|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srednja škola
7.7.2015 15:41:33   
vikiveki
Da li neko zna da mi kaže da li kod nas u Srbiji postoji neka srednja škola vezana za arheologiju? Ćerka mi je sad završila 4. razred ali već odavno priča da će ona biti arheolog.Ja sam joj objasnila šta radi arheolog i kakvo je to zanimanje ali džaba ona to hoće.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Srednja škola
8.7.2015 10:49:50   
mila83
Ne znam..mislim da nema..mozda najbolje da pitas nekog psihologa u skoli,ako znas,ili osobu koja savetuje osmake za izbor i upis u srednju skolu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:02:13   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Da li neko zna da mi kaže da li kod nas u Srbiji postoji neka srednja škola vezana za arheologiju? Ćerka mi je sad završila 4. razred ali već odavno priča da će ona biti arheolog.Ja sam joj objasnila šta radi arheolog i kakvo je to zanimanje ali džaba ona to hoće.

Trebalo bi da ima,mislim da znam devojku koja je zavrsila nesto slicno.raspitacu se pa ti javljamuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:13:57   
aleksandrici
U mom kraju nema.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:19:58   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Da li neko zna da mi kaže da li kod nas u Srbiji postoji neka srednja škola vezana za arheologiju? Ćerka mi je sad završila 4. razred ali već odavno priča da će ona biti arheolog.Ja sam joj objasnila šta radi arheolog i kakvo je to zanimanje ali džaba ona to hoće.

Trebalo bi da ima,mislim da znam devojku koja je zavrsila nesto slicno.raspitacu se pa ti javljamuser posted image


Ajde Veselice,kad vec kazes da znas,raspitaj se pa javi,i mene zanima Ja stvarno nisam cula da ima.A cini mi se da za zvanje arheologa i uopste o ucenju o toj kompleksnoj materiji ipak treba i zrelosti i nekog predznanja iz opste kulture i istorije..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:41:28   
vikiveki
Mila ,to sam i ja rekla mojoj ćeri da tu treba da poznaješ više oblasti,istoriju na prvom mestu,umetnost,arhitekturu...i ko zna šta još

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:45:53   
mila83
Mi se razumemo Viki user posted image Pa da, u osnovnoj skoli to ne mogu sve odmah saznati i nauciti,niti je vreme,a da bi se bavili samom materijom arheologije i uopste poceli o tome razmisljati,moraju neke druge stvari nauciti i spoznati. Srednja moze da im prosiri vidike i bude temelj za tako nesto strucno, a odmah da postoji strucna skola bas za to..ne znam.Cekamo Veselicu sa detaljima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:48:12   
vikiveki
Mila,danas ima svakakvih zvanja,svašta su nešto izmislili,baš sam se čudila ove god kada sam čitala konkurs za upis u srednju školu,sin moje koleg je ove god upisivao srednju pa sam onako prelistala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:49:59   
veselicaa
Znam da je devojka ucila nesto o arheologiji,kada smo bili kod nje secam se jedne knjige iz koje je ucila.Sta tacno zavrsava tj.koji faks i koju je srednju pre toga zavrsila ne znam.
Viki odakle joj bas zelja za arheologijom?Ne znam gde tacno zivis ali mozes da je odvedes da vidi Viminacijum,ja samo za njega znam mada mozda ima jos neki stari grad koji ima veze sa arheologijom.

< Poruku je uredio veselica -- 8.7.2015 11:51:14 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:49:59   
mila83
Mogu da zamislim..ja nisam skoro gledala sta sve ima..ako ima neki online vodic,stavite..meni jos ne treba ali na vreme da se uputimuser posted image ali ko zna sta ce sve biti dok moji klinci dodju na red.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Srednja škola
8.7.2015 11:51:38   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Znam da je devojka ucila nesto o arheologiji,kada smo bili kod nje secam se jedne knjige iz koje je ucila.Sta tacno zavrsava tj.koji faks i koju je srednju pre toga zavrsila ne znam.
Viki odakle joj bas zelja za arheologijom?Ne znam gde tacno zivis ali mozes da je odvedes da vidi Viminacijum,ja samo za nejga znam mada mozda ima jos neki stari grad koji ima veze sa arheologijom.


