|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 10:45:06   
isidora88
hvala vam,videcu jos sta cu,a za homeopatiju ne znam nikog ko se time baviuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:00:56   
jance
ja sam popila nekoliko tabletica Persena posle mamine smrti, familija htela da mi uvali bensedin ili nesto tome slicno al moj tata nije dao i puuno mu hvala na tome. navikao me je da si sebi stvorim ritual opustanja: umivanje lica sa mlakom vodom, i pijenje toplog mleka sa kasicicom meda. tako i do sada radim, nekad mi je posle nekih nervoznih ispada dovoljno samo da se umijem sa mlakom vodom i da dodjem sebi.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:05:14   
minavb
Probaj jednu kutiju, mislim da nije skup. Moja sestra ga je pila neko vreme zbog nesanice, ali je sredila stavr tek kad je počela da vežba i vozi bicikl. Ja istrčim nervozu kad me uhvati, i stvarno se osećam bolje.



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:08:33   
zivka
I ja sam pila persen i stvarno ne stvara zavisnost a postoje i neke kapi josifa Pancica koje isto ne stvaraju zavisnost...Mene je jedan persen obarao user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:12:08   
diximar
e kad se vec prica o tome, ja pre neki dan uzela od drugarice jedan persen, bas sam bila nervozna...i nista....ona ih pije 3 odjednom user posted image ima neku alergiju koju godinama ne moze da izleci, svi doktori pa i ona misli da je stres okidac, pa se tako ona kljuka lekovima...a kako i ne bi bila nervozna, u vezi je u kojoj nije srecna....meni bi rogovi izrasli a ne alergija user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:13:15   
jance

IZVORNA PORUKA: minavb

Probaj jednu kutiju, mislim da nije skup. Moja sestra ga je pila neko vreme zbog nesanice, ali je sredila stavr tek kad je počela da vežba i vozi bicikl. Ja istrčim nervozu kad me uhvati, i stvarno se osećam bolje.




ovo je izuzetno dobro i pametno, skroz sam zaboravila to da dodam, posle mamine smrti su mi uplatili casove aerobika da idem 2 puta nedeljno, i to je bas puuno pomoglo, nekako izvuce nervozu iz tebe. znam, pored deteta u kuci, tesko je baviti se bilo kakvim vezbanjem, ali ako pomogne, treba naci makar malko vremena


