|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
9.2.2014 17:30:36   
Mama.Veki
Samo da prijavim danasnji rucak. Napravila sam palacinke sa pecurkama, po ovom receptu OVDE i stvarno su super! I muz mi se odusevio, a nije na dijeti. Uz to zelena salata i prekrasan rucak!
Plus mi ostalo od palacinki pa za veceru da pojedem jednu-dve sa eurokremom user posted image

Samo nisam imala supu, jel trebala? Nisam procitala na sajtu da treba za danas user posted image

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: UN DIJETA
9.2.2014 18:42:09   
zeksi
MamaVeki kako 6. dana pa uh, zar 6. nebi trebalo biti skrobni.....
Ja sam i dalje tu, jos malo pa ceo mesec, onda se merim, pa cemo videti.
Danas vocni dan....moji svi klopaju supu, meso i krompirice i bas mi je neka frka. Jos malo pa prodje i ovaj dan bez brljanja.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: UN DIJETA
9.2.2014 21:21:37   
Mama.Veki
Haha, onda je 7. :) juce mi je bio skrobni.
Ne vodim tacnu evidenciju po danima, znam samo proteini, skrob, uh , voce.
A trebala bi zapisivati da znam kad dodjem do vodenog dana. Jel imate drzano i vodeni dan? Ja jos razmisljam , bas mi je izazov :)

A inace, prosli put kad mi je bio vocni dan uopste mi nije bilo tesko.
Ali sam za rucak i veceru jela kombinaciju od suvih smokvi, suvog grozdja i badema.
Dorucak standard dve vocke, i uzine neko voce.
Uf, dok pisem ovo setila sam se da sam zaboravila na cokoladu user posted image nisam je pojela , a bas sam joj se radovala user posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: UN DIJETA
9.2.2014 22:01:30   
zeksi
Ne drzim vodeni, mislim da mi je to pretesko, a i pre par godina kad sam drzala ovu dijetu isto nisam imala vodeni dan i lepo su kile padale.....
Pazi da ne preterujes sa suvim vocem, jer je mnogo slatko i orasasti plodovi idu do 100 grama za ceo dan.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: UN DIJETA
16.2.2014 9:24:15   
zeksi
Evo rezultat posle 30 dana.....6 kg manje. user posted image
Cilj mi je jos 6-7 kg.

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: UN DIJETA
17.2.2014 7:48:26   
mama micki
DobaRR JutaRR na ovoj temi! Ja sam iz zdravstvenih razloga prekinula dijetu, ali sada se vraćam. Danas prvi dan, sad ću pojesti dve jabuke, a za ručak ću već odlučiti.
Zeksi, super rezultatuser posted image
Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: UN DIJETA
5.3.2014 20:37:43   
zeksi
Hej cure, ima li jos neko da je na ovoj dijeti, ili ste sve odustale?
Meni danas 48 dan.....rezultati su vidljivi, prija kad mi neko kaze da sam smrsala.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: UN DIJETA
5.3.2014 22:09:37   
mama micki
Zeksi ja prekinula, ništa da spadne, pa sad počela opet sa sonomom ali nešto mi je metabolizam usporen pa nikako da skinem kile. Koliko si kg skinula za tih 48 dana, ako nije tajna?

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: UN DIJETA
5.3.2014 22:24:34   
zeksi
Meni ova dijeta odgovara, a nije mi ni teska. Za sad oko 8-9 kg. Mozda nisi trebala odustati, jer imas periode stagnacije, pa onda opet krenu minusi.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: UN DIJETA
5.3.2014 22:28:07   
mama micki
Znam, ali kod mene je u prvom krugu bilo -2 kg i posle mesec dana ništa, morala sam odustati. Mislim da nije problem u dijeti, već je do mene, šta god da probam, čak i sa redovnim vežbanjem, ništa, a zdravstveno sve ok. Tek pre dve nedelje sam prestala sa dojenjem pa možda i to ima veze, poludeli hormoni...user posted image
Tvoj rezultat je odličanuser posted image user posted image user posted image svaka čast!