Viki je u SM,ima tamo iskopina koliko hoces,Sirmijum je to ! Mozda se devojcici zato i svidja ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Srednja škola
8.7.2015 15:26:50   
vikiveki
Pun pogodak Mila,zavolela je to verovatno gledajući te iskopine i posećuje dosta muzeje...oduševljava se sa tim,drugarice je zezaju da će kopati po prašini,ali ona ne mari

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Srednja škola
8.7.2015 15:28:18   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Znam da je devojka ucila nesto o arheologiji,kada smo bili kod nje secam se jedne knjige iz koje je ucila.Sta tacno zavrsava tj.koji faks i koju je srednju pre toga zavrsila ne znam.
Viki odakle joj bas zelja za arheologijom?Ne znam gde tacno zivis ali mozes da je odvedes da vidi Viminacijum,ja samo za njega znam mada mozda ima jos neki stari grad koji ima veze sa arheologijom.

Vesela obavezno mi se raspitaj,kada god budeš mogla,vremena imam na pretek,još 4 godineuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Srednja škola
8.7.2015 16:54:28   
caca81
Mislim da je najpribližnija škola Geološka i hidrometereološka škola "Milutin Milanković", ukucaj, pa vidi.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Srednja škola
8.7.2015 16:56:15   
veselicaa
Viki hocu,poslala sam joj poruku na fb,da je pitam sta je zavrsila tj koju srednju,

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Srednja škola
8.7.2015 16:56:23   
vikiveki
Caco, hvala puno,pogledaću

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Srednja škola
8.7.2015 22:51:30   
vikiveki
Samo da se javim da sam proučila sajt te srednje škole i nisam pronašla baš neku vezu sa arheologijom,osim jednog smera vezanog za geologiju,što bi možda moglo kasnije da se koristi u arheologiji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Srednja škola
8.7.2015 22:55:36   
veselicaa
Veki verovatno ima dosta pre nego se postane arheolog,a i mala ti je cerkica mozda se i predomisli,Ja se jos nisam cula sa onom devojkom,javicu sta sam cula.
Moja A kaze da zeli da upise gimnaziju kao mama user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Srednja škola
8.7.2015 23:05:42   
vikiveki
Veselice,to joj i ja kažem,da sačeka malo da vidi ...ipajk sad tek polazi u 5. razred i tek će se sada upoznati sa pravim predmetom istorije a ne kao do sada kroz prirodu i društvo.A izborni predmet je već uzela zove sa Zanimljiva istorijauser posted image videćemo dokle će je držati ta opsednutost

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Srednja škola
8.7.2015 23:09:50   
veselicaa
Sinoc smo bili kod prijatelja i dve devojcice koje su 5 razred mi kazu da najvise vole istoriju jer im je zanimljiva.I ja sam obozavala istoriji cak sam mislila da to nastavim,a kasnije mi se malo vise svidela istorija umetnosti.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Srednja škola
9.7.2015 10:41:29   
mila83
I ja sam volela istoriju a u srednjoj smo imali istoriju umetnosti,koja nam je bila interesantnij a i pribliznija,jer smo muzicariuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Srednja škola
16.7.2015 8:47:57   
vikiveki
sinoć kada sam razgovarala sa ćerom,kaže mi da je ko sestre pronašla knjigu iz istorije i da je počela da čita.Znači ne odustaje od arheologa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Srednja škola
16.7.2015 9:42:17   
mila83
Sad mozda nismo u temi..jesi li joj uzimala one kao setove gde se sklapaju skeleti raznih zivotinja ? ili imas i neke drustvene igre koje je mogu zanimati..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Srednja škola
23.7.2015 22:45:47   
aleksandrici
Sve ocene su za djaka,bolje recite i budite iskreni,popravice se ocene a ne slagati je,izgubice poverenje i sta onda?

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Srednja škola
23.7.2015 22:52:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Sad mozda nismo u temi..jesi li joj uzimala one kao setove gde se sklapaju skeleti raznih zivotinja ? ili imas i neke drustvene igre koje je mogu zanimati..

Da ,igra se ona odavno sa tim igrama,imamo već nekoliko iskopanih dinosaurusa, ai kada smo u selu ona koristi pa kopa u nadi da će negde nešto naći

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here