|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 19:05:39   
serpica
Dobro vece mamike evo i ja na brzinu da vam se javim dok pijem caj user posted image tad me niko ne dira
Von ako unosi gvozdje sto rece Trca treba i vit C da bi se lepo resorbovalo,mom bebcu sad sa 6m prva kks odlicna hgb 119 i ja se iznenadila

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 19:14:10   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bibi srećan rođendanko sinku!! Daj nam ime, pa da otvorim temu!

Mišu, moj alarm i dalje alarmiše, doduše sad već u ogradici user posted image



E Trco ja tek sad videla... Hvala ti puno i svima ostalima a moj sin se zove Marko user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 20:36:01   
branki*
Gde ste,mameuser posted image b spava,evo i boka je pri kraju..pa cu da jedem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 20:37:09   
vonavoj
Nema c vitamina za bebe..trazila sam u apoteci.pre je bilo...
Super za hemoglobin serpice,ona samo sisa? Takvo je dete..a pri tom ja ni u trudnoci nisam bila.anemicna,bas sam juce gledala rezultate..hemoglobin 137 ..

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 20:41:50   
Sanjica26 RR
Evo mene. Mm uspavljuje Sofi. Mbogo joj je lose.user posted image Izgleda ima upalu grla, pa ceo dan jauce. Sutra cemo kod dr. Ja rasciscavam po kuci, pa cy da peglam.
Von bas mi je zao sto ne moze da sredite gvozdje. user posted image
Branki jel ti je leglo onih 7000 dinara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 21:15:33   
amdn
dRRugarke evo me opet malo,
Bibi srecan deckonji rodjis,
ovo vreme je bas gadno, zato i su nam i decica sva slinava i bolesna, jedva cekam da bude bas prava zima,
mi smo vise na bolovanju nego u vrticu, vise cu izludeti od lekova

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 21:35:40   
vonavoj
joj amdn,jos nije stekao imunitet. Da kucnem moja T je dobra,da ne izgovaram,pu,pu..
Sanjice,da znas da sam ocajna bila,sve radim kako treba,gledam da ne dam vise od 500ml mlecnih proizvoda i mleka,ne dajem grickalice,kuvam joj svasta,voce..i nema pomaka.. Definitivno su takve..i T nije bolja..
Jos me sestra isprepadala danas,sin joj se zali vec 3 dana da ne moze da stane na nogu,a nije se udario..i kao ustane,pa vuce nogu,hoda..i danas ga odvede i dr kaze hospitalizacija,sumnja na artritis ili eventualno neka bakterija..i sutra idu u bolnicu..user posted image
Nijw mi dan danas..mm otisao da uspava J,T u svom krevetu,nadam se da ce do 10 zaspati..

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 21:49:59   
mirkam
Vece mame
joj Von,nadam se da će sa sestrinim malim biti sve h redu i da nije ništa strašno.
Ja evo već u krevetu,koma sam.

Jeste da nije tema al dugo nisam navracala i sad slučajno vdijeh ,pa da cestitam UM od srca na prinovi.
Moram naći temu da vidim kako je sve teklo user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 22:17:23   
Rosita
Von, ih bre odmah artritis, bakterija... nadam se da nije nista. Ima taj neki sinovitis, posle prehlada, infekcija, zahvati zglob i treba dete da miruje i pije brufen ako ga boli, to prodje. Moj D je proletos sepao 2 nedelje, izludela sam gledajuci ga. Ali u Tirsovoj me uveravali procice, nisu hteli ni da snimaju. I prodje. Nadam se da ce i kod tvog sestrica biti slicno.
Mene ubi ova promena vremena, postala sam uzasan meteoropata.
Pozdrav mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 22:20:33   
jess021
Von, to je verovatno ono kad se od prehlade slije neka voda u kuk, ne znam tacno kako se zove, ali znam da je terapija mirovanje sa podignutom nogom i Brufen. To je bilo i sestrinom sinu pre par godina i tad smo culi da nije tako retko. Izgleda bzvz jer opste ne mogu da stanu na tu nogu.
Mi bili na uz kukova, sve ok, siroki povoj jos mesec dana.
Rosi, pisale smo u isto vremeuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 1.12.2015 22:21:18 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 22:26:54   
Sanjica26 RR
Na kraju sam ja uspavala Sofi. Bas jauce koliko je boli grlo.user posted image Dezuram, pa cu posle da budim mm da on dezura.
Von ja se nadam da je kod sestrinog malog samo trenutno stanje.
I ja sam kao mala mucila muku sa anemijom i sa bakterijama u urinu. Ove dve su kilave na mene.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 22:28:37   
degu
Von i ja mislim da nije ništa ozbiljno. Ne vidim gde si pisala za hgb. T je bio 97, pila je ferum nekih mesec dana i ja sam joj izbacila, pojačala meso, malo pažljivije kombinovala namirnice, ubacila vitamin C i porastao je na 111. Nije nešto ali ide na bolje i ja sam zadovoljna. Ona super ručka, čudi me i da joj je uopšte nizak, al eto nema pravila, oni rastu i brže im se troše rezerve.
Sanjice to je sad neki virus, evo i mene boli grlo već 3 dana, juče sam ceo dan imala temp.

