|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 14:42:28   
Sarav
Od S jutros - mama baš lepo mirišeš

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 14:44:10   
mama Jo
😊najoriginalniji (mozda i najiskreniji) komplimenti su od dece definitivno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 14:55:23   
Anck Su Nmaun

Secam se jednom sam radila zamenu u vrticu i deca se hvalila kako su dobili lepu vaspitacicu. Sutra dan dolaze samo mame po decu user posted image salim se/
Al dolazi jedna poznanica kaze a ti si ta nova vaspitacica, kaze mi dete dobilo lepu vaspitacicu pa ja dosla da vidim ko je to user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 15:42:39   
Tatjana.87
Anck to je divan kompliment,pogotovo kada ga zena potvrdi user posted image
Kazu da sam lepa kada se smejem..to mi nekako najlepse kada cujem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 16:06:05   
Dragce86
Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 23:29:13   
Srecko47E
Da sam smrsala.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 23:33:27   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... user posted image


Da to je neko nepisano pravilo, tako svi misle - kad postanea mama prestajes da budea lepa i sredjena zena pa se avi iscudjavaju... imala sam par takvih situacija 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
21.2.2018 23:35:00   
Srecko47E
I ja se slazem sa time.Svi misle da majka mora biti zarozana.Mene cesto pitaju kada ido frizera stignem.A uzela sam kupu za uvijanje i eto frizure za tri minuta

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 9:55:38   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... user posted image


Da to je neko nepisano pravilo, tako svi misle - kad postanea mama prestajes da budea lepa i sredjena zena pa se avi iscudjavaju... imala sam par takvih situacija 😂


A tek majku troje dece ... jaooo kako izgledas , kakva linija. Sve majke treba da budu 200 kilasice...nisam znala.

Posle treceg porodjaja , negde nakon 15 tak dana mi u setnji a jedna poznanica nas srela, zena je zinula ja nasminkana sredjena. Pa se iscudjavala 10 minuta. user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 9:56:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

I ja se slazem sa time.Svi misle da majka mora biti zarozana.Mene cesto pitaju kada ido frizera stignem.A uzela sam kupu za uvijanje i eto frizure za tri minuta

Pa sve je to do zene. Ni ja ne idem kod frizera a uvek imam i frizuru i malo sminke, to je par minuta vremena a dovoljno da izgledam pristojno.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 11:09:06   
Sarav
IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... user posted image


Pa da, verovatno treba da bude izrastak od farbe, nepočupane obrve, masna kosa, smrad na neokupano. Ja se ne šminkam kad sam kući, prosto ne volim i ne osećam potrebu ali sam uredna.
Ali ne misle ljudi bez razloga, kad vidim neke mame sa malom decom stomak mi se okrene. Nokti im crni nepodrezani, kosa ne pamti kad je vodu videla. A i deca su im ista. Alo bre, sapun nije skup.

Da se vratim na kompliment, S od jutros- kad porastem volela bih da i ja nosim naočare kao ti. Mislim se, muko moja, najverovatnije da hoćeš. Bitno da joj se sviđa.

< Poruku je uredio Sarav -- 22.2.2018 11:12:52 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 12:21:36   
Srecko47E
Slazem se Anck sa tobom.Za setnju se uvek brzo spremim.Par minuta i to je to.Uredna sam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 12:29:58   
Misha i Ljisha
ja e odusevim kad vidim sredjenu mamu, ja sam od onih 200kilasica user posted image i neocupnih obrva heheh... Doduse ne smatram da sam neuredna, niti imam crne notke niti masnu kosu i sl. Heheh...

A kompliment poslednji. Pa moja D mi svaki dan daje komplimente, da nema nje ja bih zaboravila i sta su komplimenti.user posted image

Kad sam taman pocela da dobijem komplimente za liniju, ostala sam trudna user posted image tako da cu se opet nacekati. Obicno dobijam komplimente npr od drugih roditelja sa Ducinih treninga da sam "neunistiva" kako kaze ova jedna mama. I uvek me nasmeje. Valjda misle ako si trudnica moras biti kilava. Eto to stalno cujem kako me svi hvale da sam okretna, vesela i da imam energije.A ja premoreeenaaaa...fest ahaah

