|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 14:34:06   
vonavoj
Znam,bebi,ponizavajuce..aj za nas odrasle i razymem..ali dete,beby da ne prime!!? Dunja,kako si ti? Inace,novembar je vec😂😂

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 14:54:45   
smeško
Von, razumem te potpuno. Da poludis. Odavno ti uputi vaze samo mesec dana. Zao mi je deteta, koje je izmaltretirano. Ja podjednako krivim vas dz. Bolnica u dezurstvu mora sve da primi, u vreme rada dz ne mora, na zalost. Kod nas nema toga da nema ko da primi kada izabrani pedijatar radi sa zdravom decom. Za bolove u uhu prima se preko reda i odmah daje uput, jer se zna da odmah ides dalje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 14:55:47   
smeško
Kod vas kao da igraju ping pong sa decom.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 14:56:33   
Sanjica26 RR
Danas sam pisala ne ode post.


Von, sestre se u sve mesaju. Pre tri nedelje je mm isao na dodatno razbijanje. Sestra mu je na kraju rekla samo donesite rengen. Nije pominjala da odradi urinokulturu. Pritom stalno radi. Juce ode na kontrolu. I kaže dr a gde vam je nalaz urinokulture. Mislio sam da vam vadim stent. I naravno ne može da mu vadi. Mm kaže da se tacno vidi da se petlja gde joj nije mesto. Odlozeno vađenje za 19.11. A on vise ne može da izdrzi. Ima bolove. Nervozan je. user posted image


Ima divnih sestara. Nekoliko sam upoznala. 
Btw, ova godina je po svemu losa. Jedva cekam da se zavrsi 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2019 15:26:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:01:00   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Kod vas kao da igraju ping pong sa decom.




A bas vala..Ja sam retko dobru sestru upoznala..cak i ove u dispanzeeu,gde samo nose kartone,su ocajne..nema vise inekcija,previjanja,ma nista,za sta su one duzne..ni za sta..uglavnom su divne sestre sto im je posao tezi..majke mi.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:07:30   
dunja RR
Von, , da, trebalo je da se završi sve negativno u oktobru, ali nije .. samo se nadovezuje. A novembar počeo.
Ja, ok, ide na bolje, pomalo trnem još ai ne kao pre, nego me nervira što zapravo ni ne znam uzrok. Kada mi Milica ozdravi, ostaje mi da odradim doplere, MR vrata, OHB 12 primilia 2 puta, i sada ko će ga znati da li je bilo do vit B12, ja htedoh ad uradim analizu VITB12 ali neće biti merodavna, jer primih depo.


Saznadoh danas da odlazi sjajni kolega, i isplakah se malopre, danas nisam ni na vežbe otišla jer M nije noćas mogla da diše, nismo spavali, bili kod dr. Pluća slušali, čista su, kažu da je šlajm iz nosa, ali ona krklja strašno. A za divno čudo, jede kao mećava uvek pa i sada, evo danas smo krenuli da uvodimo karfol, pojela pun tanjir povrća sa malo karfiola.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,kako si ti? Inace,novembar je vec😂😂




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:14:51   
vonavoj
Sta joj stavljaj u nos? Vidis,ja nisam ni uzela tu inekciju..bas danas idem kod dr,pa cu da je pitam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:44:03   
smeško
Ми смо упали у лош период већ неко време. Ја пуцам по шавовима, мм исто. Још од оног штрајка таксиста не изађох нормално из куће, све због тренинга мокрења, за који немам појма ни да ли га исправно спроводим. Нико појма нема како се то ради, а доћи до нефролога у Тиршовој пре контроле је немогућа мисија. Имамо милион анализа, пола немамо појма ни како се читају. Код психолога су нам заказали за два месеца, а ја не дишем због свега, с обзиром на дијагнозу коју М има. Н тражи толико пажње, јер стално нешто вежбамо, енглески посебно. Проблеми у широј породици, проблеми на послу. Најавили ми отказ када се вратим са породиљског, као нисам им од користи када Ј крене у вртић, јер ће се често разбољевати. user posted image Болести на све стране, само се нижу лоше вести. Комп ми се опет покварио...Вируси нас дохватили, само се смењујемо...Променили васпитачице у вртићу, нове потпуно незаинтересоване, М постао немиран, па се фино жале...Једини изласци су ми до лекара.user posted image Али, да не мрачим више, проћи ће. Полако. Али се не јављам док нисам сва своја.
Дуња, баш ми је драго што ти је боље!

