|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
7.11.2010 16:27:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 16:53:58   
indy_25
Ja sam vec rekla da pravim fondant od MM bombona stvarno je jednostavno nadjite recept u coolinariki. znaci bobe su nekad bijele i roze boje tako da dobijm od njih te dvije boje. a kad hocu obojen uzmem bijele bobe i onda kad ih istopim stavim prehrambene boje u prahu.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 17:20:48   
Lu
Indy, koje su to bomboneuser posted image
Ajde stavi nam recept ovdjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 18:47:08   
indy_25
http://www.coolinarika.com/recept/marshmallow-fondant

Eto recepta za fondant isto se boji ko i onaj fondant i isto izgleda a vrlo jeftino i nije komplikovano.

Lu to su one spuzvaste bombone rozo bijele. A imas i posebno roze i posebno bijele ima i zutih. Ja uzmem pomjesane pa ih rezem jer nisam uspjela u svom marketu naci posebno ali ima sigurno.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 18:53:18   
indy_25
Za pisanje slova i uopste pisanje na torti slijedi recept:

dva bijelanka dobro ulupati pa dodati 10 kasika secera u prahu da smjesa bude bas gusta. Bojiti smjesu ako zelite prehrambenim bojama. Smjesu nasuti u kesicu i probusiti vrlo malu rupicu da bi slova bila tanka i ostalo saranje po torti.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 19:06:05   
indy_25
Evo prikazano na videu kako se pravi:


http://www.youtube.com/watch?v=vJ0jv2CKX-8&feature=related

I jos jedan

http://www.youtube.com/watch?v=p9rlJeJsJR0&feature=related





(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
7.11.2010 19:23:03   
indy_25
Evo to su te bombone:

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
8.11.2010 13:16:14   
Lu
Hvala Indyuser posted image
Pregledala sam linkove, super objašnjeno i našla sam još jedan koji bi nam ovdje puno pomogao a to je
KAKO PREKRITI TORTU FONDANOM

Sad imamo sve što nam treba i možemo samo praviti torticeuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
8.11.2010 13:17:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
8.11.2010 17:03:32   
indy_25
Mm je u 15.11 rodjendan tako da cu mu praviti tortu i ukrasiti sa fondanom. kako fondan ne moze na sve torte molim vas da mi ako znate napisete neki recept dobar za tortu preko koje ce ici fondan. Namjeravam kupiti kore posto su super. Ja sam vec pravila tortu sa fondanom koja je plazma torta a sad bi neku drugu.


Lu koja je tebi torta ispod fondana posto vidim da si i ti pravila?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 13:48:07   
Lu
MM je 16.11. user posted image
Ja sam pravila interkontinental tortu, uglavnom gornja je bila kora, što sam sad saznala da nije baš poželjnouser posted image
Kad sam gledala video čula sam da je najbolje tortu skroz okolo namazati kremom od maslaca ili margarina da bi se fondan fino zalijepio, znači nije bitno koja je torta samo da se okolo malo namaže tom kremomuser posted image

Gagi, u fondan stavljaš prehrambene boje,ja koristim u prahu, budu u malim vrećicama.
Mislim da su bolje tečne, ravnomjernije se oboji masa ali kod mene ih nemauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 21:49:59   
indy_25
Lu da i ide kora zadnja kada pravis kremaste torte sa korama. Pa onda tu koru premazes buttercremom nikako ne ide na kremu da znas. I to u vrlo tankom sloju namazes buttercrem. nasla sam neki recept za cokoladnu tortu pa cu nju napraviti. Ima isto i tigar torta ali ona mi izgleda jednostavna i jeftina.

Lu jel ces i ti praviti tm tortu za rodjus? Stavljam sliku kada bude gotova.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 21:56:21   
Lu
Indy, mm neće biti tu za rođendan, tako da nemam kome praviti tadauser posted image ali zato moj sinčić ima 25.11. rođendančić.user posted image
Shvatila sam, bitna je ta krema od butera-maslaca, jel ima neki poseban recept za nju user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 22:29:10   
Crvenkapa85


lu taj puter krem je cista glupost i bacanje para i materijala...nema potrebe....evo pogledaj kako je izgledala moja zavrsnica bez buter krema,zaboravih da kazem ja sam u ovaj moj recept ubacila munchmalow bombone one iz madjarske,lakse sam radila sa takvom masom,nije mi se toliko kidala......a bila je ukusnija.....mnogo ukusnija
user posted image



(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 22:30:10   
Crvenkapa85

probacu da iskopam ponovo moju sliku,puter krem ti ne treba....cist puter i secer....