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 13:35:35   
Srecko47E
Sustna je u urednosti.Ostalo je stvar do zene.
Bitno je da je zena sebi lepa.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 17:45:52   
Tatjana.87
Dobih malopre od svekrve haha jaoj snajka sto si mi nesto posebno lepa danas user posted image
Evo ne znam da li da se smejem ili da placem user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 18:00:17   
Sarav
Da se smeješ, vidiš da si joj uvek lepa a danas posebnouser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 18:29:09   
Srecko47E
Klimas glavom i kezis se.user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 22:39:59   
Tatjana.87
Ovo je neka epidemija evo ga dosao mm sa posla sa istim tekstom haha pa sta je danas prvi april user posted image
ma smejala sam se kada je napustila prostoriju,sve sam htela da je pitam sta joj treba user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 23:07:28   
mama Jo
😂😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
22.2.2018 23:25:42   
Sarav
Priprema teren, iskusnouser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
23.2.2018 0:11:21   
Srecko47E
Hehe mogice.Teren se peiprema bas tako.Polako i s krivenom namerom.user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
26.8.2019 4:30:59   
dunja RR
Nije baš poslednji, ali jeste jedan od onih koji ostanu u glavi.
Bili smo pre mesec u V. Banji, par dana, u hotelu, i priđe mi jedna žena, gospođa, bila sa unukom na odmoru. Unuka smo već orvog dana upoznali sticajem okolnosti, jer je izronio mm burmu koja mu je ispala u bazenu. Ja je našla (oko sokolovo user posted image ), ali nisam mogla da je izronim, nisam u formi :D
Elem, gospođa nam prišla nakon par dana, i reče mm - kako je vaša supruga divna majka, gledam je, danima, kako ona sa bebom, kako sa malim, bez baba, deda, dadilja, i verujte mi sanjala sam ceo život da moja ćerka bude takva majka. A ona je izabrala karijeru (ćerka je inače direktor našeg poznatog festivala), unuk putuje sa bakom, i uglavnom je i inače sa njom, ili sa drugim bakama i dekama. I onda je na kraju začinila, da smo jedna skladna, divna porodica. Pritom ja nisam neko ko se trudi da bude fin u javnosti, umem i da se proderem, a sisu sam vadila i tamo u hotelu na svakom koraku user posted image Milsim ne zabadava, već dete htelo da jede, a ja se ne libim.

Nekako mi drag ovaj kompliment, ja toliko volim što sam majka, i što sam uopšte uspela da postanem majka, pa eto, neko je to i primetio, neko nepoznat, i recimo moožda objektivan.


Mada i svekrva mi stalno ponavlja da sam dobra majka, i moja mama isto, kao i ujna, i tetka, (one mi stalno govore da skidaju kapu, jer su one imale svu pomoć ovog sveta oko dece, ili što bi jedan čova rekao, puno satelita koji kruže okolo), ali to njihovo uzimam zdravo za gotovo, možda ne bih trebala.



< Poruku je uredio dunja RR -- 26.8.2019 4:41:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
26.8.2019 6:10:59   
Duškić
Zaista lepo!
Ponosna i divna majka, prelepi komplimenti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
26.8.2019 9:31:16   
MimaKos
Dunja to jeste divan kompliment! Meni to moja majka govori, ali u kontekstu da se neko rodi sa tim, ili imas taj osecaj ili nemas, i zaista nema veze sa tim kakav si covek, kakv si prema drugima... ja imam primer pored sebe osobe koja je zaista divna, ali stvarno, u svakom smislu, i dobar je covek, znamo se ceo zivot, od detinjstva, ali ona jednostavno nema osecaj prema sinu u tom smislu. Cuvaju ga dadilje kad nije u vrticu, babe, ona radi ali ne tako odgovoran posao da bi to bio izgovor. Ide ona u park sa njim ponekad  i na more, ali je i tada dadilja sa njima. Nema taj majcinski osecaj prema njemu... 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Poslednji kompliment koji ste dobili
26.8.2019 10:30:01   
Duškić
Pa eto tako se naviknu ljudi, ugadjaju sebi .
Komplimenti da si divna i brizna majka i supruga, jos ljudi sa strane, Dunja stvarno iskreni!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here