|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: John&kate plus8
18.7.2010 11:37:01   
mirks
ma po njegovoj faci se odmah videlo da je jedna ljiga od coveka

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: John&kate plus8
21.7.2010 23:33:59   
choopa choops
Jeste gledali? pocelo je da bude gusto...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: John&kate plus8
21.7.2010 23:36:59   
2002m
ja se njoj divim, obozavam da ih gledamuser posted image .Malo sam se razocarala kada sam procitala da vise nisu zajednouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 13:47:07   
Shishica
Jaao puna sam utisaka!! Trazila sam da vidim sta se to desava i naravno , znala sam da cu ovde naci nesto user posted image

Svaka im cas_t.. zao mi je jako sto je moralo sve da ode u tom pravcu.. Razumem ja da je on musko, nije mogao verovatno da predje preko toga da svoju zenu nema vise kao pre jer je ona sigurno bila mnogo oko dece, a i kako ne bi.. ali mogli su u tome biti vise zajedno... dobro..to je vec filozofija...

Ali pretera ga....

A kakvo je to deljenje dece bre???

< Poruku je uredio Shishica -- 22.7.2010 13:53:36 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 13:55:54   
pepeljuga
ja propustila user posted image
u koliko sati je bilo u ponedeljak? i je l' ide samo ponedeljkom?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 14:31:47   
NinaMandarina
Ja sam gledala juce i u pon. Mislim da ima svakim radnim danom u 18.30h. Volim da ih gledam. Posle ovog serijala bice Kate+8 (Kejt sa dugom kosom) user posted image .

Jon me je davno jos iznervirao kada je rekao da ne voli vikend i da jedva ceka ponedeljak da ode na posao, jer je u kuci haos zbog dece user posted image . Seljak

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 14:37:21   
choopa choops
Shishice ne znam, valjda su se u pocetku bili dogovorili da djeca budu u kuci, a da se oni smjenjuju. Medjutim kasnije na sudu su djeca pripala njoj, pa je ona stalno sa njima.

John kompleksas, kad je ona pocela da radi, on nije mogao da izdrzi pritisak da bude tata koji cuva djecu i ne radiuser posted image A ona je mogla svo vrijeme do tada da ih cuva dok je on radio. Ma neki muskraci su zbilja jadni user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 15:32:36   
*Alexx*
Pa koje su šanse da oni normalno funkcionišu pored OSMORO dece?! Ja bih odlepila. Verovatno završila u Lazi. Ovako su se "samo" razveli. Mislim, jeste tužno, daleko od toga, ali Kate je i sama rekla da je stopa razvoda roditelja multiple (ne znam kako da prevedem ovo) dece mnogo veća nego kod roditelja jednog-dva deteta. To je i logično, veći stres, veće nezadovoljstvo, a supružnik je najbliži. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:46:36   
choopa choops
Aleks slazem se, ali opet nekako kad su se upustili u tu 'avanturu' trebali su i bolje da se pripreme. Mogli su da idu i u bracno savjetovaliste, bar je kod njih to normalno user posted image

A danas nije bila  nova epizoda, nego neka stara user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:48:27   
2002m
zavalila sam se u fotelju i cekla 18:30h..pustili epizode iz stare sezoneuser posted image koje sam gledala.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:50:48   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: 2002m

zavalila sam se u fotelju i cekla 18:30h..pustili epizode iz stare sezoneuser posted image koje sam gledala.


ma da..kao pocela nova i odjednom nekakav prekid i pocinje stara user posted image sad ce repriza jos malo, pa mozda bude ipak prava user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:51:58   
2002m
u koliko pocenje repriza?
Meno dete gleda crtace do 22:15huser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:54:40   
choopa choops
U 22:40h valjda user posted image

MM gleda neki film, ja mu rekla da okrene pa da snimi za slucaj da zaboravim ili da film bude trajao, pa mogu kasnije da gledam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:56:39   
2002m
Zeno koje cudo od tehnike imas,pa mozes da snimis?user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 21:58:11   
buhla
ja ovo nikada nisam gledala... ja u stvari i ne gledam TV vec duze vreme user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:00:53   
2002m
sta radis na  ovoj temi,ako negledas tv?user posted image user posted image user posted image
brisi  bre, salim se dragauser posted image user posted image
Ja bi crkla bez tv i komp.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:01:44   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: 2002m

Zeno koje cudo od tehnike imas,pa mozes da snimis?user posted image user posted image

Imam Extra TV user posted image Nije to neka ekstra televizija user posted image nego kao kablovska i moze da se snima user posted image ili pauzira (dok se odvje dopisujem npr) user posted image

Buhla nisam ni ja ranije, a sad gledam i sto treba i sto ne treba, samo da mi prodje vrijeme. Jos malo pa cu i meksicke sapunice da pocnem da pratim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:04:23   
buhla
IZVORNA PORUKA: 2002m

sta radis na  ovoj temi,ako negledas tv?user posted image user posted image user posted image
brisi  bre, salim se dragauser posted image user posted image
Ja bi crkla bez tv i komp.



user posted image paaa visim 24h na kompu, pa nemam vremena za TV user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:05:48   
2002m
pitam, zato sto ja imam total.Zvala sam da cujem koliko kosta DVR,bas iz tog razloga...da mogu da snimam i premotavam sta hocu.
Malo mi skupo,pa sam odustalauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:08:10   
2002m
IZVORNA PORUKA: buhla

user posted image paaa visim 24h na kompu, pa nemam vremena za TV user posted image

user posted image user posted image user posted image koristi dok je pavle mali, kasnije ce biti...mama hocu komp.  ustaniiii(kao u mom slucaju)user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: John&kate plus8
22.7.2010 22:16:50   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: 2002m

pitam, zato sto ja imam total.Zvala sam da cujem koliko kosta DVR,bas iz tog razloga...da mogu da snimam i premotavam sta hocu.
Malo mi skupo,pa sam odustalauser posted image


ma kod nas skoro ista cijena za ovu i za drugu satelitsku koja nema snimanje. Mi smoimali ranije tu sto se ne moze snimat, a odustali najvise zato sto je bila losa slika...kako padne kisa pola kanala nestane. A sa ovom nemamo problema (pu, pu), a kad sam vidjela da moze da se snima user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: John&kate plus8
25.7.2010 15:23:44   
eni26
Kate se podmladjivala kod plasticara ,a John se smuvao sa plasticarevom cerkom user posted image user posted image

I sad deca ispastaju zbog njihovih hirova user posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: John&kate plus8
28.7.2010 14:25:33   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: eni26

Kate se podmladjivala kod plasticara ,a John se smuvao sa plasticarevom cerkom user posted image user posted image

I sad deca ispastaju zbog njihovih hirova user posted image


Nije se žena podmlađivala nego je skinula kožu koja joj je visila na stomaku ,od 6 beba.
To nebih zvala hirom.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: John&kate plus8
28.7.2010 15:13:23   
Ana RR
Ni ja, vala isto bih uradila! Njoj je stomak bio ooogroooman!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: John&kate plus8
28.7.2010 17:22:35   
choopa choops
Da ona je kao zategla stomak i ubacila implantate u grudi. I ja bi poslije jednog djeteta, a kamoli poslije osam user posted image

PS. Sto me nervira sto sad nesto preskacu, pa prikazuju jednu staru jednu novu epizodu user posted image Ne znam sta im to znaci...valjda sad krenu sve nove?!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here