|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temenjača
6.12.2010 22:41:58   
ana77
Mi smo imali problem sa temenjacom bukvalno u periodu kad smo promenili sapun za kupanje - inace koristimo sebamed, a u tom periodu smo uzeli chicco-ov i bas tad je krenula da joj se peruta glavica. E onda sam ja shvatila da taj sapun pece i oci i vratila se na sebamed :) i kako smo se vratili, temenjaca je otisla...

Cisto kao primer da moze da bude i od sapuna...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:41:24   
maslachak
mi se konacno rastosiljasmo temenjace pre par dana..
sve je bilo okej do recimo puna dva meseca..onda sam joj oprala kosicu chicco samponom dva puta zaredom i pojavila se temenjaca..
vratismo se na bebi sapun,ali bilo je sve vise i vise..probali smo sve,ulje,cetkanje,frotiranje glavice posle kupanja..nista..
e,onda mi je prekipelo,otisla sma u apoteku i uzela Mustela kremu za temenjacu i za 5 dana smo resili problem..a u jednom momentu sam pomislila da se nikada necemo resiti napasti..
izbacila sam chicco,eto nama nije prijao nikako za kupanje..sad je kupamo iskljucivo bebi sapunom i nema problema..

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:43:02   
Vika
A da li se  temenjačom smatra "slučaj" kada se teme peruta i to samo kad se češlja ili je to nešto drugouser posted image

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:45:09   
Anoniman
Temenjača ti je masna, zalepljena za glavu, i moraš je natapati uljem i iščešljavati.
Mislim da ako se samo peruta dok češljaš, da to nije temenjača.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:48:43   
magnetic
Kod Dunje je zute boje i podseca na krljust.
I nemam pojma kako da joj to iscesljam kad cetka od kosurdace ne dopire do temena glave.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:49:07   
Vika
Viđala sam kod beba temenjaču-temenjaču, a kod mog Lazara se tako peruta, pa je možda suvlje vlasište zbog šampona. Koristim Sebamed, i u početku sam preterivala sa učestalošću, a sad samo jednom nedeljno. Ako se nastavi, nabavljam Mustelu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:50:19   
Vika
IZVORNA PORUKA: magnetic

Kod Dunje je zute boje i podseca na krljust.
I nemam pojma kako da joj to iscesljam kad cetka od kosurdace ne dopire do temena glave.



I ne može četkom, već češljem. Ja imam neki Chiccov komplet koji ima oba, pa za struganje koristim češalj, a četku za glancuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:53:40   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Vika

IZVORNA PORUKA: magnetic

Kod Dunje je zute boje i podseca na krljust.
I nemam pojma kako da joj to iscesljam kad cetka od kosurdace ne dopire do temena glave.



I ne može četkom, već češljem. Ja imam neki Chiccov komplet koji ima oba, pa za struganje koristim češalj, a četku za glancuser posted image
Imam i ja takav komplet,ali me nesto strah da koristim cesalj.Tako mi se cini da joj je jos mekana glava za tako tvrd cesalj.Nemam pojma,mozda tripujemuser posted image

< Poruku je uredio magnetic -- 31.3.2011 21:54:03 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:55:29   
Vika
Ne brini, naravno nemoj da stiskaš već samo ovlaš struži!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:57:01   
Anoniman
magnetic, moraš dobro natopiti uljem, i ostaviti da odstoji bar sat. Onda češljaš, pa opereš kosu Mustelom protiv temenjače, pa opet češljaš.
Ja sam Luki češljala češljem, a Marku četkom. Mogu vam postaviti sliku kako je Luki izgledalo, a sišlo je za 5 dana, ali ću ukloniti sliku kad vidite, pa nemojte citirati.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Temenjača
31.3.2011 21:59:44   
Anoniman
Ovo je nakon 4 dana tretiranja. Znači bilo je svuda kao u desnom uglu slike, kompletno prekrivena glavica...