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: UN DIJETA
5.3.2014 22:31:12   
zeksi
Hvala. Moguce da hormoni imaju uticaja, a jesi li ranije bila na ovoj dijeti? A moguce da jednostavno ne odgovara tvom organizmu.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: UN DIJETA
6.3.2014 7:15:40   
mama micki
Bila sam i pre na ovoj dijeti i pomogla mi je, samo što sam imala mnoogoo manje kg da skinem. Sigurna sam da se hormoni još nisu sredili, jer stvarno vežbam ali ni to ne pomaže, moraću da budem strpljiva.

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: UN DIJETA
6.3.2014 10:10:36   
bokicans
Ja da budem iskrena do njihovih 2.5 sta god radila nista,nisam skidala i onda hop,ova dijeta i odose kg,valjda mora malo i da sve dodje na svoje mesto.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: UN DIJETA
6.3.2014 12:43:32   
zeksi
Bokice koliko kg si skinula i pre koliko vremena si drzala dijetu? I dali su ti se vratili kilogrami?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: UN DIJETA
6.3.2014 22:50:21   
bubulence
da li sme da se pije kafa sa mlekom u ovoj dijeti?

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: UN DIJETA
7.3.2014 12:50:21   
zeksi
Kafa sa mleko nije po pravilu ove dijete, Mada su neke zene pile i nije skodila da smrsaju. Ja popijem ponekad na proteinski dan (jer taj dan ide mleko), ili da Uh dan sa kolacem za veceru.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: UN DIJETA
7.3.2014 13:00:23   
bubulence
hvala zeksi, u principu ja ne pijem mleko nikada ali kafu bez mleka ne mogu. bar malo, 2-3 supene kasike da stavim... pocecu od ponedeljka, nadam se da mi to malo mleka nece skoditi... svakako planiram da skinem nekih 5-6 kg, ne vise

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: UN DIJETA
17.3.2014 12:32:11   
zeksi
2 meseca i 10 kg manje. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: UN DIJETA
17.3.2014 14:02:37   
mama micki
Bravo Zeksi, odličan rezultatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: UN DIJETA
17.3.2014 17:43:04   
zeksi
Hvala mama micki. user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: UN DIJETA
9.4.2014 22:40:38   
zeksi
Evo ovako, da napisem konacan rezultat. Nakon 80 dana, ja zavrsavam dijetu, zadovoljna sa 12 kg manje.
E sad sledi onaj tezi deo, a to je ne udebljati se ponovo.user posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: UN DIJETA
10.4.2014 16:23:05   
bubulence
zeksi user posted image .
ja sam tek od juce na ovoj dijeti ali mislim da necu dugo izdrzati.
prvi problem je sto mene uzasno boli zeludac od voca uopste a da ne pricam kako mi je kada je pojedem na prazan stomak. tako da sam dorucak preskocila.
drugi problem je sto ustajem izmedju 6 i pola 7 a ne lezem nikada pre 23h, najcesce oko ponoci, i ovo mi je uglavnom malo hrane za ceo dan posto dorucak moram da preskocim.
prosle godine ili cak i pretprosle sam skinula kg tako sto sam citala ono sto je mina pisala u kombinaciji namirnica u procesu mrsavljenja. meni je to bilo savrseno, super sam skinula kg ali ne tako brzo kao sto vidim da ste ovde pisale. a posto mi je hitno da skinem bar 5, probacu jos koji dan da vidim kako ce mi ici sa ovom dijetom. ako ne ide opet cu na onu kombinaciju.

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: UN DIJETA
10.4.2014 17:39:40   
Mali zeka
Cao svima, mene zanima da li ova dijeta sme da se drzi dok se doji beba? Kao sto rece bubulence, cini mi se da je ovo malo hrane, s obzirom na dojenje? Ja inace mogu da izdrzim ovakve dijete, ali se plasim zbog mleka?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: UN DIJETA
10.4.2014 17:51:27   
zeksi
Mislim da nikakvu dijetu ne treba drzati dok se doji, pogotovo ako je beba bas mala. Ima vremena za dijetu i skidanje kg.

(odgovor članu Mali zeka)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: UN DIJETA
10.4.2014 18:07:34   
Mali zeka
Hvala Zeksi, a tebi svaka cast na uspehuuser posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here