|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.1.2020 6:48:35   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos

Nadam se da uskoro stigne krema,jer boginje su prošle i ona bi nam dobrodošla da je mackamo,kako reče Duškić,da ne ostanu ožiljci.❤





Ma to je sigurno zbog ovih desavanja u posti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.1.2020 8:54:42   
flamingos
Verovatno Duškić.Pozdrav❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.1.2020 1:54:02   
marketing RR
Biće poslate kreme tokom ove nedelje, čekao je sponzor da se sredi stanje u pošti, javite nam kada stignu, i uživajte u sjajnoj Cortinat kremi user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.1.2020 17:10:56   
flamingos
Hvala dragi moji,javljam kad krema stigne i,naravno,postavljam sliku.Srdačan pozdrav svima u redakciji.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
27.1.2020 10:33:25   
flamingos


user posted image Stigla je.Hvala našoj RR i sponzoru.Taman su prošle boginje i mackaćemo se da ne ostanu ožiljci.Još nednom da Vas pohvalim-sve nagrade koje osvojimo budu dostavljene.Svaka čast.Družimo se i dalje.Pozdrav svima u redakciji❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
27.1.2020 10:51:13   
Sanidej
user posted image


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
28.1.2020 23:39:44   
MamaNecaVo
Hvala za kremu, ja ovo nisam ni videla i zaista sam se iznenadila sada, a danas sam se zapitala kako, odakle i samo mi je forum pao na pamet ❤️

Hvala vam do neba, bas u pravo vreme je stigla jer nastavljamo borbu sa ekcemom na ruci. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2020 1:03:23   
marketing RR
Mame, čekamo još vaših komentara, pa šaljemo sve uskoro Lifemedicu da odaberu dobitnike sjajne CortinaT kreme, požurite, pišite user posted image

(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2020 8:38:48   
gocic
Mnogo pohvala za CortinaT krem , izuzetna i potrebna u svakom trenutku a naročito u ovom periodu pred kraj zime.
Jer koža mog deteta, nakon ovih dana kada nosimo toplu i debelu garferobu je neumoljivo suva, iritarana , da sin nemilosrdno cese i pravi ranice po ledjima i vratu, a dok ke imao temperaturu izasle su i male crvene tačkice.
Pa samo mazanjem, cestim , spasili smo se. Za kremu sam cula na forumu, a onda nam je i dr.preporucila, a u apoteci je svima dobro poznata i svi je prepirucuju bez ikakvih kortikosteroida i toliko blaga da prija kozi i koza je tako brzo apsorbuje bez lepljivih tragova.
Hvala Vam na ovoj predivnoj kremi !


< Poruku je uredio gocic -- 19.2.2020 8:42:42 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2020 9:55:29   
Sanidej
I dalje mi uspesno ublazava simptome seb. dermatitisa-sjajni Cortinat!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2020 14:12:02   
Misha i Ljisha
P sam u krug vrtela 5 dana afladerma pa onda neke silne kreme. Kad sam pocela sa CortinaT dva puta dnevno sve je nesto. Bio je skroz crven i bas se pati sa dermatitisom. Ova krema je spas


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.2.2020 19:05:30   
Duškić
Mi smo nedelju dana imali temperaturu, koristili smo CortinaT krem i mazali stomace i ledja, jer od visoke temperature cerka se jako osula. Ublazi i prija kozi koja je osetljiva.
A sestri sam preporucila Cortinat jer se bas muci sa ekcemom po rukama. Vec koristi drugu tubu i prezadovoljna je rezultatima, bas je prijatno iznenadjena kremom.
Samo reci hvale o ovoj kremi! Kod nas u porodici se bas puno koristi, od pelenske regije do starackih flekica !
Hvala od srca Pharmalife!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
22.2.2020 18:37:39   
Tamara MINA
Apsolutno najbolja. Zbog bebine oset_ljive kože, pogotovo obraza, zaista smo muku mučili da joj pomognemo i da se nekako sanira to. Osim što ju je nervozilo, svrbelo, bilo je i jako ružno. Tako silno sam želela da joj pomognem, da i ona ima lepu, zdravu kožu i svašta smo probali. Kad je dermatolog predložio kortikosteroide za tako malu bebu, želela sam da probam bar još nešto pre nego što se odlučimo na taj korak. U apoteci su nam to predlozili, i zaista za par dana i moja beba je bila divna nežna, rumena jedra... Sa tim pred znanjem spasavali smo svu decu u komšiluku, tatu, mladu seku. Vi ste spas. Hvala vam💞💞💞

