|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete bebu?
14.2.2015 22:43:43   
wivern
Ja ga uspavljujem sikom, a kad ni to ne uspeva onda uskace mm koji je majstor za uspavljivanje. Nuna ga u rukama i lupa zveckom i uspava ga za par minuta.
Ja pokusam to isto i kod mene ne pali.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Kako uspavljujete bebu?
14.2.2015 22:49:55   
dunja RR
S može samo uz siku da zaspi. Jako retko mm aktivira onu podlogu za presvlačenje, stavi ga i ljulja, ali to samo noću, ako se pre toga budio 5 puta, pa ja više ne znam gde sam od umora, onda on preuzme.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Kako uspavljujete bebu?
15.11.2015 23:57:03   
Mariya
Sad kad je prestala da sisa, stavim je u džak,pa ležimo malo na bračnom,mazim je 2-3 minuta i onda je prebacim u krevetac i kažem joj da spava. I ona spavauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 1:48:02   
bojana92
Danila sam uspavljivala u kolica.Mislim da je imao malo vise od godinu dana kada je presao u kretac da spava,Dobije mleko i treba da spava.malo je bilo muka sa njim da zaspi,ali je na kraju naucio da sam zaspi.Filipa sad uspavljujemo u kolica,mada u toku noci kad se probudi jer sisa,spava pored nas sve do jutra.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 7:26:59   
branki*
Prvo dete sam nosila,posle se uspavljivao sam.ovo drugo se uspavljuje na siisi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 7:32:36   
Maraj

IZVORNA PORUKA: pozitiva

I kod nas isti problem! Nikolija veoma kasno zaspi,a ima tek 3mes. Preko dana odspava par puta po 15tak min,i uvece kupanjac,flasica i nunanje,nunanje,nunanje po 2h! Kbko je spustim u krevetac pocinje plac. I ne prestaje dok je ne uzmem. Unisti me vise! Nema. sanse da zaspe pre 23h! Prosto neznam kako da je odviknem od nosenja!


Kod nas ista situacija. Imamo problem da uspavamo L uvece. Da l ga kupanje razbudi? Obozava da se kupa. Pracaka nogicama ko zabica u vodi pa kad ga izvadimi iz vode zaplace. Onda ide sisanje . Tu se uspava. Spava 10-15 min dam mu flasicu , malo dremucne i onda ide maratonsko uspavljivanje. Dam mu cuclu on se vrti u krevetu
I rukama i nogama mase. Ispusti cuclu , onda se naljuti pa vrisne.....uh....kako da ga uspavamo? Inace kad zaspi sad odspava lo 7-8 sati nocu. To je super. Ipak on ima 2 meseca sada. Tokom dana odspava dok sisa i u kolicima ako setamo napolju. To je sve. Bas slabo spava danju.

(odgovor članu pozitiva)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 7:42:43   
Trcosava
Ijuuu ne verujem da nisam pisala ovde.

Pa 'vako. Anu sam maltene do druge godine na ruke i uz flašicu uspavljivala. Ono je bio užas. Te rukama mlati, te nogama, pa sam je držala kao u ludačkoj košulji ne bi li se umirila i zaspala. Majko moja. Slavila sam ako zaspi u 22!!! E, sa 2 godine sam joj ukinula dnevno spavanje i tad je išla u 20 na spavanje.

E sa Lukom je drugačije. Prvih mesec dana dok su grčevi bili problem, nosala - to uvek uveče. Oko 12 se drao najviše. A preko dana, sisao, stavim u krevetac. Dere se. Uzmem ga i izvadim napolje. Posle nekog vremena kad krene opet da kenjka, ja u krevet i izađem iz sobe. Ako se dere duže od 5 min, uzmem i opet izvadim iz krevetca. Ako ućuti, zaspao je. I mislim da se tako naučio sam da zaspiva. Ili je jednostavn takvo dete.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 9:00:44   
nikiteki
flasicom sa mlekom i gasim svetlo odmah zaspi

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 14:42:51   
degu
Ubeđena sam bila da sam nedavno pisala ovde ili ima slična tema. Teodora zaspi sama, samo joj treba neko da leži pored nje i pravi se da spava user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Kako uspavljujete bebu?
6.12.2015 23:35:03   
bojana92

IZVORNA PORUKA: degu

Ubeđena sam bila da sam nedavno pisala ovde ili ima slična tema. Teodora zaspi sama, samo joj treba neko da leži pored nje i pravi se da spava user posted image

Ubeđena sam bila da sam nedavno pisala ovde ili ima slična tema. Teodora zaspi sama, samo joj treba neko da leži pored nje i pravi se da spava



