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:17:16   
veselicaa
N jede kada joj seke daju,mada je to bas,bas retko.Pre neki dan sam joj kupila cokoladni puding Humana,jer nista kupljeno ne jede pa da ima nesto za uzinu,ali nije odusevljena.S.pojela svaki i to vise od pola.
Bananicu joj dam ali bas retko.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
24.7.2017 22:22:53   
dddaca
Nesto malo pre prvog rodjendana sam joj dala da proba cokoladu, ali uvek sam pre za to da jede voce nego slatkise

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 16:39:12   
vocicana
Moj je probao, ali nece nikakvu cokoladu, niti eurokrem, nista specijalno ne voli te slatkise. Hoce da gricne neke slatke prhke kiflice koje povremeno pravim sa orasima, ali ovako nesto nista spec. Ja sadani da se setim ne mou kada sam mu prvi put dala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 19:43:24   
krin 40
Što pre to boljeuser posted image Ja sam za to da deca sve probaju i klopaju.Moji su bili ko "prasići" a sada extra izgledaju.Evo i ovo prasence ih prati.Jedva čekam da umoči prstiće u kremić.Skoro mi bila zaova sa bebanom od 8 meseci.Ne sme ovo,ne sme ono..dok je pušila na terasi ja mu dala sladoled "na kvarno".Pojeo slatko celo parče strauss jaffe❤user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 19:45:25   
veselicaa
Hahhah krinuser posted image Sta fali sladoledu user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 19:51:01   
krin 40
Veselice moj prvenac kao beba non stop bio bolestan.Upala grla,angina,afte..da skreneš.I dodjem hiljaditi put kod dr.i on kaže"pravac poslastičarnica,tri kugle
sladoleda".Ja mlada,isprepadana,napolju minus 10.Poslušam ga..iii..nastavi Strah zimi da klopa sladoled.Ni jedna upala više.Nadju sam isto vodila od osmog
meseca.Prvi minus odmah na sladžu😃 Zvuči blesavo ali živa istina

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.7.2017 19:52:34 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 20:02:04   
veselicaa
Mi cele zime jedemo sladoled.Kada sam bila trudna sa S cele zime sam jela,po celo porodicno pakovanje smazem iz dva puta.Ili im pravim ili kupujemo,uglavnom od sladoleda ne odustajemo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 20:17:36   
Duškić
I ja sam u trudnoci jela sladoled non stop. A tako sam ja starijem detetu ne ovo, ne ono, mada ona ni ne voli preterano slatkise i cok.mleko nece i to npr. Cokolino i sl.nikad nije volela. Ali zato sladoled obozava.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 20:29:16   
Ana RR
Nama je sladoled poslastica za svaki dan, nema veze koje je doba godine. Ja sam ga u trudnoći tamanila kao i veselica user posted image Mare ga obožava, mislim da mi i mene menjao za sladoled user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 20:46:30   
Sanjica26 RR
Anck slazem se sa tobom. Ne shvatam poentu davanja deci slatkise sto pre. Kud zurite zene. Sve u svoje vreme. Moja deca jedu cokoladice ali ne svaki dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 20:59:01   
veselicaa
Sanjice mi u kuci uvek imamo slatko.Ja volim,mm voli.Uvek imam domace kolace ili tortu ili kupujemo sve i svasta.Najmanje deca jedu to,uglavnom ja i mm.Nikaad im nismo branili,pa zato valjda i nisu nesto toliko slabe na njih.Danas recimo ja i muz pojeli ledene kocke skoro pola tepsije,otvorila neki rolat kupljeni,pojeli i to,a one pojele sladoled i jele breskve i lubenicu.Ove slatkise nisu ni probale.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 21:10:45   
Sanjica26 RR
Slazem se Veselice sa tobom. Ja vise volim da pojedu domaci kolac nego kupovne. Ma, jok. Ja napravim i samo mm i ja pojedemo. One ni da zinu. Mozda ponekad Sofi ako je po njenom ukusu. Necu ni da pravim da se gojimo mm i ja. Kazem dam cokoladu, ali ne cesto. I one nesto ni ne traze. Mada, mislim da bi Sofi jela svaki dan da joj puno dajem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 21:28:07   
veselicaa
Moje od domacih kolaca samo ruske kape,cizkejk i neke cokoladne torte.Ostalo slabo.E i moja S bi jela bombone stalno,ali to joj ne dajemo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 21:28:25   
IvanaSK RR
Ja cu sledecem detetu dati cim krene dohrana i krem bananicu user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 21:43:59   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja cu sledecem detetu dati cim krene dohrana i krem bananicu user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 22:13:01   
mamica 91
V sa 2meseca 😂 ja krenula u wc a una jela čokoladu, V ležao na krevetu, kad ona meni ispred vrati vice: I njemu sam dala,ja sam dobra sestrica 🤔 jos ja njoj vičem:aha, bravo, dok mi nije došlo do mozga...izlecem iz wc a on cokće, sreca skroz mali komadić mu dala, i nije bilo neke alergijske reakcije

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 22:21:01   
veselicaa
Hhahahha joj sestra brizna dala bratu da proba user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
25.7.2017 22:40:51   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja cu sledecem detetu dati cim krene dohrana i krem bananicu user posted image


😂😂
Ja sam zavisnik od cokolade. Moja deca bi je jela 24h da ih pustim. Nije da im branim umereno naravno . Ali prica se o bebama..tu nigde ne zurimo, kad pocne da jede niko ga nece zaustaviti..pogotovo ako bude na mamu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
4.8.2017 23:50:11   
Mariya
IZVORNA PORUKA: mamica 91

V sa 2meseca 😂 ja krenula u wc a una jela čokoladu, V ležao na krevetu, kad ona meni ispred vrati vice: I njemu sam dala,ja sam dobra sestrica 🤔 jos ja njoj vičem:aha, bravo, dok mi nije došlo do mozga...izlecem iz wc a on cokće, sreca skroz mali komadić mu dala, i nije bilo neke alergijske reakcije


Ovako je i moj L probao i čokoladu i med sa 2 meseca, oba puta smo bili na ručku kod svekrve, ona nosala L i nije obratila pažnju (a ni mi) da mu H gura u usta čokoladu, a nekoliko dana kasnije mu gurnula kašičicu meda koji je ona jelauser posted image
Ja sam Lu, kao prvo dete, čuvala od svega, čokoladu je dobila prvi put sa 15 meseci. H je već sa 10 meseci hodala po kući sa kinder čokoladom u ruci, L će je dobiti već sa 8user posted image Ja je obožavam, uvek imamo u kući, ne vidim razlog zašto im ne bih davala. Zna se kad se jede, nakon celog pojedenog obeda može (kod mene čitaj obavezno) nešto slatko. Imam jednu kutiju u kojoj držim te sitne slatkiše i zna se, posle ručka može iz ljubičaste kutije da se izabere jedan slatkiš.

< Poruku je uredio Mariya -- 4.8.2017 23:53:10 >

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
4.8.2017 23:53:39   
Anck Su Nmaun
Vooolimo da njupamo Jafu keks...danas ze izmackao za medalju ali ja uzivam da ga gledam kako je zvacka user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here