|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puding
20.11.2014 10:36:43   
Modessty
nisam probala. Folija će se zalepiti za puding ali definitvno neće biti korice
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: puding
20.11.2014 10:38:31   
Peace*
Pa to i mm kaže, zalepi se, i kad skineš foliju, siđe i korica. Ali on će ipak i dalje biti pihtijast kad se ohladi, zar ne?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: puding
20.11.2014 10:44:07   
Olga75
mozes da ga mesas al to je meni bzvz , ko ce stajati nad pudingom dok se hladi i sasoljiti ga ko da je ko zna kakva specija


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: puding
20.11.2014 10:52:51   
Peace*
Ma da, posebno što kontam da bi imao gromuljice onda.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: puding
20.11.2014 10:55:32   
Modessty
ja volim što ima koricu kad se ohladi
ja ga sipam u činijice, odozgo naseckam neko voće, ili čokoladne bananice, suvo grožđe, nekad stavim po kašičicu slatka od višanja ili slično. Onda odozgo šlag i ukrasim rendanom čokoladom
mmmm njam user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: puding
20.11.2014 11:02:17   
Peace*
Moja deca to ne bi pojela. user posted image

Moji jednu klot puding. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: puding
20.11.2014 11:33:27   
Modessty
moji uop[t ene jedu puding. to je dosadno user posted image
al mi jedemo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: puding
20.11.2014 13:49:26   
vikiveki
Moji svi obožavaju puding i jeli bi ga non stop,a vole i sve ukuse nema prebiranja i odbacivanja kada je puding u pitanju.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: puding
20.11.2014 14:00:33   
mati
IZVORNA PORUKA: Peace*

Žene kako spremate puding?
Npr, ja pravim onaj C puding iz kesice, i uvek dok se ohladi postane pihtijast, i ima onu koru od gore, ne bude kremast kao kupovni.
Negde sam pročitala da treba da ga pokrijem providnom folijom i da će onda ostati kremast. Onda sam ćurka prekila činijicu toplog pudinga folijom, al da ne dodiruje puding, i naravno, sem što sam skupljala litre vode, ništa nisam postigla. Onda mi muž kaže da treba da prekrijem tako da providna folija dodiruje puding. Neće da se otopi? user posted image

Mozda da pravis sa vise mleka, jer se on svakako stegne.
Ja za puding koristim one kupovne plasticne cinije (od pudinga ili sladoleda) i to su za decu bas super porcije. Isperem hladnom vodom pre sipanja i sipam onako dok je jos vruc.
Matija obozava kupovne, a kad pravim volim da mesam cokoladu i slatku pavlaku, naizmenicno sipam pa ispadne bas lepo, odozdo narendam crnu i belu cokoladu i eto brzog dezerta.

Pisale smo u isto vreme... Koga pitas?user posted image



< Poruku je uredio mati -- 20.11.2014 14:02:35 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: puding
20.11.2014 14:00:52   
Peace*
Kuvaš ili kupuješ?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: puding
20.11.2014 17:09:44   
veselicaa
Ja puding kuvam samo ako ide u neki kolac ili tortu jer ga moja deca uopste ne vole.Ali kada dodju deca od zaove onda njima spremam.Uvek odozgo stavim slag ili slatku pavlaku i pospem mrvicama jer sam ih tako navikla user posted image user posted image i bude super.Neznam kako da se spremi da ne bude korice i da se ne stegne mnogo,i mene to nervira.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: puding
20.11.2014 17:46:48   
madre
ja kada sam bila mala, ta korica i to pihtijasto stanje pudinga mi je bilouser posted image
ali sada, kada sam malo poraslauser posted image tu koricu obozavam! ona je nekako sladja od tog dela ispod.
nemam savet, spremamo ga kako pise na kesici i uvek ispadne takav kako ne volite.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: puding
20.11.2014 21:25:49   
Didy
Puding jedem isključivo vruć, tako sam volela i kao dete, čim počne da se hladi, nema para za koje bih ga pojela. Vidim da i moja deca isto tako, ako s eohladi, probaju ga i ostave.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: puding
21.2.2015 19:16:52   
mila83

IZVORNA PORUKA: Didy

Puding jedem isključivo vruć, tako sam volela i kao dete, čim počne da se hladi, nema para za koje bih ga pojela. Vidim da i moja deca isto tako, ako s eohladi, probaju ga i ostave.



