|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:03:14   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: lu

četverokotačni lopatičar koji grtaličari snijeguser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:03:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e jbg vodolijice

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:04:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR




Evo sa google:

user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image *ću da ga stavim na pozadinu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:05:07   
Veca77

IZVORNA PORUKA: lu

četverokotačni lopatičar koji grtaličari snijeguser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobra definicija -nema sta!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:05:10   
sanji
user posted image  user posted image  user posted image A grtal'ca se zaglavila!!!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:05:51   
Anoniman
Zovite ga kako hocete ali ovog divljaka cu ja da unajmim...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:05:57   
Trcosava
ja znam za izraz grtalica...ali sam mislila na lopatu.... htedohreći da mi poznat izraz, ralo/ralica  mi je poznato kao ono za zemlju...a

grtal'cu sam i ja zvala kamion što čisti sneg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:08:52   
Veca77

Grtalica je verovatno nastala od 'zgrtati' sneg? Sta mislite? Meni sada ima smisla ovo?

Ej šta radis?
Evo zgrćem sneg!

Ima smisla user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:10:28   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Veca77




Ej šta radis?
Evo zgrćem sneg!

hahahahaha,ima smisla,ko bi ga znaouser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:10:41   
Anoniman

user posted image


prodaje neki tip iz Apatina. povoljno user posted image jbuser posted image   žene sprem*te se zazimu  user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 15:11:51   
Anoniman
----piše i turbo gore user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 17:24:49   
Anoniman
Meni je to buldozer za snijeg haha. kod mene nema snijega, pa i ne brinem o tomeuser posted image user posted image user posted image Ja odoh na plazuuser posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: ono za sneg :-)
3.11.2009 20:54:38   
Ana RR
Pa meni će trebati i grtalica i ralica i grtal'ca i snegočistač i čika što čisti...sve mi treba.. na mojoj planini napadalo..user posted image .. i pada i dalje..

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.11.2009 20:55:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: ono za sneg :-)
4.11.2009 8:21:18   
mamanp
NIkad cula za ta imena, ja ga zovem kamion za ciscenje snegauser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: ono za sneg :-)
15.11.2009 12:29:36   
aleksandraz
Kaj nas za toa obicno ke kazat kamionot sto ciste sneg ili snegocistacot ali na nski kazano (makedonski)onoa sto ciste sneg.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: ono za sneg :-)
22.12.2009 11:05:01   
Anoniman
juče ujutro krenem na posao i skužim "ONO ZA SNIJEG" doduše podaleko je al mu se vidi lampica

evo da vam dočaram moju grtalicu i sarajevski snijeg (sreća pa se topi user posted image )

user posted image

(odgovor članu aleksandraz)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: ono za sneg :-)
22.12.2009 12:12:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 13:35:11   
Ana RR
user posted image user posted image kad se setim! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 13:38:08   
Vučko.ba.
juče ujutro krenem na posao i skužim "ONO ZA SNIJEG" doduše podaleko je al mu se vidi lampica

evo da vam dočaram moju grtalicu i sarajevski snijeg (sreća pa se topi user posted image )

user posted image  


oj moje mahale zatrpane user posted image user posted image user posted image user posted image  a sad će opet

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 13:38:59   
choopa choops
Slika je user posted image user posted image user posted image

A kod nas se ne zove nikako, mi to ni nemamo user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 13:43:33   
Anoniman
Čupe , ja kad sam živela u HN - zove me majka i pita : sine , čega da ti pošaljem ? A ja joj kažem : SNEGAAAA !!! Nisam bila videla sneg 7 godina user posted image . Ali zato HN ima kiše za izvoz . Ja krenem na posao , potoci se slivaju , mogla sam opušteno s'onog mog brda da se spustim u koritu . I sećam se kad je "šetao" Mojdež , spremile se drugarice i ja za grad , a drugarica kod koje smo bili živi na vr' brda , tek ja odvalim : alo , ribe , 'oćemo li zvati Taxi ili čekamo klizište ? user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 14:04:29   
majared
Zar nije logicnije da se kaze RAZGRTALICA jer razgrce sneg user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 16:47:14   
Mishica 77
I ja znam da se zove grtalica.
Joj, majko, teme.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ismejah se najslađe.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 16:48:40   
Ana RR
user posted image luuudoooo, burazere, ludo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: ono za sneg :-)
23.11.2010 17:26:56   
choopa choops
Bubi pa nije zalud Novi blizu Crkvica, koje su najkisovitije mjesto u Evropi user posted image

A ono za Mojdez user posted image Da ste isli klizistem taman bi dosli kod mene na kafu user posted image

Off topic...A kako sam se juce ismijala Boze mi oprosti...Bilo nevrijeme veliko, pa i u Du. I prikazuju na hrvatima Stradun sav u potocima, voda do struka, nosi jednu zenu bukvalno, bori se sa bujicom, ali ona i dalje u ruci drzi rasiren kisobran user posted image Jedno 50 metara tako user posted image E lude zene, da joj ne propadne ondulacija user posted image

Posaljite mi malkice snijega u jednoj kanti. Da napravim djeci Snjeska Bijelica, user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here