|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
23.1.2020 18:51:56   
bubulence
Trudnicko zavisi od firme. Moze da legne bilo kada


(odgovor članu IcaM)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
24.1.2020 10:49:11   
IcaM
Хвала на одговору. Ја тек треба октобар да примим. Ово је стварно грозно, а беба само што није. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
24.1.2020 11:17:22   
bubulence
To vidite sa poslodavcem. Moze da vam uplaćuje kada i ostalim radnicima pa da ceka refundaciju. Ili da preda papire, saceka da mu drzava isplati pa da on novac prebaci vama. Ali drzava ne kasni, ako poslodavac preda sve papire u roku od 30 dana mu legnu pare od drzave, mada najcesce bude u roku od 2 nedelje. znaci, moze biti samo do poslodavca


(odgovor članu IcaM)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.1.2020 17:11:14   
kristina988
Ljudi, radim privatno i prva plata od poslodavca mi je legla, to je bilo za oktobar... Za novembar čekam od države, rekli su mi bice krajem meseca, ali evo ode januar i nista. Zna li neko jel moze bilo kog datuma ili je kao za porodiljsko samo određenim. Unapred hvala na odgovoru, ko god zna. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.1.2020 19:00:57   
kamičak
Ti primas trudnicko ako sam dobro razumela? 

(odgovor članu kristina988)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
1.2.2020 20:08:41   
Kupus
Zdravo svima,
Molim vas za malu pomoc, malo sam zbunjena i ne zna sta da ocekujem. Na trudnickom sam bolovanju od 3.1, koje mi je produzeno i u februaru. Poslodavac mi je isplatio platu 31.1 za mesec januar kao i ostalim zaposlenim. Poslodavcu sam prosledila doznake za mesec januar i produzetak bolovanja za februar. Moje pitanje je sledece: Ko mi i kada isplacuje platu za mesec februar?

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
9.2.2020 21:37:15   
Beca.t
Dobila sam resenje jos pre 10ak dana za porodiljsko pa racunam da u februaru ide isplata i za mene 🙂
Koliko je glupo sto su uveli 18. meseci prosek...koliko ostecuju trudnice i porodilje. Aram bilo Drzavu! 


(odgovor članu Kupus)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
9.2.2020 21:53:35   
vonavoj
Beco,bice sledeca isplata u februaru..Ne znam,mene nisu ostetili,ja sam radila 18 meseci..

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
9.2.2020 22:35:09   
Beca.t
Hvala draga na infu.🙂
Radimi  ja, vec 15. godina (sto mi to sada puno zvuci), ali mi se plata menjala na bolje u poslednje 2 godine tako da mi je u proseku manja jer uzimaju tih 18. meseci kao prosek. Hvala mojoj firmi koja mi je na trudnickom isplacivala platu kao da radim, bez uracunavanja proseka. Mada sam se trudila i da radim od kuce, bez presije, ali tako sam i u prvoj trudnoci. Kada je dobra atmosfera, onda nista nije tesko.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
9.2.2020 22:38:17   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Kupus

Zdravo svima,
Molim vas za malu pomoc, malo sam zbunjena i ne zna sta da ocekujem. Na trudnickom sam bolovanju od 3.1, koje mi je produzeno i u februaru. Poslodavac mi je isplatio platu 31.1 za mesec januar kao i ostalim zaposlenim. Poslodavcu sam prosledila doznake za mesec januar i produzetak bolovanja za februar. Moje pitanje je sledece: Ko mi i kada isplacuje platu za mesec februar?



Zavisi od firme. Meni je isplacivala firma pa refundrirala, ali ima onih koji cekaju da fond plati. Pitaj ih, ako su ok, mogli bi ti isplacivati. Ako to ipak ne zele, jedino mozes da prekidas na svakih mesec dana bolovanje, sa par dana odmora ako imas. U tom slucaju ces dobijati plati kad i zaposlenj. Onda sve ide na teret poslodavca, ali to ipak vidi sa njima. Javice ti se neko od devojaka koje su imale iskustva sa tim. Srecno! 

(odgovor članu Kupus)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 6:42:54   
Učiteljica
Devojke,da li neko zna da li ce nam porodiljsko za februar uplatiti u petak 21.02. ili ce cekati ponedeljak 24.02.?

Mesto mi se oduzilo😀

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 6:44:05   
Učiteljica
Ispravka, mislila sam za januar


(odgovor članu Učiteljica)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 7:19:53   
nata11
Zar nisu uplate 20, a nama stigne 21?


Jesi gledala najave uplata na sajtu? 

_____________________________





(odgovor članu Učiteljica)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 7:48:36   
Učiteljica
Meni obično bude 22-og u mesecu,cak i 23 nekad


(odgovor članu Učiteljica)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 7:49:12   
Učiteljica
Na sajtu jos nema novih informacija


(odgovor članu Učiteljica)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 9:48:39   
bubulence
Meni porodiljsko uglavnom bude 21.u mesecu. Samo u decembru je bilo kasnije


(odgovor članu Učiteljica)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 9:55:33   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: bubulence

Meni porodiljsko uglavnom bude 21.u mesecu. Samo u decembru je bilo kasnije





Bubi, bilo bi super! Mada mi Kuma kaze da ona obicno dobije 23-24, mozda zavisi od grada. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 10:53:52   
Sanidej
Nadajmo se da ce uplatiti do kraja ove nedelje. Sajt nije uvek azuran, desavalo se da bude uplata pre najave.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 10:54:11   
bubulence
Ne verujem da je do grada. 20.je roditeljski i uvek sutra dan bude porodiljsko. Samo je u decembru ''kasnilo''. A posto idu izbori sigurno ce sada stizati na vreme 😂


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 11:03:50   
Sanidej
Ne verujem da su porodilje ciljna grupa :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 11:40:36   
Sanidej
Uplata porodiljskog za januar ce  biti 21. februara i zvanicno.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 16:06:05   
Alekssim
Zdravo,


Zanima me da li za porodiljsko odsustvo uplacuju iznos iz resenja (bruto) ili se od tog iznosa skidaju porezi i upacuje neto?
Hvalaa :) 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
18.2.2020 16:16:27   
Sanidej
Uplacuje ti se neto iznos na tekuci racun.

(odgovor članu Alekssim)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
21.2.2020 9:17:46   
Maya27
Beca,kad si predala zahtev za porodiljsko ?

Ja sam predala 15.januara ,nije mi nista stiglo na adresu,mada mi je zena iz opstine ,rekla da su resenja gotova i da se ceka potpis..pa ce stici.Ne znam da li da ocekujem uplatu u februaru ?Kakva su vasa iskustva,koliko je proslo od predaje zahteva do isplate ?

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
21.2.2020 9:35:07   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maya27

Beca,kad si predala zahtev za porodiljsko ?

Ja sam predala 15.januara ,nije mi nista stiglo na adresu,mada mi je zena iz opstine ,rekla da su resenja gotova i da se ceka potpis..pa ce stici.Ne znam da li da ocekujem uplatu u februaru ?Kakva su vasa iskustva,koliko je proslo od predaje zahteva do isplate ?
[/quote


Maya, zahtev sam predala 3.1. a resenje dobila krajem januara, vise se tacno i ne secam, ali nisam jos nista dobila, iskreno se nadam uplati danas za januar.
Juce mi nije bila uplata za porodilje, to resenje jos nisam dobila, ali jesam poruke iz e-uprave. Pa racunam da ce biti sledeceg meseca.

(odgovor članu Maya27)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here