< Poruku je uredio smeško -- 6.11.2019 15:45:29 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:53:04   
mama Jo
Joj smesko... bas sa svih strana, malo po malo i verujem da ti je preko glave svega.
Ali otkaz?? Pa kako to, pa koliko si dugo u toj firmi, da li je moguce?? Ja stvarno ne znam sta se to desava, ali koliko samo takvih sluceva (i ja sam bila jedan sa prvim detetom).
Saljem ti veliki zagrljaj.
Volela bih da mogu i konkrernije da ti pomognem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 15:59:05   
dunja RR
Hvala Smeško!

Jaooo, jao, kako te samo razumem, to je to, začarani krug, iz koga ne vidimo izlaz, sve isto, još ti sa troje.

Biće dobro, mora biti, znam i verujem, samo trenutno ne vidim to svetlance na kraju tunela, ali znam da će se ukazati.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 16:01:12   
smeško
Мама Јо, баш си недостајала на форуму.
Четири године сам у тој фирми. И сада ме питају већ неколико пута да ли сам размишљала шта ћу после породиљског. Да их потрујем тамо, вероватно.

Дуња, исто. Али, има и горих ствари од нашег тренинга мокрења и тражења новог посла, имам то на уму. Нећу излазити још неко време, шта је ту је. Не знам како да тражим посао, када ме моја пијавица не пушта и... Полако, удахнућу дубоко...

< Poruku je uredio smeško -- 6.11.2019 16:05:20 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 16:01:24   
vonavoj
Smesko,strasno.i moji izlasci taksiranje dece i lekari..Za posao,nista me ne cudi,sve je naopako..Danas sam pomislila,radjajte decu,svi kao..i sta onda..ne mozes ni kod dr,ni da radis normalno..dubi na trepavicama da sve izbalansiras i ti nestanes..ja sam se izgubila,potpuno..pitam se sta mi je sve ovo trebalo opet,taman su porasle.jos J i nije bila bolesljiva uopste kao beba..Ja nemam vise zivaca,snage,samo jos da se razbolim i super..kao nadji luft...aha nadjem luft i dobijem bumerang u glavu posle..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 16:07:52   
Sanjica26 RR
Smesko, bice bolje. Verujem da ti je vise muka. I meni. Cela godina nam je pakao.

Von, disi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 16:19:42   
flamingos
Smeško,pročitah sve,biće bolje,držite se.Dunja,drago mi je da ti je bolje i taj tvoj optimizam ohrabruje i mene.Ostale mame,tako nam je,kako nam je.Život je takav...Iz kože nemamo gde,mada,znam,dođe nam da iskočimo iz nje,ali...Moramo biti optimisti.Tu smo uvek podrška jedna drugoj❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 16:20:03   
dunja RR
E to je to, a ja se usred svega i razbolela, to je ono najgore, i dalje ne znam šta mi je, a bilo je strašno, prestrašno.
. Ko će o deci da vodi računa, jer nigde nikog.
Samo eto to vreme što sam bila po lekarima, i trćala nazad da dam da sisa, beba se razbolela, pala mm sa kreveta, jednom, S se razboleo, mm povredio nogu jedva hoda, opet, ma luda kuća.
Ja jesam kontrol frik i perfekcionista, pa me sve ovo dodatno baš nervira, što nemam kontrolu, i svašta se dešava tada :DD


Smeško, tako je, ima mnogo gorih stvari,, biće dobro.





