|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:28:14   
Anoniman
jaoj, ja obozavam ovu emisiji, genijalni su! i ja svakodnevno razmisljam kako bre moze sa osmoro, ja jeva sa jednim izlazim na kraj! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:28:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: New Mom

Gledam često ovu emisiju. Ono što me fascinira je njihova organizacija sa toliko dece. Tada uvek sebi kažem: kad oni tako mogu, moj život je bajka.
Ali opet, kad gledam one delove gde daju intervju na kraju dana ili sl., pa taj njihov odnos... Stvarno mi je žao. Očigledno da ih je novac promenio, želja za iživljavanjem...
Vidim da sada ide onaj poslednji serijal Kate plus 8, pošto su se rastali.


New Mom , pa ja to nisam videla ... Danima na Travel&Living ide najava , a nikako da uhvatim emisiju ... user posted image Kad je krenulo i u koliko sati?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:28:52   
Anoniman
e Bubo imas valjda u 18.30 svaki radni dan...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:29:58   
Anoniman
Ja sam gledala malo... Kad sam videla osmoro....user posted image Iznenadila sam se... Ma to je da poludis...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:30:16   
Anoniman
Cool ... Taman da ih vidim ... jako su mi medena ona dečica , i tako su vesela i pametna ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:31:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maky92

Ja sam gledala malo... Kad sam videla osmoro....user posted image Iznenadila sam se... Ma to je da poludis...


To je blagodet ... Jeste mnogo , ali šta sad , da bace višak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:32:46   
Anoniman
Pa ne da bace... Lepo je to... I mm planira 5-6, ali ja sam za 2, najvise 3.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:35:46   
Anoniman
I još da i kod nas u Srbiji nađemo 1000 sponzora koji će da nam finansiraju odgajanje 8moro dečice ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 14:57:36   
Ellenica
Vidim osvežila se tema.

Od ponedeljka počinje ta čuvena poslednja sezona na Travel-u.
Do sad su vrteli  stare epizode.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 15:40:41   
*Alexx*
Još samo da me neko podseti da gledam (pod uslovom da ću tada MOĆI da gledam) user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 18:38:08   
choopa choops
I ja gledam.
19-tog jula pocinju nove epizode.
mada ja sam nesto odgledala od novih, ali bas me interesuje taj momenata kad ona saznaje da je on vara i kad pocinju te glasine.
Inace klinci su mi svi super, ali ona Kara (jedna od blizankinja) je ili bezobrazno dijete ili previse osjetljiva i pogadjaju je te stvari, pa ne zna kako drugacije da se ponasa user posted image

Alexx a valjda ubodes bar reprize user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 18:46:16   
Dora
Ja odavno nisam gledala...kako uspevada je vara pored osmoro dece? Sa dadiljom? :)))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 18:52:31   
choopa choops
Nisam sigurna, ali mislim da je on varao sa dadiljom dok je ona bila negdje...a u to vrijeme im je vec bio brak u krizi, jer su kao novinari sumnjali da on nju vara, ali su oni oboje to opovrgavali....kasnije Su ga uhvatili sa tom dadiljom, a poslije su pocele da se javljaju jos neke (tipa neka iz novinarske ekipe koja im je bila u kuci i td.)...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 22:37:14   
Anoniman
Zar je nije prevario sa ćerkom njenog plastičnog hirurga ??? I javno bio u vezi s tom curom ? Ju , vidi mene , ala alapačarim user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 23:04:34   
pepeljuga
Zar je nije prevario sa ćerkom njenog plastičnog hirurga


i ja sam to negde procitala, onog hirurga koji joj je operisao stomak nakon porodjaja (trac partija user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 23:49:19   
choopa choops
da vidis i to sam citala...Samo ne znam sa kojom je prvo pravario, zato i cekam da pocne nova sezona? Ocigledno da je imao dosta avanturica...

Alapace jedne user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 23:57:02   
pepeljuga
user posted image

je l' bese pocinje u ponedeljak?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: John&kate plus8
15.7.2010 23:58:30   
choopa choops
Da, najavili su 19.07. user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: John&kate plus8
16.7.2010 23:00:24   
Ellenica
Evo malo informacija jer sam ih zaista pratila i googlala koliko sam stigla.