< Poruku je uredio Tash -- 31.3.2011 22:00:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Temenjača
31.3.2011 22:05:03   
Vika
Hvala Tasho, kao i uvek, od tebe mogu puno naučiti! Vidoh negde temu o počecima na RR i meni si ti prva upala u oči!. Jeste off , ali kad smo već tu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Temenjača
31.3.2011 22:06:59   
magnetic
Pa nista,onda cu morati i ja ulje,mustel,pa polako cesljem.
Bas mi je bzvz,dete vec 8 meseci,a jos se borim sa temenjacom.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Temenjača
31.3.2011 22:07:35   
Anoniman
Svima sam upala u oči jer sam imala posao na kom nisam imala šta da radim pa sam sedela na RR 8 sati, + sam bila moderator. user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Temenjača
31.3.2011 22:08:29   
Vika
Šta ćeš, proći će! Kod nas onda nije temenjača, moguće da je do šasmpona

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Temenjača
20.5.2011 22:28:18   
eni26
nama se sad pojavila temenjaca na temenu i malo napred , zuto je i skoreno.namazala sam maslinovim uljem i stavila kapicu,pa ujutru odmah da je kupam,tako mi rekla patronazna...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Temenjača
20.5.2011 23:03:52   
Anoniman
Češljaj pre kupanja. 

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Temenjača
21.5.2011 9:05:31   
Dada81

IZVORNA PORUKA: magnetic

Pa nista,onda cu morati i ja ulje,mustel,pa polako cesljem.
Bas mi je bzvz,dete vec 8 meseci,a jos se borim sa temenjacom.



I moje dete ima temenjaču ,a sad će mu godinica ,meni to baš nije jasno user posted image Bela ,je skorena.A,koristila sam A-Dermu protiv temenjače,ulje ,sve što Tash napisa i opet ništa ..Baš sam htela pitati šta da radim?!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Temenjača
21.5.2011 9:09:24   
Nensi*
I Vuku se peruta glava user posted image Ja ne znam sta je ovo,ne izgleda mi kao temenjaca,nema ljuspica,nego samo kao da mu je suva koza,nemam pojma,a isto ce godinu dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Temenjača
15.6.2011 22:23:42   
SareniVrabac
nama je pocela da se stvara temenjaca.... Aleksa ima bas dosta kose pa sam tek danas primetila... iscesljala sam ga na suvo... a od sutra tretman uljem pa ce se valjda povuci... tesi me sto nema mnogo, samo na jednom mestu na glavi ali malo pa se nadam da cemo se brzo resiti

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Temenjača
16.6.2011 10:41:13   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

I Vuku se peruta glava user posted image Ja ne znam sta je ovo,ne izgleda mi kao temenjaca,nema ljuspica,nego samo kao da mu je suva koza,nemam pojma,a isto ce godinu dana...


Je li prošlo,Nensi? Nama ostalo još samo malo,na sredini male glave mali iznad fontan.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Temenjača
16.6.2011 10:47:38   
Anoniman
Miši se pojavila temenjača kad je imao oko 3 meseca... Dotle smo prali glavicu sapunom, probali i uljima i četkanjem - ništa. Tek kad sam prešla na dečji šampon otišla.... user posted image E sad, kako je on baš kosat- ponovo mu se pojavila ne baš temenjača, već kao neki suvi pečati po glavi... Ja sve probala, ali nikako nisam uspevala da isčetkam obzirom na gustinu kose. Zato smo se morali šišati, i sad je sve ok user posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Temenjača
21.6.2011 23:44:19   
Petkovici
Mustela je zakon!!! Moja beba ima bas puno kose i borili smo se sa temenjacama dok nismo probali Muselu! Zlata vredi!

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Temenjača
5.9.2011 14:30:03   
dejana007

IZVORNA PORUKA: Petkovici

Mustela je zakon!!! Moja beba ima bas puno kose i borili smo se sa temenjacama dok nismo probali Muselu! Zlata vredi!


potpisujem :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Temenjača
2.11.2011 11:21:35   
maliska
Mislim da je ova tema najbliza mom problemu,naime,bebi se pojavilo neko crvenilo na vratu gde ima kosice,mislim da su gljivice.Ne znam cime to da saniram?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here