|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 18:27:14   
Verus
Bravo Davide!!!!

ne mogu da vidim snimakuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 21:50:10   
choopa choops
Brao Dejvid user posted image user posted image user posted image user posted image Ocekujem seriju fotografija Pritika user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 21:57:03   
Anoniman
Bravo Davide user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 20:58:34   
Snelle
Potpuno hodamo sami, bez bilo čije pomoći. Gledam je danas i padaju mi suze same od sebe - kako je brzo porasla moja kiflica user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:05:37   
red sonia
IZVORNA PORUKA: Verus RR

jos nijedan zubic?
IZVORNA PORUKA: red sonia

ma ni mi jos ne hodamo...ova moja je poseban slucaj...nit ima zube,nit hoda,lepo da posizimuser posted image



verus ja sad tek vidim...ni Z od zubica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:06:27   
Snelle
Sonia user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:09:37   
New Mom
Bravo, Lano!user posted image  Eto, ovde mi vas moramo da stižemo!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:10:59   
anajid
Joj Snelle verujem ti,i meni ponekad dodje da placem sto tako brzo porasteuser posted image ,mislim vise nije beba.

A da nismo mi draga stasale za drugu bebu?user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:11:45   
Snelle
Kad se budemo videli sledeći put sigurna sam da ćete i vi da špartate user posted image
Anajid, neka nas da još malko uživamo u ovim bebaćima, pa kad porastu još malo onda drugo i sve jovo-nanovo user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 26.4.2011 21:13:33 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:12:41   
New Mom
Teško, mi smo mali zec, lakše je na guzu ili uz maminu ruku.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:14:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Teško, mi smo mali zec, lakše je na guzu ili uz maminu ruku.user posted image


Pa naravno, kako bi drugačije? user posted image Tako smo i mi, pa nas je mamina ruka smorila i sad je samo guramo od sebe user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 21:20:53   
red sonia
IZVORNA PORUKA: Snelle

Sonia user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:08:22   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Snelle

Potpuno hodamo sami, bez bilo čije pomoći. Gledam je danas i padaju mi suze same od sebe - kako je brzo porasla moja kiflica user posted image

Smrc,smrc bas brzo rastu

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:18:13   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Snelle

Potpuno hodamo sami, bez bilo čije pomoći. Gledam je danas i padaju mi suze same od sebe - kako je brzo porasla moja kiflica user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:20:31   
Anoniman
Bravo Lana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:22:05   
indy_25
Blago vama sto su vam djeca prohodala moja Sarah nece prohodati samostalno do druge godine. Ona hoda na prstima uz namjestaj i ja je nekad za ruku uzmem al se ljulja nema ravnotezu. Sramota me da kazem da ne hoda kad me neko pita jel prohodala user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:22:39   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: New Mom

Bravo, Lano!user posted image  Eto, ovde mi vas moramo da stižemo!user posted image

Samo kad ste kukale obe (neki smajli sto tuce po guziuser posted image )

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:27:04   
LillyT
IZVORNA PORUKA: indy_25

Blago vama sto su vam djeca prohodala moja Sarah nece prohodati samostalno do druge godine. Ona hoda na prstima uz namjestaj i ja je nekad za ruku uzmem al se ljulja nema ravnotezu. Sramota me da kazem da ne hoda kad me neko pita jel prohodala user posted image


Indy, čitaj šta sam ja pisala i teši se.
Ja vodila L u subotu na rođendan u igraonicu; ona bi se sa svom decom igrala (svi su tu vršnjaci), a ovi klinci samo piče. Ona malo puže unazad, raširi noge, napravi špagu i sedne. Kako koje dete prođe, ona ga mazi, ali jbg, deca odu, a ona ih ne može stići... tuga jedna....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:29:02   
Snelle
Jelena user posted image
Indy, a što bi te bila sramota?! Znaš kako se vaspitavaju deca - sramota je krasti i lagati user posted image
Šalu na stranu, ali to ne treba da te opterećuje. Znaš da nije ni htela da sedi, pa je počela...prohodaće, ima vremena!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:29:40   
indy_25
Joj sestro po muci da hoce moje i tvoje dijete vise prohodati da vise ne brinemo ni mi. Isto tako i moja Srah neki dan bili na izletu sa zaovom i drugaricom i one imaju bebe tu su negdje sve u nekoliko dana. Ove dvije pice po livadi sutaju loptu a moja jadna Sarah gleda i samo se kotrlja da dodje do njih a ne moze user posted image Bas tuzno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:33:21   
lanajelena
Indy ne hoda ni meni Dusan i jako se plasi da se pusti mislim da nece jos a Lana mi je prohodala sa 10,5 i ja sam bila prestravljena sad me bas briga,jedina prednost je sto on puzi i stigne gde god treba

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:39:18   
indy_25
Al znate sta je pocela da radi u zadnje vrijeme legne na ledja i skoro pa most napravi i tako isto dubi na glavi ispravi noge i onda dole skroz spusti glavu i gleda sebi kroz noge user posted image bas je smijesna dok to radi. Ustaje ona sama i hoda uz namjestaj al na prstima. Jel ikom beba hodala na prstima ?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:40:19   
Ana RR
Pa zar sve bebe to ne rade (hodanje na prstima)?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:41:36   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa zar sve bebe to ne rade (hodanje na prstima)?

Pojam nemam ja sam mislila da je kriva hodalica u koju sam je stavljala neko vrijeme pa sam citala na internetu da hodalica nije dobro zato sto bebe mogu hodati na prstima user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Prvi koraci
26.4.2011 22:45:40   
madre
IZVORNA PORUKA: Snelle

Potpuno hodamo sami, bez bilo čije pomoći. Gledam je danas i padaju mi suze same od sebe - kako je brzo porasla moja kiflica user posted image

bravoooo drugariceuser posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here