|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 20:28:03   
Modessty
Guppy naježila sam se dok sam čitala tvoju priču! Ja bi ubila tu babicu što je tako odugovlačila.
Lepo je što ti je muž bio tu. Ja bi volela da i moj dragi bude na porodjaju ali nesposobnjakovići u Nišu nisu u mogućnosti da to dozvole! S obzirom da sam jako loše iskustvo imala sa onim spontanim kad dr nije htela ni da me pogleda, mnogo bi mi značilo da je mm tu. Odnosno da je pored mene neko u kog imam poverenja. Nije me strah samog porodjaja i bola koji uz to ide. Strah me neodgovornih medicinskih radnika!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 20:30:02   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Modessty
Nije me strah samog porodjaja i bola koji uz to ide.


To je zaista pravi stav, Mod.

Znaš, treba zaista imati u vidu ZAŠTO to boli. Kontrakcije bole samo zato, što se tada porođajni kanal širi, da bi beba mogla da prođe. Žene, radujte se što boli pa se nešto širi, a ne što ne boli, pa porođaj stoji. Verujte mi na reč!

... sve to prođe u jednom danu. Samo jedan dan stisneš zube, od svih dana koje imaš u životu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 20:35:05   
Ana RR
Uh, žene.. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 20:35:39   
buhla
user posted image user posted image user posted image guppy, sva sam se najezila citajuci tvoju pricu!
a pre sat vremena sam rekla da vise necu da citam porodjajne price, al ocigledno da ne mogu da izdrzim, vuce me da ih cujem.

jao, jao, samo da mi da Bog hrabrost i smirenje da preguram te porodjajne sate!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 21:22:41   
anajid
Guppy lako ti je sada to reci,smrc,smrc!Kuku nama,sta cemo.Ja sam se istovremeno najezila ali i uplasila od ovih prica i rekla da necu citati i opet jesam.I mene strah,bas me hvata panika,ali sto je gore neko pomenuo,najvise od tog bezobraznog i neljubaznog osoblja!mogu misliti kako u tom momentu  tih bolova neizdrzljivih njihove reakcije legnu na dusu,ajoooooooooj!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 21:50:03   
Anoniman
Jesam plasljiva i strasljiva ali klin se klinom izbija...Sad cu da procitam guppy pricu......
Uh!
Ajmo,,..OTI disi duboko, izbroj do 10 i klik,.,,

Pricala sam muzu koliko sam se ...potresla, pomerila...
Ali sam bila i raznezena...plakala sam od srece na kraju svake price ...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 22:05:14   
gina
Evo i ja sam poslala moje porođajno iskustvo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
17.11.2009 22:37:41   
Anoniman
Guppy! user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 0:10:33   
Modessty
IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Modessty
Nije me strah samog porodjaja i bola koji uz to ide.


To je zaista pravi stav, Mod.

Znaš, treba zaista imati u vidu ZAŠTO to boli. Kontrakcije bole samo zato, što se tada porođajni kanal širi, da bi beba mogla da prođe. Žene, radujte se što boli pa se nešto širi, a ne što ne boli, pa porođaj stoji. Verujte mi na reč!

... sve to prođe u jednom danu. Samo jedan dan stisneš zube, od svih dana koje imaš u životu.



Niko ne voli da ga nešto boli. user posted image Ali se izdrži čak i onda kad se mučiš za džabe, ko ja pre nekoliko godina. Meni je bol bila nenormalno jaka, ali je trajalao kratko jer je bila samo 4 meseca stara trudnoća.
Kad ideš na porodjaj rekla bih da je sve drugačije. Jeste frka, jeste strah da sve bude sa bebom kako treba, al bar znaš za šta se mučiš.
Samo kad bi mm mogo da bude pored mene! Onda bi možda bila mirnija jer znam da je tu neko ko neće dozvoliti da se nešto loše desi bebi i meni.  Ali ako ne može...paaa onda ću i to nekako preživeti sama!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 0:11:55   
Modessty
IZVORNA PORUKA: OTI

Jesam plasljiva i strasljiva ali klin se klinom izbija...Sad cu da procitam guppy pricu......
Uh!
Ajmo,,..OTI disi duboko, izbroj do 10 i klik,.,,

Pricala sam muzu koliko sam se ...potresla, pomerila...
Ali sam bila i raznezena...plakala sam od srece na kraju svake price ...



