|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 22:13:05   
Zemunka85
Evo i ja da vas pozdravim user posted image .
Bili smo danas kod zubara, odlepicu od njenih zuba user posted image . Bogu hvala pa je preeeeepreeepreeedobra, navikla je. Drzi usta otvorena po 10ak min bez problema, ne mrdne ...

UM, bas mi je zao. Moja najbolja drugarica je imala slican problem kada je bebac imao par meseci. Sve je brzo proslo, a devojcica sada ima 1,5god i to je najzdravije dete koje sam ikada videla. Nikada ni nos nije zaslinavio. Ne kazem da ima veze, naravno, samo sam se setila. Da brzo prodje ...

Vonavoj, uzas. Nije prvi put da cujem tako nesto, ili bar citam. To sa sepanjem i zglobovima. Uzasavam se tih retkih stvari i nepoznanica. Osetis se kao sam na svetu. Zelim vam da sto pre prodje ...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 22:17:47   
vonavoj
A da napomenem da je dr tek sad dosao do njih..od jutros od 8!!! Kreteni!! Ceo dan u neizvesnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 22:53:22   
branki*
Von,strasnouser posted image !nadam se da ce brzo sve biti pod kontrolom!
Kod mene klasika ,bili mi brat i snaja,klinci bili veseli,bas su super i radovali se,boza poljubio dva puta boku u obraz,a ova ce da pukne od srece,obozava ga.
Inace,otkrih da je ovaj stan u kom smo mi,stan seke sablic,glumiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 23:18:06   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Ne stizem da pisem, ali citam sta piset_e. Kad nisam na poslu onda je Sofi kod mene. Zalepila se.
Sofi je danas bolje, ali samo kmeci. Valjda ce da joj pomogne sve sto joj dajem bez antibiotika.
Von iskreno se nadam da ce biti sve ok.
Sytra bih trebalo posle posla da vodim T kod drugarice sa plesa. Njih dve su zajedno i u grupi u vrticu. Juce su plakale, jer ne idemo odmah kod nje. Ne mogu da iscekaju cetvrtak.
Branki bas divno. Eto ide na bolje odnos B i B. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
2.12.2015 23:42:09   
Mariya
Veče mame!

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nema c vitamina za bebe..trazila sam u apoteci.pre je bilo...

Von,ja im dajem c vitamin za decu od ivancica, rekla mi dr.da H može to da pije. l manje kašlje,H malo manje slini,meni grlo bolje. Nadam se da će i vaša dečica brzo da ozdrave.
Laku noć.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 0:11:56   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Samo da javim deo rezultata za sestrica,ima povisenu sedimentaciju,neku tecnost u kuku,dr kaze moze da bude bezazleno,a moze i opasno.treba jos uz i neku analizu jos..a na sve to,u bolnici zakaci ga povracanje....

Jao Von, nadam se da je nešto bzvz i da će brzo kući.
Ja da vam mahnem pre nego što odem u krpe. Mrtva sam. Ne znam više gde teram


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 7:36:08   
Maraj
Dobro jutro. Ja pijem mleko i grickam plazmu dok L drema... juce mu uzeh uzorak stolice pa sad cekam nalaz. Bice u ponedeljak mozda u subotu.
nego , pijem onaj fitolat za povecanje kolicine mleka. Da l nece mozda od njega da L zavijaju creva? Sta mislite....otprilike kad sam pocels da ih pijem kao da opet ima par grceva dnevno pls mu se cuju creva kako zavijaju. Ne znam vise sta je uzrok pa cu od danas prestati da ih pijem

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 7:54:06   
eca89
Dobro jutro mamike, samo da vam user posted image !
Von, baš da bude nešto bezveze i da bude sve ok!
Maraj, nadam se da ce rezultati stolice biti ok!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 7:59:33   
Ivanka 75
Drage moje, da vam decica brzo ozdrave i pocnu opet da vas nerviraju nestaslucima user posted image
Tisti me stomak... valjda xe ivaj primolut da odradi svohe barem malo...
Iva jos spava... drzaa koncert u krevetu do 23h

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 8:21:30   
Trcosava
Maraj odo njega ne bi trebalod a ga muči stomak, naprotiv. U tabletama ima komorač ili kako se već zove, koji se preporučuje bebama da piju, ne bi li im smanjio grčeve.

