|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:26:36   
Anoniman
Neko ovde nekog zeza - ili ona njega ili on nju, ili oni nas. Odakle toliki strah od bola?! Ja nisam čula da je neka devojka posle prvog puta u svojoj priči stavila akcenat na bol user posted image Shvatam da je voliš, ali ova situacija prevazilazi sve granice normale. Ja ne znam da li bih nekoga mogla da volim bez odnosa 4 god, ja bih se odljubila jer je to veza gde postoji problem, a ne savršena veza gde samo čekate brak. Ona se ponaša kao da je ona jedna jedina žena na svetu koja ima pi..u i to od zlata, a meni je to jako glupo. Mislim da dvoje ljudi treba da odgovaraju jedno drugom po pitanju sexa a ne da stupaju u brak da bi imali odnose i onda shvatili da to nije kao u filmovima. Da sam na njegovom mestu ja bih takav brak shvatala kao ucenu user posted image Ko zna, možda ti ne da ni kada se uzmete jer će i tada da se plaši bola user posted image Njoj je potrebna pomoć, a to nije razlog da i ti poludiš ili apstiniraš milion godina!

(odgovor članu lavcina)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:26:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Zille
Ja licno poznajem jednu curu koja se sa momkom zabavljala 6 godina i nije htela sa njim da se sexa. Posle je ta veza pukla, a ona svoju nevinost cuvala do 36-te godiniceuser posted image

Super,eto baš lijep primjeruser posted image
Ja imam još bolji,moja tetka se čuvala do 50.godine(tako kaže) i kad se udala ne valja joj sex nikako,zamisliteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:06   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lence


E hajde molim te. Ako ti je bas stalo do nje onda ces nam i neke fotkice nakaciti. A ako je baaaas volis ocekujemo i pun snimak na YouTube! user posted image


Otpustiće me, jedva sam izdržala da se ne smejem grohotom. Suze mi idu na oči.

A kakve veze ima koliko će krvi biti? pa neće umreti!

Sliku: Vidi: Kako se smanji i ubaci slika? KLIKNI OVDE


A meni Milosh raskopao cijeli labelo i to ona shine ... sav se sija ... Ja se zablenula ovdje user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:12   
lavcina
moarm da palim pa se vracam kasnije i postavicu sliku

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:20   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Otpustiće me, jedva sam izdržala da se ne smejem grohotom. Suze mi idu na oči.

A kakve veze ima koliko će krvi biti? pa neće umreti!




ja ću ili d'umrem od smejanje ili ću se porodim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:23   
buhla
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 26.10.2009 14:28:09 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:38   
indy_25
IZVORNA PORUKA: lu



user posted image Jao Indi morala si vanbračno da se seksaš 3 godineuser posted image


hahaha bas tako e tada je jos uvjek bila popularna nevinost.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:27:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lavcina

ona se plase da ce mnogo krvi biti kad je probijem...a ja jok kazem da to nece ni da se primeti...gde mogu postaviti sliku



..sad kad je Bata Životinja ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavcina)
  Direktna veza do poruke: 233
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:28:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:28:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava



OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *pada u nesvest*



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:28:58   
NadaR
Lav nam je uljepsao dan user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:29:34   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Katjica

Neko ovde nekog zeza - ili ona njega ili on nju, ili oni nas. Odakle toliki strah od bola?! Ja nisam čula da je neka devojka posle prvog puta u svojoj priči stavila akcenat na bol user posted image Shvatam da je voliš, ali ova situacija prevazilazi sve granice normale. Ja ne znam da li bih nekoga mogla da volim bez odnosa 4 god, ja bih se odljubila jer je to veza gde postoji problem, a ne savršena veza gde samo čekate brak. Ona se ponaša kao da je ona jedna jedina žena na svetu koja ima pi..u i to od zlata, a meni je to jako glupo. Mislim da dvoje ljudi treba da odgovaraju jedno drugom po pitanju sexa a ne da stupaju u brak da bi imali odnose i onda shvatili da to nije kao u filmovima. Da sam na njegovom mestu ja bih takav brak shvatala kao ucenu user posted image Ko zna, možda ti ne da ni kada se uzmete jer će i tada da se plaši bola user posted image Njoj je potrebna pomoć, a to nije razlog da i ti poludiš ili apstiniraš milion godina!



možda je dijamantna...platinasta....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:29:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:30:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Otpustiće me, jedva sam izdržala da se ne smejem grohotom. Suze mi idu na oči.

A kakve veze ima koliko će krvi biti? pa neće umreti!




ja ću ili d'umrem od smejanje ili ću se porodim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



kako je krenulo možda neko večeras ostane i trudan... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:31:38   
Trcosava
kaliopi mojne ga šišpla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:32:58   
Anoniman
AJde što ona njega zajebava, ali ona je uspela da zajebava i nas - zaboravile smo na kuću, ručak, decu user posted image Ta žena ima natprirodne moći user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:33:08   
sladjaaaa
Mislim da smo ga ohrabrile da je ubedi da idu do kraja... nastavak u sledećoj epizodi naše male španske serije "Skidanje nevinosti - uvod"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:33:18   
Verus
ajme, mislim da je ovo najposecenija tema dana, mozda i nedelje!  pogledajte gore koliko korisnika!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:33:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

kaliopi mojne ga šišpla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



*možda bi najbolje bilo da ode do nje...?*
*možda bi najbolje bilo da odem u..*
               user posted image user posted image user posted image user posted image


joooj, crkoh! Lave jedno veliko hvala-dugo se nisam movako zabezeknula od smeja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:34:20   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Verus RR

ajme, mislim da je ovo najposecenija tema dana, mozda i nedelje!  pogledajte gore koliko korisnika!user posted image


zasigurno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:34:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Zille

Ajme zene al' ste napale coveka. Pa cura ima problem, plasi se, sta je tu cudno. Ima i takvih ljudi. Ja licno poznajem jednu curu koja se sa momkom zabavljala 6 godina i nije htela sa njim da se sexa. Posle je ta veza pukla, a ona svoju nevinost cuvala do 36-te godiniceuser posted image


Baš se čudim što je pukla veza user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:35:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:36:33   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Trcosava

kaliopi mojne ga šišpla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



*možda bi najbolje bilo da ode do nje...?*
*možda bi najbolje bilo da odem u..*
             user posted image user posted image user posted image user posted image


joooj, crkoh! Lave jedno veliko hvala-dugo se nisam movako zabezeknula od smeja!user posted image user posted image user posted image



napomena - ne davati joj da gleda MI NISMO ANĐELI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:40:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:50:00   
Modessty
videla sam noćas još kad je postavio post na temi Trudnice drugo tromesečje i iskidala se od smeha zbog toga gde je postavio pitanje!user posted image user posted image user posted image user posted image   A sad mi umalo izgore ručak!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baš me interesuje epilog ove španske serije user posted image
A dobre ste mu savete dale user posted image
Ja neću ništa da mu pišem. Nisam kompetentna jer mi je prvi sex bio sa 16 godina pa tu njegovu stvarno ne razumem. A ne razumem ni njega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here