|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.7.2019 19:10:09   
MimaKos
Bas imas srece, retke su takve bebe, mislim da mi je to nespavanje i uspavljivanje najtezi deo, ali stvarno


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.7.2019 11:38:35   
Maraj
Moja S se uspavljuje sisajuci. Ima nesto vise od godinu dana. Ne zeli da je ja ikako drugacije uspavam. Moja mama je uspava nosajuci je. Moram preseci sa sisanjem....

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Kako uspavljujete bebu?
1.8.2019 16:29:12   
Duškić
Nuna nuske bere beba kruske!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Kako uspavljujete bebu?
1.8.2019 21:22:47   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Maraj

Moja S se uspavljuje sisajuci. Ima nesto vise od godinu dana. Ne zeli da je ja ikako drugacije uspavam. Moja mama je uspava nosajuci je. Moram preseci sa sisanjem....
   cim hoce kod tvoje mame da se nosa, moci ces i bez sisanja da je uspavas...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Kako uspavljujete bebu?
2.8.2019 6:05:50   
Duškić

IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: Maraj

Moja S se uspavljuje sisajuci. Ima nesto vise od godinu dana. Ne zeli da je ja ikako drugacije uspavam. Moja mama je uspava nosajuci je. Moram preseci sa sisanjem....
   cim hoce kod tvoje mame da se nosa, moci ces i bez sisanja da je uspavas...






Nije to bas isto.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 20:37:47   
nata11
Nas ritual uspavljivanja bi trebalo snimiti i iskoristiti za neki show 😀


Kako od 6-te nedelje preko dana spava 2x po 15/20 min. priprema za spavanje krece u 7.Kupamo se, presvlacimo, jedemo. Ako kakimo (sto nije svakodnevnica kod nas ) to je obavezno tokom jela. Da se odvoji od cucle nema snase. Ja je drzim ona se vrpolji, jede i kaki u isto vreme. Posle tolikog vrpoljenja naravno mora pranje guze. Tu smo vec oko 20 h😀
Onda je stavljam u krevetac i ona narednih 30-45 min bije i rukama i nogama i nekako zadrema. Ali zadrema, ne spava jer ceka sledecu turu jela u 22h.
E to vec porucka u polusnu i spava do 8 am.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:06:47   
vonavoj
Auuu.Do 8 spava! Blago vama! Moje veliki ne spava do 8..a pri tom nasi rituali,ja dobijem nervni slom kad treba da se uspava..okupan,u mraku popije mleko i onda krece ustajanje i beg iz kreveta,i tako 20 puta min,onda krene da skace po krevetu,po jastucima..ni ssss,lezi,laku noc,uspavanka..ma nista,dok se potpuno nw izmori i ispuni normu skakanja..iako spava jednom dnevno od 1 do 3..Ustaje u 7,a nocu uglavnom od 4 do 5 ne spava,popije mleko,pa se vrti..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:35:53   
nata11
Jojj Von pa kako uklopis i nju i batu. Svaka ti cas_t. 



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:48:45   
vonavoj
Ne.ne.nato,to on tako,sad vidim da je mob napisao moje velike..htela sam reci,moj je veliki pa ne spava tako lepo,a posteno se izmori...A devojke su posebna prica,malo spavaju i one,ali se nocu ne bude..od druge godine.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:52:04   
Rosita
N do skora na sisi,a sad ko pravi, legne, viče apa, apa- da uključimo lampu, u stanju je da prati kratku pričicu uz improvizaciju, gasom, vrti se i zaspi.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:53:01   
Rosita
Aaa, gasom htedoh reći. Mleko nema, samo večera.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 21:53:55   
Rosita
GASIM i izvinite! Kad će opcija "uredi" :(



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Kako uspavljujete bebu?
29.8.2019 22:50:15   
pari
Jao Rosi, to je super...