Von, sve sam ti rekla. Ako je ne dan Bože ta dijagnoza, da se ne aka po lekarima.

Meni Luka juče bio na UZ jajca, sad ću pišem u temi.

Noćas je kao spavao. Verovatno je nos bio problem, plus zubi. Druga jedinica i dvojka samo što nisu. Juče bukvalno od 8 pa do 3 nije spavao i tad je dremnuo jedno sat vremena. I uveče tek oko 9 zaspao. Nadam se da će danas biti bolji.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 8:40:41   
vonavoj
Dan!
Joka sinoc 37.7..hoce li izbiti ta cetvorka vise! Ali je vodim kod dr..cudno mi kaslje.
Mariya,znaci smem taj c vitamin,tamo pise ne ispod 3godine..
Danas sestric ima i tu neku analizu pa ce sve znati..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 9:45:39   
cockic
Jutro mame user posted image
Deca juče bila kući,danas otišli u vrtić.tata ih odveo ja imala zakazano kod kardiologa.nešto mi srce ubrzano lupa i povremeno ko da preskoči na kraju sve ok sem što mi je puls bio 100,ali osetila sam da će biti veći ne volim kod dr da idem.pritisak je bio 110 sa 60 meni je uvek takav.dala da vadim na stitnu izvadila odmah jeste skupo,ali kad mora šta ću.a nisam nikad je ni kontrolisala.i da vadim kks to ću državno.Kaže što vam to nije prvo vadila možda ste anemicni.nisam vadila sigurno 2-3 godine rekla mi dr opšte prakse da zbog godina mogu jednom u 5 da vadim.ova kardiolog se smeje.sad cu 30 za 6 meseci.tek posle 40 te mi mislim da je jednom godišnje.tako da je napisala na izveštaju da mi da da vadim ks.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 9:56:55   
cockic
A um meni je lena ima stafilokaka na prsticima kod zanoktice bas joj je bilo užasno.patronazna nas poslala odmah u tirsovu imala je 8 dana kad smo otišli tamo joj sve živo izvadise povećan bio crp ali nešto malo a svakako nad zadržali na neonatologiji primala je venski vankomicin mislim da se tako zove.bili tamo 6 dana.ona je imala na placu i domalom i po vratu.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 10:04:23   
Sanjica26 RR
Masem vam i grlim vas.
Nemam sta pametno sad da pisem. Pisacu u pauzi.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 10:06:08   
cockic
Posle je pedijatar mojoj mami rekla ( išla je da mi uzme uput za ležanje sa njom) da sam je tu dovela dali bi joj ab.može i tako da se leči.ali po meni bolje sto je bilo venski u dz tako ne bi mogli.ali svakako brzo kad se uvede terapiju bude bolje user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 10:42:42   
jess021
Dobro jutro!
Von, za sestrica mislim da je to ono sto smo Rosita i ja pisale, bice on super.
L spava, ja pijem kafu. Moj svaki jutarnji post ima ovu recenicuuser posted image
Nocas u 3 je sikila i ukakila se, dok sam je sredila, naravno da se razbudila i zaspala u 6h.
Tata nam je i dalje bolestan, tako da imam dve bebe.
Branki, pa zovi Seku da dodje da se upoznateuser posted image
UM, da sto pre prodjeuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 11:12:22   
vonavoj
Joj,jess i ja se nadam.. snimali su sad kuk i vidi se neka promena na levom kuku,sad u 1 ponovo..jer se to ubrizgava nesto u krv,pa gledaju kontrast. Valjda je taj sinusitis..cekamo..a vreme sporo ide..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 11:46:11   
adulence
Dobar dan zene meni mm bio slobodan dva dana,pa me nema na forumu...mi smo svi dobro ,za 6 dana je Ivki rodjendan,pa se oko toga mlatimo sve sredjujemo da bude kako treba.

