|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brza keks torta
25.9.2009 19:07:04   
guppy RR
Ringerajini recepti <-- KLIK

Sastojci:
1/2l jogurta, 6 kašika šećera, 1/2kg keksa, konzerva ananasa, 2 kesice šlaga, 300ml mleka

Uputstvo:
Keks samleti. Ananas iseckati na kockice. Jogurt sipati u dublji sud, dodati šećer i izmešati dok se šećer ne otopi. Zatim dodati samleven keks, opet izmešati i dodati ananas. Još jednom dobro izmešati da se masa sjedini. Na tacnu staviti celofan i sipati smesu. Razvući koru na željenu debljinu. Šlag napraviti od praha i mleka po uputstvu i staviti preko smese od keksa. Ohladiti u frižideru.

Vreme pripreme: 45 minuta


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Brza keks torta
25.9.2009 19:10:41   
Lilly*
user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Brza keks torta
30.9.2009 23:31:44   
Lu
E ovo sam pravila,ukusno nema štauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Brza keks torta
23.10.2009 15:08:04   
Anoniman
user posted image user posted image ...djeci se sviđa user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Brza keks torta
23.11.2009 17:29:28   
lelaigor
Jao, ovo sam ja "metnula" u RR recepte! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Brza keks torta
24.11.2009 14:51:48   
gagins
Ovo sam jela samo sa visnjama,super je i brza.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Brza keks torta
24.11.2009 19:07:55   
lelaigor
Pa da, može sa bilo kojim voćem. Ja sam stavila ananas. 

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Brza keks torta
15.3.2010 20:26:40   
Anitaaa
Evo još jedan recept za keks tortu.Po mom mišljenju najbolji user posted image
Mm se davi u ovome

Potrebno

250g margarina
250g šećera u prahu
200g čokolade za kuvanje
kafa
tiber keks
rum

250g margarina penasto umutiti.Dodati šećer u prahu i dobro umutiti.Otopiti na pari 150 g čokolade i dodati u smesu.Umutiti i dodati ruma po ukusu.Skuvati pola litre jake kafe bez šećera i pustiti da se ohladi.Umakati keks u kafu i redjati na poslužavnik.Jedan red keksa,jedan red fila.Završiti sa redom fila i odozgo narendati preostalu čokoladu.


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Brza keks torta
3.4.2010 13:28:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ringerajini recepti <-- KLIK

Sastojci:
1/2l jogurta, 6 kašika šećera, 1/2kg keksa, konzerva ananasa, 2 kesice šlaga, 300ml mleka

Uputstvo:
Keks samleti. Ananas iseckati na kockice. Jogurt sipati u dublji sud, dodati šećer i izmešati dok se šećer ne otopi. Zatim dodati samleven keks, opet izmešati i dodati ananas. Još jednom dobro izmešati da se masa sjedini. Na tacnu staviti celofan i sipati smesu. Razvući koru na željenu debljinu. Šlag napraviti od praha i mleka po uputstvu i staviti preko smese od keksa. Ohladiti u frižideru.

Vreme pripreme: 45 minuta




mmm. ovo pravim za sutra.....



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Brza keks torta
3.4.2010 13:50:07   
Anck Su Nmaun
ja sam nesto slicno danas napravila

-3 pavlake
-10 kasika secera
- pak.visanja (ili voce po zelji)
- 500 gr plazme ili neki slican keks ( mada ja nikad  ne iskoristim sav keks uvek ostane)
- 100 gr slaga

Prva tri izmesati  i zatim redjati u posudicu keks ( koji ja pre toga umocim u sok od visanja koji ostane od visanja ili mleko)

-  red keksa -  trecina fila/......... pa keks ....pa fil....keks ...fil i od gore slag!
Gotovo za 20 mimnuta a, lako i prelepo...svi ga vole!!!!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Brza keks torta
3.4.2010 13:57:54   
Sanjica26 RR
E, pa ja cu umesto keksa da stavim piskoteuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Brza keks torta
12.7.2014 8:15:24   
branki*
da ne otvaram novu temu,napisacu ovde i moj recept za keks tortu koju uvek pravim i jako nam se svidja....
mutite na pari 4 jajeta sa 200 gr secera u prahu i 2 vanilin secera.kad je umuceno dodati 200 gr cokolade za kuvanje u kockama(dok je posuda jos na pari i dok mutite,otopi se vrlo brzo).ostaviti malo da se ohladi...posebno umutiti 1 margarin i dodati prvoj smesi i sve umutiti.to je fil.
keks(obicni petit,ja kupila u takovu),umakati u skuvanu ,malo zasladjenu kafu i redjati.bude fila za 3 reda keksa.odozgo istopite na pari 100 gr menaz cokolade sa malo ulja i prelijete.stavite u frizider da se malo stegne.bude bas ukusnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here