Kod mene je baš užas.  Samo sisa i eventualno kad ustanem pa je nosam i ljuljam jedno 15 min,ondq hoće. Kad joj kažem da je sad spavanje, da legne, to je užas, krene da plače, da se bacaka...strašno...Baš nisam dobro nešto uradila sa njom :(

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 7:51:56   
Duškić
Pari, a da probas da je mazis i gnjavis da se izmori?
Tako sam ja sa cerkom , cinilo mi se da se tako brze uspava.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 8:15:56   
vonavoj
Pari,dzabe se nerviras...tako se i ja pitam gde gresim,i nisam zakljucila..osim ds sy mi deca nespavalice..Kad uzmem da mazim,krece tek vece lydilo..Probaj uspavanku na mobu,kod mog kratko pali.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 9:17:21   
MimaKos
I kod mene je ista situacija, mi se jos ( sa 19 meseci) uspavljujemo u majcinom krilu (onoj ljuljalici) sreca pa je kvalitetnija i moze da iznese tezinu, sam, nema sanse, vristi kao blesav cim ga spustimo u krevet..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 13:44:13   
nata11


IZVORNA PORUKA: nata11

Nas ritual uspavljivanja bi trebalo snimiti i iskoristiti za neki show 😀


Kako od 6-te nedelje preko dana spava 2x po 15/20 min. priprema za spavanje krece u 7.Kupamo se, presvlacimo, jedemo. Ako kakimo (sto nije svakodnevnica kod nas ) to je obavezno tokom jela. Da se odvoji od cucle nema snase. Ja je drzim ona se vrpolji, jede i kaki u isto vreme. Posle tolikog vrpoljenja naravno mora pranje guze. Tu smo vec oko 20 h😀
Onda je stavljam u krevetac i ona narednih 30-45 min bije i rukama i nogama i nekako zadrema. Ali zadrema, ne spava jer ceka sledecu turu jela u 22h.
E to vec porucka u polusnu i spava do 8 am.



Upravo sam procitala da za ovo u Americi postoji dijagnoza Sleep Regression i traje do 4-tog meseca. 😕

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 13:45:33   
nata11
Evo simptoma



user posted image

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Kako uspavljujete bebu?
30.8.2019 20:53:01   
Duškić
Nato, samo 4 meseca. user posted image
More naviknu se oni lepo im tako pa posle potraje.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 9:50:14   
MimaKos
Kod nas i sa 19 meseci jos uvek traje... ma samo treba biti istrajan i uporan, i ignorisati histerisanje, ko ima zivce..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 11:57:05   
milicicak
Nato, znam da zvuci kao da pametujem ali za dobar nocni san jako je bitan dobar dnevni san. Moji su oboje bili uzasni dnevni spavaci, to sto kazes 15-20 min i opa, budni smo,krece akcija. Nikad u kolicima nisu spavali... A o uspavlhivanju i budjenju nocu da ne pricam. Elem, ja sam samo u jednom trenutku presekla i pocela da ih drzim na sebi dok spavaju. Uspavam i stavim sebi na grudi, uzmem tel ili Kindle ili pustim Tv a u sebi kiptim jer me sve ceka. Ali spavali su po 1,5 sat 2. Posle sam postepeno skracivala vreme spavanja na meni, kad procenim da su ucvrstili spustim ih u krevet pa pazim kad se probude da ih malo lupnem po guzi ili vicem ssss da se ponovo uspavaju. T je pocela da lepo spava preko dana sa 6 meseci,V je tata razmazio pa je on produzio do 9. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 12:14:23   
Duškić
Slicno smo i mi, pustala sam tv ili muziku.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 12:59:48   
nata11
Svesna sam ja toga Milicicak nije da sam odusevljena njenim nespavanjem. Volela bih ja da se i ranije ona budi 5-6 samo da odrema tokom dana. Mozda se sredimo kada sredimo stolicu i stomacic. 



_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 13:04:32   
Duškić
Hocete,Nato.
Sinoc nam je dolazila kuma sa kumicom malom. Ludela je sa njom oko nespavanja. Sad rano se uspava isto tako rano ustane. Dremka je obavezna od 2h.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Kako uspavljujete bebu?
31.8.2019 15:02:04   
MimaKos
Milicicak, kod mene se uspavaju, i ucvrste san, ali cim ih prebacim u krevetac odmah krece dreka! I ljuljuskanje guze ne pomaze, neverovatno


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here