IZVORNA PORUKA: Dora

Ja odavno nisam gledala...kako uspevada je vara pored osmoro dece? Sa dadiljom? :)))



Prevario je navodno sa dadiljom što on negira, već kao razlog navodi da se u braku ne nalazi i ne oseća svojimuser posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: BubaMira

Zar je nije prevario sa ćerkom njenog plastičnog hirurga ??? I javno bio u vezi s tom curom ? Ju , vidi mene , ala alapačarim 


A sa tom ćerkom plastičnog hirurga je navodno bio kada je ostavio Kate, a pomenuti  plast. hirurg ga primio kod sebe na neko vreme.

kasnije je on optuživao Kate da je ona njega prevarila sa telohraniteljem.
(mislim špansaka serijauser posted image )


IZVORNA PORUKA: choopa choops

a poslije su pocele da se javljaju jos neke (tipa neka iz novinarske ekipe koja im je bila u kuci i td.)...



A novinarka (takođe Kate) je javno priznala vezu sa njim, ali takođe nakon rastanka sa ženom.






_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: John&kate plus8
17.7.2010 1:27:32   
madam
Jon & Kate Plus Eight na TAL
je reality show o bracnom paru Jon i Kate i njihovoj deci.
Upoznali su se 1997. Vencali 1999.Kada su pozeleli da prosire porodicu,Kate je saznala da ima policisticne jajnike(i josh nesto,neki hormonski poremecaj)i krenuli su na veshtacku oplodnju. I vec u oktobru dobili bliznakinje (Cara i Madelyn),onda su hteli da usvoje decaka,ali su se predomislili i ponovo otishli na oplodnju.Naravno da su se sokirali kada im je receno da ce dobiti shestorke,cak su im savetovali abortus,na koji nisu pristali i 2004. dobili 3devojcice: Alexis,Hannah,Leah i 3decaka: Aaden,Collin,Joel.(50ljudi,doktora,sestara ju je poradjalo,naravno da je isla na zatezanje i liposukciju posle porodjaja).Poceli su sa snimanjem 2007.Bilo je 5 sezona,Porodica je snimala 3 puta nedeljno,a Jon i Kate su radili i  u produkciji,razlog zashto su poceli da rade ovaj show je naravno novac,plus je Jon nastavio da radi.5 Sezona je pocela u maju 2009. i krece 5.rodjendanom blizanaca.A negde na sredini oni objavljuju da ce se razvesti. Finale 5 sezone je bilo u Novembru,a razvod u Decembru.Izmedju je bila tuzba T&L ,Jon ih je tuzio zbog neplacanja. I na kraju 6 juna 2010. pocela je naova sezona,ali sa nazivom Kate Plus 8.
Sad tracarica:) : Razvod je naravno prevara.Jon je prevario Kate sa Hailey Glassman.Onda je tuzio T&L zato sto su ga izbacili.Deca su ravodom podeljena: Kod Kate su Hannah, Aleksis, Aaden, Madelyn...a kod Jona:Joel,Kolin,Cara i Leah. Ali su uglavnom sa Kate.On ce se pojavljivati u novoj sezoni ali samo za praznike kad je sa decom. Inace je uzeo sve pare sa racuna,na kome su ostavljali pare za decu,i odselio se u NY,i kupio neki apartman kod Trampa. Kate se sada vodi kao samohrana majka i sad je ucestvovala u njihovom Plesu do snova,gde je igrala za svoju decu.

_____________________________

"Dok drugi objašnjavaju život, ti mahni rukom i odživi ga..."

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: John&kate plus8
17.7.2010 1:36:55   
choopa choops
A citala sam i kako je Jon nakon toga svega toga isao na odmor sa svojom ljubavnicom i imaju fotografije kako puse travu, ona mu pokazuje grudi i td.
Jon asshole user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu madam)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: John&kate plus8
17.7.2010 12:44:24   
pepeljuga
au, sta sve procitah, pravi americki sou user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: John&kate plus8
17.7.2010 12:47:48   
Anoniman
Kreten ... sad me taj John baš iznervirao , švelerčina jedna ... idem da se izvičem na muža preventivno ... user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: John&kate plus8
17.7.2010 23:43:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

idem da se izvičem na muža preventivno ... user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: John&kate plus8
18.7.2010 0:27:34   
Novosadjanka T.
Pih kakav je...


Ne bi ga da je zadnji na planeti, malo procelavo, kosooko cudo kezavo.

Sta je trazila sa takvim? Ona je tu bila i mama, i tata, Bog i batina.

Sad ona izleda svetski, a on...hahaha nije mu uspelo presadjivanje kose


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here