< Poruku je uredio degu -- 1.12.2015 22:30:07 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 22:38:17   
adulence
Dobro vece zenice,moja deca uvelikooo spavaju,a ja leskarim i prebiram po glavi sta cu i kako sutra..mm ostavlja ujutru Ivu u vrticu,pa nakon toga idemo u potragu za poklonima za Ivku blizi joj se rodjendan...joj sto se radujem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 23:35:52   
Sanjica26 RR
Degu, ma vise od ovih virusa poludecemo. Mukica se vec tri puta budila. Treci put sam je ljuljala da bi se umirila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 23:51:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mirkam



Jeste da nije tema al dugo nisam navracala i sad slučajno vdijeh ,pa da cestitam UM od srca na prinovi.
Moram naći temu da vidim kako je sve teklo user posted image

Hvala draga moja.💗
Von moja Una je tako prosle godine zavrsila u bolnici I na krsju sve OK, bice I kod tvog sestrica.😘
Laku noc Mame...💞

(odgovor članu mirkam)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 0:19:13   
branki*
Jeste,sanjiceuser posted image ja se bas poradovah,reko odakle sad ovo,a posle se setih da je to to,dugo icekivani stimulususer posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 7:13:23   
wivern
Dobro jutro žene.
Von jednostavno su takve, sto puta sam pisala kako sam bila kenjkava kao mala. Naprimala se injekcija, popila 1000 litara ribljeg ulja i ostalih sra** i onda je to sve jedan dan samo nestalo. Doduše do tad se moja majka verovatno islogiravala 100 puta.
M se polako vraća u normalu što se tiče spavanja i svega. Osim što ga je baba navikla na ruke, samo se nosaju i grle user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 7:25:25   
branki*
Ako,wiv,nekauser posted image
Ja samo da se upisem..spava mi se jos,sinoc ono kasno legla i sad me boli glava.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 7:34:43   
vonavoj
Jutro!
Znam da su takve,srecom nisu kilave,bolesljive,ali kud udjoh u zacarani krug po dr..sve zbog njenog suma..inace jw ne bih ni vodila..
Degu,i meni J sve jede..ali ocigledno dzabe..puno se trosi.
Hvala za podrsku za sestrinog malog,ali on nijw bio bolestan,prehladjen,nista..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 7:41:46   
Anck Su Nmaun
Jutric cure

Ispartih decicu u vrtic i pijuckam kafu... razmisljam sta da radim danas hmm...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 8:19:30   
eca89
Dobro jutro mamice!
Mi smo bolje spavali, izgleda da djeluju one kuglice.
Danas je lijep dan baš, kontam gdje bi išle.
Sve vas user posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 8:41:40   
Trcosava
Jutro. Rizikujem da me mame nespavalica linčuju (ili će da likuju) ali ja nićas ništa nisam spavala.

Prvo se u 1 drao, pa u 2 i onda se drao do pola 3, pa opet u 5. Ja sve mislila da su zubi problem. Sad kad smo ustali, njemu jedna nozdrva zacementirana zelenim slincima, a druga na putu. Kad sam to skinula, ništa. user posted image Ne curi nos.

Beše zelene/žute su bakterijske sline?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 9:00:01   
branki*
Eco,kakve to magicne kuglice dajes!user posted image
Trco,pojma ti nemam,licno ne priznajem bakterihsku infekciju dok se ne odradi bris.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 9:10:06   
Trcosava
Neke homeopatske. Mislim da sam viđala te kod nekog zubara. Samo ih nisam nigde našla u Bg-u. Ovde su mi za anu dali neke isto homeopatske taleice, na foru biogaie mislim isti je proizvođač, ali nije to palilo (ne za to kad rastu zubi)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 9:28:46   
bebilule
E pa i mi imamo sline. Ne znam da li bih odmah trebala kod dr... M sam jutros izvukla zeleni slinak iz nosa. Od juce ja cujem neko hroptanje u nosu. Smeta mu kad dise ali nije stalno. Kad spava.nista se ne cuje. Jeo je lijepo i nekad tokom jela zablokira. Sad, da li da odmah trcim kod pedijatra user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here