|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:37:40   
mlada_mama
user posted image 16 user posted image
bila je iskljucivo moja odluka, i ne zalim... mada nije zasluzio user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:38:06   
Milica cica
a što misliš da te zezam?user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:39:37   
hanic

IZVORNA PORUKA: Verolina

Daaaaaaaaj, zezas? Bila si nevina do braka? Sto, bre, zeno ?user posted image user posted image user posted image


Kako si me slatko nasmijala s ovim " Sto, bre, zeno?" hahahha popravila si mi cijeli sumorni dan hahahahha

Ja sam s 18, bili smo 2 god u vezi, pa jos 4 i onda smo se vjencali user posted image

Milica cica evo user posted image nema potrebe da se crvenis

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:40:40   
Verolina
Pa cudno mi je zence. Jos od perioda udaje moje keve nisam cula da se neko vencao nevin. Eto moja mama se udala pre 30 godina nevina i ti si druga za koju licno cujem. Nije da toga nema, cak je i lepo, ali je malo i neprakticno. Mislim, muskarcima  je sex uvek dobar, ali zena ne zna sta joj odgovara dok ne promeni nekog partnera. Bar ja tako mislim.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:42:43   
Verolina
Ja sam u dvadeset i po (ovo i po je vrlo bitnouser posted image ).
Hanicuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:43:27   
mlada_mama
Meni je prelijepo kad cujem (a rijetko kad) da su dvoje jedno drugome prvi, e sad jos rijedje su i poslednji,
a to da si do braka bila nevina, to mi je isto tako divno...
Ljudi zaboravljaju da sam cin vodjenja ljubavi treba da bude ispunjen istom, tako da se to izgubilo i zato nam je ovoliki broj abortusa nazalost user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:46:46   
hanic
Aaaa pa ti si onda pravo cudo, ja jos znam par lijepih, normalnih cura koje su nevine (mislim mozda je nekom glupo ali one jednostavno nisu htjele da se eto samo onako da bi se moglo reci da nisu nevine). Hmm i mislim da ne moras promijeniti nekoliko partnera da bi znala sta ti odgovara, mozda je do mene user posted image

Ja mislim da sam bas negdje za 18 rodjendan, jer je mm rekao da on nece da me pipne dok ne budem punoljetna hahahhaha

< Poruku je uredio hanic -- 1.10.2012 21:47:35 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:47:28   
Milica cica
mlada_mamauser posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:49:02   
Milica cica
Meni je mm divan i lepo mi je i jako je romantičan i ne bih ga menjala nizašta na svetuuser posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:50:13   
Verolina
Prvi put izmedju dvoje ljudi zaista treba da bude jedno carobno iskustvo ( i bilo bi jako carobno da nije onog prokletog bola). Ne treba siliti, niti raditi bilo sta na sta nisi spreman. Medjutim, ja se nikada ne bih udala nevina jer je meni sex bitan zacin braka, da ne kazem drugi po krucijalnosti, odmah posle ljubavi, i ne bih mogla da podnesem da nam nije jako lepo oboma.

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:51:23   
Janncica
sa 16...bolelo...bilo grozno i brzo odustali(tj,nismo ni zavrsili) user posted image posle 6 meseci nismo to spominjali...user posted image user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:51:38   
mlada_mama
Verolina razumijem te, al postoji pitanje, da li moze biti los sa osobom koju volis?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:51:51   
Milica cica
Nama jeste jako lepo oboma, eto verovatno sam ja onda imala srećeuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:57:41   
Verolina
IZVORNA PORUKA: mlada_mama

Verolina razumijem te, al postoji pitanje, da li moze biti los sa osobom koju volis?

Mlada mama, veruj mi da moze. Dokaz za to je moja epska ljubav prema Djordju iz NS-a, a sex trajanja zecije oplodnje, potpuno neorgazmican. Veza je dugo trajala, a onda sam resila da ne glumim Jelenu Trojansku, jer je Djordje daleko od Parisa, epike i majstora u seksuuser posted image
Postah Verka i nadjoh sebi adekvatnog, sa manje epskog trandibala, ali "majstora". Volim ga isto, samo bez sekspirovskih vapaja, a pride imam i super sex.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 21:59:43   
hanic
Milica cica bice da smo nas dvije imale srece sa ovim nasim i sexom user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:01:11   
Milica cica
Verolina drago mi je da si ipak našla svog princa koji ti po svemu odgovarauser posted image user posted image

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:01:24   
mlada_mama
Ok, svako ima svoj nacin gledanja na to, i svoje misljenje i iskustvo, ja smatram da kad nekoga volis onako kako nisi nikoga, to se osjeti i ne moze biti lose, jer ako je los onda ga ne volis potpuno, jer ti ne odgovara... ali dobro, nije tema i necemo o tome user posted image
ja sam mm prva, i predivan je osjecaj u dusi kad si nekome prvi, a sex nam je predobar, i vjerujem da ce takav ostati uvijek jer je protkan sa neopisivom ljubavlju

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:03:20   
Verolina
user posted image Pa nije bas princ, ali paseuser posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:04:34   
Milica cica
mlada_mama to je divnouser posted image ja vam želim puno puno tako lepih godinicauser posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:13:38   
mlada_mama
user posted image hvala ti draga , i ja vama user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
1.10.2012 22:26:23   
hanic
I ja nam svima zelim sto duze odlican sex. Necemo vise skretati s teme da se glavni ne user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
2.10.2012 8:34:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mlada_mama
al postoji pitanje, da li moze biti los sa osobom koju volis?


Ojoj, i te kako!!!

Milica cica, nisi jedina koja razmišlja "Šta ako me ne oženi? Da li će me sledeći hteti jer sam bila sa već nekim?" iako živimo u 21. veku... Čula sam to pitanje od pojedinih devojaka, ali mislim da im to razmišljanje nije od društva već od kuće... Mada, iako stvarno čudno, ne vidim u tome ništa loše. Svako zna svoje user posted image
Ja se nisam čuvala za brak iako sam se možda u ono vreme nadala da će moj prvi biti i moj jedini, pogotovo koliko smo trajali, ali danas kad gledam unazad, ustvari mi je drago što sam imala nekoliko partnera, uvek u vezi i sa emocijama, ali iabrala sam sebi najboljeg user posted image

(odgovor članu mlada_mama)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
3.10.2012 12:33:56   
Figaro88
Sa 17g.I kajem se,bilo je uzasno,osoba nije bila prava............

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
3.10.2012 12:48:10   
Shishica
Ne znam da li sam vec napisala.. Sa 20, sa mm i mislim da nisam pogresila user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sa koliko godina ste izgubile nevinost?
3.10.2012 12:58:15   
cockic
to bi pocetkom jedne godine znaci sa 17 i po.tj da ga zaokruzim sa 18godina koliko me pamcenje sluzi.nesto mi nije ostalo u nekom secanju.ja da sam na selu ne bi prosla kao nevina jer meni nista na tom carsavu neostade user posted image tek malo nesto na ulosku kad sam vec zavrsila taj cin.

ali taj cin tad nije mi vise bitan jer je bio sa ne bitnim muskarcem kad se sad setim,naravno tad sam ga volela,a sad volim moga muza najvise na svetu user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here