|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
27.2.2011 11:49:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: olga75

a da li ima nesto o figuricama od marcipana ?

FIGURICE OD MARCIPANA

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
2.3.2011 23:42:35   
Nensi*
Choopa,koju mi tortu preporucujes,a da se ne srusi ispod fondana?
Samo nemoj molim te neke koje se peku...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
2.3.2011 23:49:31   
Lu
Nensi sad mi pade na pamet, ako nećeš kore a da je čvrsta torta, onda najbolje ona sa keksom i jaffom što se samo formirauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
2.3.2011 23:53:14   
Nensi*
Jel to OVA ?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
2.3.2011 23:56:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jel to OVA ?

Jao ja pomiješala dvije torteuser posted image
Ima ta a ima i ova KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
2.3.2011 23:59:58   
Nensi*
Nije lose,nego ja sve nesto mislim da ce se ovakve torte srusiti ispod fondana user posted image
Gledala sam na YouTube-u kako oni stavljaju taj fondan,ali njihove torte nisu torte,nego hleb user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:00:38   
choopa choops
nensi ja pravim klasiku user posted image

plazma, mljeveni orasi, margarin, gnjecena banana, deci soka od narandze. Podjelim na dva djela, poslozim prvi dio, nasjeckam dvije banane preko toga, pa drugi dio. mozes da eksperimentises, ubacis zele bombone, sjeckane coko bananice, kakao, sta volis. Ja skoro nikad ne pravim po receptu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:04:03   
Nensi*
E pa dobro onda user posted image
Imam jednu super tortu od cokolade,postavicu sutra recept,nadam se da moze na nju da se stavi fondan...Pece se,ali jako kratko i ta kora nije kao hleb user posted image

moram da isprobam sad za moj rodjendan...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:06:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: choopa choops

nensi ja pravim klasiku user posted image

plazma, mljeveni orasi, margarin, gnjecena banana, deci soka od narandze. Podjelim na dva djela, poslozim prvi dio, nasjeckam dvije banane preko toga, pa drugi dio. mozes da eksperimentises, ubacis zele bombone, sjeckane coko bananice, kakao, sta volis. Ja skoro nikad ne pravim po receptu user posted image


E pa bolje i ne može za djecuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:07:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: nensi27

Nije lose,nego ja sve nesto mislim da ce se ovakve torte srusiti ispod fondana user posted image
Gledala sam na YouTube-u kako oni stavljaju taj fondan,ali njihove torte nisu torte,nego hleb user posted image

Ma ja sam stavljala na tortu sa dvije tanke kore od 0,5 cm (bjelanjak i orasi) ostalo sve fil, neće se srušiti pa nije fondan od betonauser posted image  

< Poruku je uredio Lu RR -- 3.3.2011 0:08:14 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:10:51   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: nensi27

Nije lose,nego ja sve nesto mislim da ce se ovakve torte srusiti ispod fondana user posted image
Gledala sam na YouTube-u kako oni stavljaju taj fondan,ali njihove torte nisu torte,nego hleb user posted image

Ma ja sam stavljala na tortu sa dvije tanke kore od 0,5 cm (bjelanjak i orasi) ostalo sve fil, neće se srušiti pa nije fondan od betonauser posted image  


Pa nemam predstavu koliko je to cvrsto,nisam nikad pravila...A na snimcima sto sam gledala,deluje mi kao da pritiskaju tortu da se fondan "zalepi"...
I da,na prethodnim stranicama sam procitala da treba da se stavi sloj margarina i secera da se fondan lepo zalepi,jel to obavezno?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:13:29   
Lu
Ma ne moraš, namažeš filom kakav imaš, zalijepiće seuser posted image
I ja sam to pitala, kao ide neki buter krem šta li ali ne treba stvarno, može bilo koji fil okolo (ali bolje je da u njemu ima margarina), i to u tankom sloju znači, samo da se zalijepi fondan za njega.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:14:27   
Nensi*
U toj cokoladnoj torti ima margarina,znaci ne treba user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 0:19:21   
choopa choops
Lu da djeca obicno najvise vole te kes torte user posted image

nensi ja uvijek pravim cvrste torte za fondan. Sta znam, ziheras sam po tom pitanju user posted image Vidjela sam neke koje su se skljokale, i mislim da to ne bih mogla da podnesem user posted image A sto se tice butter kreme, ja je stavim svaki put. Umjesam malo kakaoa i bude kao neki dodatan fil, a torta mi bude ravnija. Mada recimo moze i da se stavi pekmez ili nesto. user posted image E sad ja sam citala na netu da fondan ne smije doci u dodir sa mlijekom, jer se onda topi, koliko je to istina, ja ne znam user posted image jer uvijek stavim butter krem.