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
9.11.2010 23:53:26   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85


probacu da iskopam ponovo moju sliku,puter krem ti ne treba....cist puter i secer....



Crvenkapa mozda nisi znala ali buttercrem ti ijeste puter i secer i sama ga pravis.

Lu ta krema se pravi od putera i secera u prahu ako zelis smedji premaz dodas u to 3 kasikice kakaa ,ako zelis vocni dodas malo banane ili  3 kom jagoda. Ja sve pravim odokativno tako da ti mjere ne mogu reci ali pravicu  tortu u cetvrtak mislim pa cu da slikam i sve da pokazem.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
10.11.2010 8:33:55   
Crvenkapa85
htedoh reci akou filu vec ima margarina.....cemu onda puter krem.....pa te americke torte su ciste margarinuse.....sa 2 prsta kora sa pola prsta fil.....jeste da oni njih nacifraju da su bombasticne na oko,ali iznutra user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.11.2010 19:41:35   
Lu
Crvenkapo tortica je supeeeeruser posted image user posted image user posted image
Shvatila sam, margarin ili u filu da bude pa namazati tortu sa njim  ili samo okolo tortu tanko namazati (maslac+šećer u prahu), da bi se fondan bolje zalijepio.
Znači ova masa od MM bombona je ukusnija, pa ni ne sumnjamuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.11.2010 20:30:55   
Crvenkapa85
ja sam na pijaci uzela pola kilograma tih munchmalovw bombona i stavila u casu i grejala na pari da se rastope,jos bolje u mikrotalasnoj......i posle samo dodavala sitan secer,zelatin i  glicerin....javi se na pp ako imas nekih nejasnoca

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
12.11.2010 21:13:45   
indy_25
Cijeli dan se mucim oko pravljenja i ukrasavanja torte. Mom muzu je 15 ovog mjeseca rodjendan ali ga sutra slavimo tako da sam danas pravila tortu. Nije ispala onakva kakva je trebala mislim na ukrasavanje. Puno sam je isprljala jer je bijela pa sam morala da je korigujem. I slova mi nisu nesto ispala al hajde nema veze user posted image

Evo i slike

user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
12.11.2010 21:16:38   
indy_25
E i jos nesto Lu da ti  kazem jer sam vidjela da je Crvenkapica napisala da je stavljala u fondan sa MM bobama glicerin i zelatin to uopste ne moras jer ja nisam stavljala al dobro vec sam ti stavila recept gore u postu pa ces vidjeti sta sve ide po njemu i ja pravim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
12.11.2010 21:42:00   
Lu
Jao Indy, baš ti je cool tortauser posted image user posted image user posted image
Takva bi mogla i za mm, sve sa škorpijom , jedino broj 30 je mali za njegauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
12.11.2010 21:47:02   
indy_25
hvala lu al ja sam se bas namucila cijeli dan nadam se da ce gosti biti zadovoljni user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.2.2011 21:58:46   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85



lu taj puter krem je cista glupost i bacanje para i materijala...nema potrebe....evo pogledaj kako je izgledala moja zavrsnica bez buter krema,zaboravih da kazem ja sam u ovaj moj recept ubacila munchmalow bombone one iz madjarske,lakse sam radila sa takvom masom,nije mi se toliko kidala......a bila je ukusnija.....mnogo ukusnija
user posted image





Cvrvenkapice ako vidis moj post odgovori please koja ti je torta isla isla ispod fondanta ?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.2.2011 23:37:40   
Brana
Ovu masu su pravili moja sestra i zet za rodjos detetu i nesto omanuli u receptu i mesili smesu 12h sestra je plakala od muke a zet na kraju zaspao na podu od umora ali su ipak napravili i rekli nikad vise ali je lepo ispalo.user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here