Mislim da je dobro da pročitaš i čuješ različita iskustva. Tako bar znaš sa čim sve možeš da se suočiš. Mislim da je mnogo gore kad neznaš nego kad znaš šta te čeka!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 7:55:00   
Anoniman
Slazem se Mod...Procitala sam i guppy pricu...Guppy user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni jeste sve to osetljivo i do sada nisam ni razmisljala o porodjaju ali treba da znam kako to izgleda...Saveti su pogotovu dobri.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 8:09:47   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Modessty
Nije me strah samog porodjaja i bola koji uz to ide.


To je zaista pravi stav, Mod.

Znaš, treba zaista imati u vidu ZAŠTO to boli. Kontrakcije bole samo zato, što se tada porođajni kanal širi, da bi beba mogla da prođe. Žene, radujte se što boli pa se nešto širi, a ne što ne boli, pa porođaj stoji. Verujte mi na reč!

... sve to prođe u jednom danu. Samo jedan dan stisneš zube, od svih dana koje imaš u životu.



Ma pusti ti to "ZAŠTO boli" user posted image . Ja sam jedva čekala da mi daju epidural user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 9:05:32   
guppy RR
ja namerno nisam htela epidural zbog mogućih komplikacija... Pričala sam puno o tome sa mužem i nikako se nismo usudili. Kaže on meni uvek "Ako postoje NEKE nuspojave bilo čega, ti ih uvek pokupiš" user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 10:56:05   
Anoniman
Poslala sam i jauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 10:57:20   
Anoniman
Poslala sam i ja, i unapred se izvinjavam trudnicama,ako neka ne zeli da zna za negativna iskustva, preporucujem da ne cita, ali ja bih volela da mi je neko rekao da moze da bude i ruznouser posted image  

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 10:59:42   
viking
Ja ovu temu sigurno neću da čitam jer ću se istripovati do bezumlja...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 11:02:07   
sanji
Ja ću ovu temu da čitam sledeće nedelje! user posted image A onda ću da napišem i svoje (nadam se pozitivno)!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 11:04:09   
LillyT
IZVORNA PORUKA: viking

Ja ovu temu sigurno neću da čitam jer ću se istripovati do bezumlja...


Takodje, ali ne znam da li cu odoleti (Viking, tvoj potpis bas meni odgovara)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 12:03:27   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: sanji

Ja ću ovu temu da čitam sledeće nedelje! user posted image A onda ću da napišem i svoje (nadam se pozitivno)!


Pozitivno, nego šta! user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 12:25:17   
guppy RR
Alexx, stavila sam nam sličiceeeee!

Vidi ovde <-- KLIK

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 12:41:09   
guppy RR
Imamo još dve nove priče!

Hvala puno, drage gina i Nedja!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 12:42:36   
magnetic
Rekla sam sebi da vise necu citati ove price.Svaki put se jakooo rasplacem,ali ne mogu da odolim.Svaka vam cast zeneuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 12:44:11   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Alexx, stavila sam nam sličiceeeee!

Vidi ovde <-- KLIK



user posted image
Baš je super ispalo!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 14:11:00   
NONA79

IZVORNA PORUKA: Nedja

Poslala sam i jauser posted image



kako , na koju adresu? ja sam pokšala na porođajne.priče@ringeraja.rs pa ne može, a baš sam se "napisala"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
18.11.2009 14:19:33   
gina
IZVORNA PORUKA: NONA79


IZVORNA PORUKA: Nedja

Poslala sam i jauser posted image



kako , na koju adresu? ja sam pokšala na porođajne.priče@ringeraja.rs pa ne može, a baš sam se "napisala"user posted image


porodjajne.price@ringeraja.rs    bez YU slova

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here