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:19:00   
minavb
Mnogo pomaže. Kad mi je tetki pukla aneurizma u glavi bila sam puna besa. Na sve sam bila besna, od doktora i sestara, preko boga do moje braće koja nisu obraćali pažnju na to da ženu stalno boli glava... Kad se vratim sa neurohirurgije, odem u teretanu i trčim , trčim, trčim pa se kući vratim mirna. Teško je uz bebu naći vremena, ali recimo kad ti je mm kući uz Ogija, istrčiš par krugova i mirna glava.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tablete za smirenje
20.1.2012 11:32:06   
jance
da,a tu je naravno i satisfakcija da si uradio nesto za sebe. dok sam radila, isla sam u jednu teretanu koja ima polosatne trening programe, to bi mi savrseno odgovaralo, sa sve putovanjem tamo i nazad, zagrevanjem i hladjenjem, kuci sam za sat vremena. no za sada cu morati da se zadovoljim sa trcanjem dok se finansije ne srede.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 12:29:20   
isidora88
persen je oko 700 din. kutija ima 12 komada a meni je dr rekla da pijem 2 ujutru i jos jednu u toku dana ako sam nervozna,em mi se ne svidja ideja da se kljukam lekovima( od ovih lekova koje pijem samjako pospana,ne treba mi jos neki lek koji ce da me uspava) em je skupouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 12:30:58   
New Mom
Ne treba ti toliko! I 1 kapsula pali, ozbiljno. I možda još 1 dodatno pred spavanje ako ti treba.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 12:35:24   
jovicaa
radi jogu, mene jako smiruje. meni svi govore bromazepami bla bla, ali ja sam vise za prirodne metode, tako da sam se odlucila za vezbe disanje user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 16:43:04   
isidora88
meni je problem sto ja odjednom planem,tu ne pomaze joga a i ja ne volim touser posted image
bojim se da me ne uspava jer sam ionako stalno uzasno pospana,pa mi ne trebaju jos i tablete da mi naprave jos veci problem.
odustacu od tableta do daljneguser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 16:53:40   
indy_25
Neku nooc sam hiperventilirala od stresova. Dosla je hitna pomoc i dali su mi injekciju za smirenje. Uzasno sam se osjecala. Imam toliko obaveza da sam se pogubila u svemu tome. Ne spavam nocima ne mogu da spavam nikako. Tu noc sam krenula da spavam oko 2 i srce mi je pocelo nenormalno lupati i nesto me gusilo. Upala sam u paniku i umjesto da pravilno disem jos sam vise pogorsala stanje. Muz je nazvao hitnu odmah ispregledali su me sve kazu srce perfektno sve je u redu kao sve je to stres i dobila sam hiperventilaciju. ERekli su mi da odem kod doktora da mi da neke tablete za spavanje tj za smirenje. Otisla sutradan kod doktorice i onako joj se bas isplakala i otvorila. Kaze mi da moram da se organiziram i dala mi je tablete za smirenje zovu se propanol. Dosla sam kuci i odbijala sam da ih pijem do sinoc. Sinoc sam opet imala lupanje u srcu i muz me bukvalno natjerao da je popijem. Cim sam je popila pa za jedno 15 tak minuta osjetila sam blagostanje u sebi. Bas me smirilo.I lijepo sam zaspala. Mrzim sto u svojoj 29 godini moram pored 3 tablete za stitnu zlijezdu jos i tablete za smirenje da pijem. Ali moj najveci problem je moj muz koji mene nikako ne razumije i ne radi nista da mi olaksa zbog toga se uzasno nerviram i odatle je moj najveci stres. Dodje mi da ga ostavim majke mi cini mi se da bi bila sretnija i da bi sve sama mogla. Nemam vise ni vremena da dodjem na rr i da se ovdje istresem ko covjek pa da mi bude lakse user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 17:02:32   
branki*
indy user posted image ,bas bedak...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tablete za smirenje
24.1.2012 17:04:07   
bebać
Indy draga, čini mi se da si ti baš impulsivna kao i sama. Polako, smiri se, organizuj se...pusti malo njega, možda te i razumije, ili te razumije na neki svoj način ali ti misliš da nije tako.I ja nekestvari uvidjam, a uvijek njega okrivljujem za nerazumijevanje. Polako mila, nemoj vršiti pritisak(ako ikako možeš, jer sam i sama takva) ali u realnim situacijama ponekad uvidim da pretjerujem.

šaljem tiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tablete za smirenje
17.2.2012 15:54:26   
mtajcica83
Ja sam jako impulsivna osoba i ono kad mi kazu kao izbroj do deset pa ce ti biti lakse..A ne, ne ja izbrojim do 3 i posle sam jos gora...Ponekada popijem lorazepam(krisom uzmem od babe) ako sam nervozna i ne mogu da spavam,.Kad sam radila pila sam pnekada persen, 2 ujutru i 2 uvece...I ne sjecam se vise da li su mi odgovarale...Valjda jesu...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tablete za smirenje
17.2.2012 17:41:59   
vukosava
Ja se najedem kao prase kad god sam tuzna, kad god sam ljuta. Mozda bi mi bilo bolje da pocnem i ja malo sa pilulicama...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 18:10:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tablete za smirenje
17.2.2012 20:17:40   
mihi
Ko što reče Bajaga to su pilule za lilule ništa to ne vredi nego samo otvoreno o problemu sa sobom i najbližima koji u tome učestvuju.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tablete za smirenje
17.2.2012 22:16:32   
vukosava
Ja sam popila samo par puta u zivotu bensedin (sahrane su bile u pitanju ) i prespavala ceo dan. Bukvalno.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here