A fondan ti je recimo kao plastelin user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.3.2011 10:28:47   
bokicans
E i ja uvek pravim keks tortu,i stavljam fondan na nju,nekada stavim i oola margarina u tortu i sve bude ok.nisam primetila da topi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
10.3.2011 23:43:28   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Choopa postavi tortu u temu ako imas sliku...Ja skupljam ideje za moju prvu fondan tortu user posted image


Imama, ali je nisam prebacila jos na komp. ma ne pitaj me. Htjela sam nesto drugo i poceo da mi puca fondan, pa da se ljepi po rukama, jedva sam boju razmazala. ostala sam sinoc do 2h, zato me i nije bilo na RR user posted image UZa. A morala sam da je napravim kad sam obecala svoj djeci da ce bit Miki Maus torta user posted image Stavicu sliku na Fb ovih dana...



Ovo nisi trebala da napises,sad mi je frka user posted image


IZVORNA PORUKA: choopa choops

nensi, a sto je najgore o je taj isti fondan sto sam koristila nekoliko dana ranije za Hello Kitty. I sada mi je pucao, a prije nije. Mora da nisam dobro zavorila kesu, pa usao vazduh user posted image nemam pojma, bas sam bila ljuta. A i ja ne volim kad su stvari krive. Jos mi fil bio premekan i kore domace pa mi je sva torta bila nekako klimava user posted image Znas kad te nece, pa nece. Ali dovrsila sam je kako bilo, djeci je bitno da je sarena user posted image


IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja cu uskoro imati vatreno krstenje,i nadam se da gosti nece ostati bez torte user posted image
Sta ti bese rece,koliko dana moze da stoji fondan u kesi?


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Pa trebalo bi da moze i po mjesec, dva. Ja stavim prvo u kesicu za zamrzivac, istisnem sav vazduh, pa u jos jednu obicnu, pa u jos jednu i onda u tupperware i nema da mrda user posted image Mada ovaj put nisam, nego u jednu kesu i mozda je bas u tome problem.user posted image


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
10.3.2011 23:47:05   
Nensi*
A sta je tupperware?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 8:39:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

A sta je tupperware?

Kvalitetna plastika ali  precijenjena, nešto kao Zepter i ostale prezentacijske prodaje.
Ja imam tog suđa pun ormaruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 8:43:16   
Nensi*
Aha ok user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 13:43:08   
indy_25
ovo je moja omiljena tema razmisljam da se bacim u biznis sa djecijim tortama ovdje su skupe a nista ne valjaju user posted image . Nensi torta na koju mozes fondant je npr: jaffa ili bingo torta , cokoladna stavicu recept kad budem imala vremena jer sad nemem i reform ti je isto odlicna. Ustvari mozes sve torte da pravis samo da ti ide zadnja kora i preko nje butter cream tako ja pravim i da se fino zaljepi. Ne smije ti biti nista cremasto jer sam ja jednom stavila neki obicni fil pa na to fondant i stvarno se fondant istopio.

Fondant ti moze stajati dugo i drzi ga na sobnoj temperaturi nemoj u frizider. Dobro ga zatvori cak nekoliko puta umotaj u prozirnu foliju da se ne bi osusio. ako ces praviti figurice napravi ih dan prije i stavi da se osuse pa sutradan stavi fondant i lijepi figurice. ako te jos nesto zanima pitaj user posted image . ja jedva cekam da pravim svoju tortu i vidjecete kakva ce da bude mislim da cete se oduseviti. vec sam skicirala kako bi trebala da izgleda a tema je Hello kitty.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 18:31:14   
bratzz
Indi ja sam videla tvoje torte i odusevljena sam. Volela bi da naucim tako da ukrasavam torte ali mislim da sam antitalenat za takve stvari.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 18:42:47   
Pretty78
i moja je od fondana

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 18:48:41   
bratzz
Videla sam i divim vam se ja to nikad necu uspeti da napravim.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
11.3.2011 18:59:46   
indy_25
IZVORNA PORUKA: bratzz

Indi ja sam videla tvoje torte i odusevljena sam. Volela bi da naucim tako da ukrasavam torte ali mislim da sam antitalenat za takve stvari.



Hvala Bratzz . ja nisam ni jaja znala d aisprzim kako treba dok se nisam udala drugi put user posted image  Probaj nije tesko samo trebas s ljubavlju da radis i uspjece ti user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
12.3.2011 0:08:09   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

A sta je tupperware?

Ja tek sad vidim, a evo Lu ti je rekla user posted image Ma mogu bilo koje one plasticne kutije sa poklopcem, to ja samo kazem tupperware jer mi je lakse da napisem user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here