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
22.2.2020 19:17:06   
flamingos
Hvala na predivnoj kremi.Mažemo je nakon preležanih boginja.Fantastična krema koju svako od nas treba da ima u svojoj kućnoj apoteci.Zahvaljujem našoj RR i sponzoru.Srećno svima koji su se prijavili i izneli svoja iskustava.Dosad je nisam koristila,ali od sada će biti uvek sa nama i uz nas.

"Jedna je naša RR,jedna je Cortina T krema,najbolji su,od njih boljih nema.Da ste živi i zdravi,vaša krema izbor je pravi.Drage mame,preporučujem da je mažete i zaštitite mališane svoje,svima vam puno pozdrava šalje❤moje".

(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.2.2020 8:47:40   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Duškić

Mi smo nedelju dana imali temperaturu, koristili smo CortinaT krem i mazali stomace i ledja, jer od visoke temperature cerka se jako osula. Ublazi i prija kozi koja je osetljiva.
A sestri sam preporucila Cortinat jer se bas muci sa ekcemom po rukama. Vec koristi drugu tubu i prezadovoljna je rezultatima, bas je prijatno iznenadjena kremom.
Samo reci hvale o ovoj kremi! Kod nas u porodici se bas puno koristi, od pelenske regije do starackih flekica !
Hvala od srca Pharmalife!



user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.2.2020 9:57:36   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: Duškić

Mi smo nedelju dana imali temperaturu, koristili smo CortinaT krem i mazali stomace i ledja, jer od visoke temperature cerka se jako osula. Ublazi i prija kozi koja je osetljiva.
A sestri sam preporucila Cortinat jer se bas muci sa ekcemom po rukama. Vec koristi drugu tubu i prezadovoljna je rezultatima, bas je prijatno iznenadjena kremom.
Samo reci hvale o ovoj kremi! Kod nas u porodici se bas puno koristi, od pelenske regije do starackih flekica !
Hvala od srca Pharmalife!



user posted image




Dva dana na bazenu ali uvek sa CortinaT kremom.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
26.2.2020 18:06:08   
tacatic
Postoji jedna savrsena krema -CortinaT.
Bez ekcema i suve koze se naravno moze i to uz pomoc ove kreme.
Zima , kada je hladno i kada je mraz u Cortini ces naci spas.
Za lisajeve sto po kozi haos prave -Cortinom ih oterajte.
Lepo je znati i imati i u prolece ovu kremu, od alergija kad se koza zacrveni u tankom sloju je nanesi i za cas se crvenila resi.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 17:45:05   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme je Mirko Svirko user posted image

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Cortina T krema od  rodjenja sa nama I ovo nije bezvezna reklama
Ovo je stvarno resenje  Da ujeda i ekcema nema  Za nas se brine Cortina T krema  Redom je mazemo svi  Pa nemamo brige mi  Koza glatka i cista  Pa osmeh onda jace blista  Da kozu ne ceska nase dete 
Mazemo Cortina T kremu od glave do pete

I onda porucujemo:  "  hej cuj svete, Cortinu moze da maze svako dete"







Moze za mame,moze za tate  Pa i za seke a i za bate..  Nije bitan pol, nije bitno doba,I uvek moze da  se proba..






IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Cortina T krema ima posebnu car

To je pravi kozmeticki dar

Onaj ko izmisli ove kreme

On je genije za sve zene

Ma i moj muz kremu voli

Maze se i mirise lepo

Pa ga prepoznajem i na slepo



To je pprava krema

Koja me za posao ujutru sprema

Kada vetar duva

Ona mene cuva

Boginjice, flekice i tackice

Cuvajte se, kad namazemo Cortinu

Imacemo kozu finu







Beba moja mala

Kada bubuljice ima od zubica i bala

Cortina to resi, kao da je sala.

Kad gricne buva,

I tada nas Cortina cuva.

Cortinu morate imati u kucnoj apoteci,

Pa nema kraja vasoj sreci.





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 17:47:34   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme je Tamara MINA user posted image


IZVORNA PORUKA: Tamara MINA

Cordinat je apsolutno najbolja stvar na tržištu. Prvo smo je koristili sa starijom curgicom jer je još u porodilistu dobila jak osip po licu, i nikako se nije smirivao. Probali smo sve, dok nismo namazali cordinat, nije bilo poboljšanja. Za manje od nedelju dana imala je pravu bebinu kožu, divnu, meku, bez osipa, perutanja crvenila... Od tad smo uvek imali u kućnoj apoteci i sve je resavala. Čak je i tata dobio neko crvenilo po licu i dermatolog je odmah prepisao kortikosteroidi, ali smo, poznavajuci cudotvorni cordinat  prvo probali sa njim i čak je i  seboroični dermatitis izlecio za par dana. Sa kremicom smo se rešili i temenjace kod mlađe ćerkice, a meni izuzetno pomaže u tretiranju alaregije na agresivne detardzente za sudove. Pharmalife je naš ultimativni favorit za sva stanja koja se dese u porodici, a neretko je i poklon za babine, baš paket Pharmalife proizvoda jer verujem da je najbolji i da smo svi najsigurniji kad ga imamo u kućnoj apoteci. 







IZVORNA PORUKA: Tamara MINA

Apsolutno najbolja. Zbog bebine oset_ljive kože, pogotovo obraza, zaista smo muku mučili da joj pomognemo i da se nekako sanira to. Osim što ju je nervozilo, svrbelo, bilo je i jako ružno. Tako silno sam želela da joj pomognem, da i ona ima lepu, zdravu kožu i svašta smo probali. Kad je dermatolog predložio kortikosteroide za tako malu bebu, želela sam da probam bar još nešto pre nego što se odlučimo na taj korak. U apoteci su nam to predlozili, i zaista za par dana i moja beba je bila divna nežna, rumena jedra... Sa tim pred znanjem spasavali smo svu decu u komšiluku, tatu, mladu seku. Vi ste spas. Hvala vam💞💞💞



(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 17:48:36   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme je gocic user posted image


IZVORNA PORUKA: gocic

Mnogo pohvala za CortinaT krem , izuzetna i potrebna u svakom trenutku a naročito u ovom periodu pred kraj zime.
Jer koža mog deteta, nakon ovih dana kada nosimo toplu i debelu garferobu je neumoljivo suva, iritarana , da sin nemilosrdno cese i pravi ranice po ledjima i vratu, a dok ke imao temperaturu izasle su i male crvene tačkice.
Pa samo mazanjem, cestim , spasili smo se. Za kremu sam cula na forumu, a onda nam je i dr.preporucila, a u apoteci je svima dobro poznata i svi je prepirucuju bez ikakvih kortikosteroida i toliko blaga da prija kozi i koza je tako brzo apsorbuje bez lepljivih tragova.
Hvala Vam na ovoj predivnoj kremi !



(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 17:49:28   
marketing RR
Drage dobitice, pošaljite nam svoje podatke putem private poruke kako bi vam CortinaT krema bila poslata.

Čestitke još jednom user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 18:36:51   
gocic
user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 20:53:54   
Mirko Svirko
Hvala!

Cestitam dobitnicama 👏❤

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2020 22:14:55   
flamingos
Čestitam svima❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.3.2020 7:52:52   
Duškić
Cestitam uzivkajte u kremi!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here