Zemunka rezervisali smo face painting ...
Von nadam se njboljem i drzim fige,branki divno za seku sablic..
Maraj nema sanse da je od fitolata,a kako mislis zavijaju creva,krce ili? Mom R non stop se cuju creva bio gladan ili ne...kiss zene

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 11:56:12   
Ana RR
Ćao mamike user posted image

Von, nadam se da će sve biti kako treba. Stalno nešto sa decom, uh.

Branki, pa to je super user posted image ona je živa legenda user posted image

Ja smućkala banana mafine, upravo se peku. Posle da spremam ručak, klasika.

Sinoć sam gledala fantastičnu emisiju na Discovery chanel o ekološkoj svesti, zove se Racing extinction, još uvek sam pod uticajem... mnogo olako shvatamo ovu planetu, strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 13:07:25   
emicaa
da vas i ja konacno pozravim,sinoc mi bilo lose pa sam rano zaspala,pao mi pitisak a i puls,danas sam kao nova.
bile smo u igraonici,kad smo tek dosli bas je plakala a posle kao da je tamo svaki dan,bas se fino igrla,sledeci cetvrtak idemo opet.
Nego nadam se da ce vam djecica ozdraviti a i tvoj sestric Von,bas mi je zao.grlisa za sve user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 13:11:11   
Anoniman
Cockic pisala sam ti na fb!

Von kako je sestrin mali, jesu li uradlili danas ta ispitivanja?

N nije bolje, ili se meni tako cini, ipak je ujutru vodim u privatnu laboratoriju da uradimo bris oka i koze, pa cemo i crp, za svaki slucaj htela sam i danas , ali mi sestra preko tel. rece da ako je imala neku tepiju, mora da prodje 24h, da ne kvasim, i ne mazem ni sa cim... samo neke brige, jadnicak moj malouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 13:52:55   
eca89
Joj, UM bas mi je žao, pa kako tako sve na malo hoćeuser posted image , biće boljeuser posted image !
Jao, Branki sad si VIP ličnostuser posted image user posted image , jao kako mi je drago za Božu i Boku, mogu zamisliti tvoju sreću kad je ljubi.
Ja sad zvala za nalaz krvi, kaže dr da joj je krvna slika odlična, uh hvala Boguuser posted image !
A.spava ja švrljam malo, kuham ručak i tako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 13:59:56   
Mariya
Dan mame!
Uspavljujem H, L i njen tatica rade u dvorištu. Bile smo napolju 2sata!! Divno je vreme,a decembar.verovatno smo zato i svake 2-3 nedelje bolesni.
Samo da podgrejem ručak i napravim salatu i nemam više obaveza danas jeeej!!
Von,naša dr kaže da može jedna kesica za 1.godišnje dete.Nadam se da će sa sestrićem sve biti ok,izveštavaj nas obavezno!
Maraja, ja mislim da ne sme fitolat da mu smeta.


< Poruku je uredio Mariya -- 3.12.2015 14:10:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 14:01:29   
Maraj

IZVORNA PORUKA: adulence

Maraj nema sanse da je od fitolata,a kako mislis zavijaju creva,krce ili? Mom R non stop se cuju creva bio gladan ili ne...kiss zene

Da bas se cuju da krce i da se pretace onda on krece da vrusti i prducka istovremeno. Kad se isprdi malo se smiri. Inace i ovako prducka e a da l kad naidju ti neki "veci" gasovi il kako da ih nazovem tad place i izbacuje ih. Bas mu suzice podju

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
3.12.2015 14:46:35   
adulence
Joj Ana daj recept za mafine...meni Relja danas spava kao top,a taman sam hrela da se pozalim kako mi preko dana malo spava...joj maraj znam i R krce a kad krene da siki kad krene da lupa u stomaku,onda moram da mu izvadim siku da taj najaci mlaz iscuri jer se udavi dete,posle bude sve ok...a da inace kada radimo vezbe za kukice fino se isprducka pa pokusajte..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here