Jao Didy, ja sam mislila da sam jedina koja voli vruc puding da jede ,kome god sam rekla, svi kazu da nisma normalanauser posted image a mogu i hladan.Klinci vole hladniji.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: puding
21.2.2015 19:30:53   
dejana007
Vruc jedino jedem, tako da ima naas user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: puding
21.2.2015 20:34:59   
Ana RR
Peace, prekriješ puding folijom tako da foliju staviš baš na puding. Neće se uhvatiti korica. Ja to radim i sa filovima za torte jer ne volim kad ostanu grumuljice.

Inače puding najviše volim hladan jer ga spremam tako što na dno činije izmrvim keks, sipam puding pa odozgo stavim neko voće (borovnie, jagode, maline..) i tako redom. Volim da dodam i tostirani kokos, lešnike, nešto da ima onaj crunchy efekat.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: puding
21.2.2015 20:38:39   
veselicaa
Ana super ti pravis puding user posted image
Moja deca to i dalje ne jedu,skoro bio zaovin sin kod nas,ja napravila,kupila sam i onaj slag u spreju mislila da ce im biti zanimljivo da same ukrasavaju,one pojedose slag a puding ostavise user posted image .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: puding
22.2.2015 9:03:03   
vikiveki
Moji obozavaju da jedu puding, i ja im nonstop pravim. A moji vole da im mesam po dva pudinga istovremeno, tako da ja napravim dva pudinga razlicitih boja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: puding
22.2.2015 14:08:21   
mila83
Mi volimo puding na sve nacine,isto tako pravim razne kombinacije sa keksom i vocem,a vole kada im napravim dvobojni puding u onim sirokim casama za puding.
Htela bih da probam nesto novo.... Ana,kako to sa tostiranim kokosom radis ?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: puding
22.2.2015 23:50:59   
Ana RR
Mila, samo kokos malo tostiraš u teflonskom tiganju, bez ičega. Čisto da malo potamni. Ja više volim kad je takav, i za kolače i za palačinke i za puding...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: puding
23.2.2015 11:36:28   
mila83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mila, samo kokos malo tostiraš u teflonskom tiganju, bez ičega. Čisto da malo potamni. Ja više volim kad je takav, i za kolače i za palačinke i za puding...


Nikad mi to nije palo na pamet, moracu da probam.Hvala na odgovoru !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: puding
9.12.2015 2:36:38   
bojana92
Obicno kupim puding u kesici,pa ga tako pravim.Samo sto ga bas odavno nismo pravili.Moracemo sutra.:)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: puding
10.6.2016 19:17:58   
mila83
Moji svi obozavaju puding ! Ja sam i dalje jedina u kuci koja voli vruc puding da jede.Najvise volim sam,ali dodajem i razne dodatke ,nedavno smo pravili od vanile ,odgore seckane jagode i slag.
Probala sam i da pravim domaci vocni puding,sa chia semenkama,nije lose..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: puding
10.6.2016 20:18:57   
Mala Elena
Obozavamo ga svi, najvise od cokolade!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: puding
10.6.2016 21:56:24   
branki*

IZVORNA PORUKA: madre

ja kada sam bila mala, ta korica i to pihtijasto stanje pudinga mi je bilouser posted image
ali sada, kada sam malo poraslauser posted image tu koricu obozavam! ona je nekako sladja od tog dela ispod.
nemam savet, spremamo ga kako pise na kesici i uvek ispadne takav kako ne volite.

Ovako isto i sa mnomuser posted image
Moja deca jos uvek ne vole i ne jedu puding.ja volim.najvise od cokolade.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here