Jao kako meni žene drage prijaju ove vežbe, žao mi samo što neće duže trajati, tih par sati tamo, prvo fizikalna terapija, pa radna, pa masaža. Otkad nisam imala vreme za sebe, prija iako je sv eto zapravo bolnica, i iako je ovo zapravo lečenje jednog ozbiljnog stanja, znači nešto na šta sam primorana ako želim da mi bude bolje. Pored mene vežbaju stari ali i mladi ljudi sa posledicama tumora, nesreća, paralize raznih vrsta, i onda shvatim da sam zapravo vrlo srećna, i zahvalna Bogu.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja nemam vise zivaca,snage,samo jos da se razbolim i super..kao nadji luft...aha nadjem luft i dobijem bumerang u glavu posle..



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.11.2019 16:22:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 17:07:22   
kamičak
Von, grozna situacija jutros. Ne shvatam kako bilo ko trazi uput kad je u pitanju hitno stanje. Ne mora ni knjizica da se ima, kakav crni uput. Dobro si izgurala dan kako ti je krenuo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 17:31:24   
bubulence
Von mnogo mi jr zao sto si se tko iznervirala i sto se sve to uopste desilo. Ali, ALI, zar si ostala i plakala!? Ma krv bih im popila, za kosu cupala, idealna situacija da izbacis sav bes iz sebe.

Kada je Ema slomila ruku pre skoro 4 nedelje ja sam napravila takav haos na ortopediji kod srstre vestice da mislim da i dalje odzvanja celo odeljenje. Kada sam pocela da vicem pred 40 ljudi i da pravim haos na jednom je sve moglo i nista vise nije trebalo. Ali sam ja njoj na kraju i familinu spominjala iako sam u zivotu 3x opsovala. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 17:56:57   
vonavoj
Bubi,nisam ostala tamo i plakala..jok,samo sam se spakovala i izasla i samo je krenulo..kao posrana da sam bila..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:24:47   
nata11
Von sve te razumem. I ja sam takva da se dese najgore stvari izdrzim ali me ljudska glupost i bezobrazluk toliko iznerviraju...


Svega ti je bilo preko glave i od stresa si blokirala. 
Kod nas su sestre ubedljivo najgore u decijem dispanzeru. One su glavnije od dr. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:28:56   
dunja RR
Ja imam osećaj da su u našem DZ sestre fine, Zvezdara je u pitanju, pa ako neko ima drugačije iskustvo, javite ..

A na ovavke kao kod Vn, nalećem, da, često. Počev od porodilišta pa redom .. Samo eto, u našem DZ ne.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:31:40   
dunja RR
Floxal stavljam, a dr Julka rekla da može floxal ili uniflox. Stavljam joj u oči i nos, po jednu kap u svako oko/nozdrvu, ujutru i uveče.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sta joj stavljaj u nos? Vidis,ja nisam ni uzela tu inekciju..bas danas idem kod dr,pa cu da je pitam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:45:11   
vonavoj
Dunja,prvo joj isperi nosic za izotonicnim rastvorom,pa izvadi sline.pa stavi kapi..tako sam ja.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:48:17   
dunja RR
Da da tako, ispiram Phisiomerom, vadim slince, pa kapi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:51:49   
dunja RR
Mi imamo vrlo jasan problem, Sava joj stavlja (svoje, tj. njegove) ruke u usta. Počeo je sebi da čupka usta nesveno, vodimo bitku oko toga, pa sebe zarazi a onda i njoj gura u usta prljave ruke, u prolazu, psiho. To je tek posebna priča .. voli je i sve, ali ... pričam, pričam, derem se. I ona jadničak nadrljala (pa svako bi na njenom mestu dobio infekciju, ja sam znala odmah da je za antibiotik, imala sam osećaj), a voli ga. Ma i on nju, obožava, ali bube su to u glavi ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 18:53:16   
dunja RR
A da, prestao je da ga boli stomak, tj. ne spominje više, ali eto, našao drugu "zanimaciju".

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.11.2019 18:54:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here