Tako sam ja Danila uspavljivala posle podne,pa sam nekad i ja zaspala sa njim.:) A sad sam ode u krevet,pokrije se i zaspi.:)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 7:35:12   
m2m2
ja sam Lazara dugo uspavljivala na rukama, imao je skoro dve godine user posted image . Kada je prestao da spava preko dana, poceo je da zaspiva uvece sam. Uzme dudu i zaspi. Tako da sam tada i prestala da ga uspavljujem na rukama

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 8:11:40   
Sanjica26 RR
T smo uspavljivali na rukama jako dugo. Ova mala samo mahne i legne u krevetac. Ne voli da je neko uspavljuju. To smo je mm i ja naucili da se sama uspavljuje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 11:11:36   
jess021
L uspavljujemo na rukama ili nekoliko dana unazad zaspi na siki.
Maraj, jel ti Lazar lepo podrigne nakon flasice? To mlataranje rukama i nogama kod moje L znaci da nije dobro podrignula. Obavezno je podignem, ona podrigne i ona moze ponovo u krevetac.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 11:21:07   
superm
Kako kada...nekad je držum u rukama, ''nunam'', dok ne zaspi, nekada jednostavno posle hranjenja i podrigivanja je spustim u krevetac iako je budna i pustim je da sama zaspi. Ako se buni, pomazim je, ako plače, uzmem je u ruke da podrigne. Obično joj to smeta da zaspe mirno.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 11:29:34   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jess021

L uspavljujemo na rukama ili nekoliko dana unazad zaspi na siki.
Maraj, jel ti Lazar lepo podrigne nakon flasice? To mlataranje rukama i nogama kod moje L znaci da nije dobro podrignula. Obavezno je podignem, ona podrigne i ona moze ponovo u krevetac.

Jao draga podrigne i spava mu se al nikako da zaspi. Bukvalno se bacaka po kreveticu . Dam mu cuclu on je cucla pa je ispljune pa vrisne. Ma nikako...po dva -tri sata se uspavljujemo. Preznojim se ziva

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 13:30:22   
emicaa
kod nas svako mjesec dana novi nacin uspavljivanja,sad se izljubimo,otpjevam joj pjesmicu,zagrlimo se i zaspi,nekad se okrece po deset minua pa milion puta moram ponovit Doro spavaj ali zaspi nekako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 13:48:16   
Anarunika
I dalje se uspavljujemo na siki, i preko dana i uveče i noću kada se javi iz kreveca.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 13:50:54   
mila83
Uz muziku i dalje,ne menjamo nacin,samo muziku ponekad user posted image malo mazenja(meni treba,ne njoj! ) user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Kako uspavljujete bebu?
7.12.2015 19:28:09   
Sanjalicaaa
Obicno legnemo zajedno i zaspi posle 10 min. U poslednje vreme moram da ga zagrlim i nunam, on sklapa oci ali se batrga, mase i rukama i nogama, brblja i posle par minuta odustane i zaspi. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Kako uspavljujete bebu?
8.12.2015 15:44:19   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Uz muziku i dalje,ne menjamo nacin,samo muziku ponekad user posted image malo mazenja(meni treba,ne njoj! ) user posted image



Jao Mila 100% si u pravu. Meni mama kaže,velika je ona treba da je odvikavaš od uspavljivanja na sisi a ja se mislim u sebi neeeeeeećuuuuuu . Tako će brzo da poraste i ona...user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Kako uspavljujete bebu?
8.12.2015 16:28:26   
mila83
Bas to Anarunika.I ja sebe sve cesce hvatam kako o tome razmisljam...neka,hvala Bogu da rastu,samo treba uzivati u tome,a ne samo misliti o obavezama...
Evo uspavali smo se upravo,uz muziku Massima Savica,jedna fina balada user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Kako uspavljujete bebu?
8.12.2015 17:00:30   
Anarunika
Sve je to od lošeg vinaaaaaa user posted image Živa je tu slušala jer je ja volim i to baš u Masimovoj obradi,ali nije htela da zaspi. Zato sam je par puta ranije uspavala uz Sanje Isidora Bajića i uz Rahmanjinova user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Kako uspavljujete bebu?
8.12.2015 18:15:27   
anita
Mi se uspavljujemo u rukama. Posle kupanja flasica mleka i ljuljanje. Sva sreća pa traje kratko 15-ak minuta.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Kako uspavljujete bebu?
8.12.2015 20:17:47   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Sve je to od lošeg vinaaaaaa user posted image Živa je tu slušala jer je ja volim i to baš u Masimovoj obradi,ali nije htela da zaspi. Zato sam je par puta ranije uspavala uz Sanje Isidora Bajića i uz Rahmanjinova user posted image


Divno ! I mi smo uz Rachmanjinova,jos u porodilistu user posted image a uzivale su i druge mame i bebe u sobi. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Kako uspavljujete bebu?
10.6.2016 11:19:36   
Mala Elena
Moram da probam tu muziku ...nesto je mucui, nece da se uspava...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here