|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.11.2019 22:58:24   
Ana RR
Kada su krenuli u prvi razred, na roditeljskom nam je učiteljica rekla da ona praktikuje da se za likovno skuplja novac i onda ona kupi šta im treba. Mislim da je bilo 500 din po polugodištu, dali mi odmah taj novac. Da bi ona brzo nakon toga sazvala roditeljski i rekla da je neko prijavio inspekciji zbog tog skupljanja novca, da joj se to nikad nije desilo za sve ove godine rada itd user posted image meni bilo smešno a iskreno, mislim da mogu da pretpostavim ko je prijavio jer se tada u startu zamerila jednim roditeljima. No nebitno, to skupljanje novca je na sebe preuzeo predstavnik roditeljskog veća i prošle godine smo čini mi se sve ukupno dali 500 din za celu godinu. Sad sam razumela mm (pošto je on bio na roditeljskom) da se daje 600 din po polugodištu (i nisam jedina koja je tako razumela) međutim ne, tih 600 što smo dali je bilo za sept, okt i nov. a sad treba da damo za dec i jan. I ja lepo pitam šta se kupuje za 5000 mesečno, 50 hiljada na godišnjem nivou? Ok, ako treba daću i 1000 mesečno ako dobijem razumno objašnjenje za šta je novac. Ma iskreno, jedva čekam da se otarasimo učiteljice. Ja sam u početku bila srećna jer je starija žena u pitanju, sa iskustvom, ima i svojih troje... ali vrlo brzo sam shvatila da sam pogrešila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.11.2019 23:04:54   
Ivanka 75
Nama niko nista ne trazi dodatno da se kupuje za likovno. Ako nesto treba uciteljica kaze deci da ponesu, ali to je sve ono sto moze u kuci da se nadje. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.11.2019 23:46:31   
Sanjica26 RR
Tako je i kod nas. Po meni je to bahato ponasanje. Zasto bi ona njima stavljala temperu na paletu?? Kao da su deca nesposobna. Zasto svi da koriste zajednicke tempere? Nemam komentar. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 8:53:49   
IvanaSK RR
Anci,reci da ces ti tvom detetu kupovati sta treba. Ne vidim potrebu za 200 din mesečno po detetu. Likovno imaju mozda dva casa nedeljno. Sigurno ne potroše toliko tempera ili cega vec. A koliko znam u tom periodu se cesto radi drvenim bojicama,vostanim...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 9:36:19   
bubulence
Svasta!  Hajde da je po polugodistu pa da prodje, ovo je nerealno.

Mi nosimo jedino paket ubrusa svaki mesec, a na pocetku godine i drugog polugodista tecni sapun. Pa ako zafali jos uciteljica javi. Ali uglavnom ne treba. I sada smo im uzeli aparat sa vodom, da ne nose svaki dan flasice od kuce, tako da ce nam to biti oko 100din mesecno. Ali skuplja mi je voda koju joj kupujemo. Ana, buni se slobodno, pa niste ovce za sisanje. Sta to kosta 50 000 da mi je znati!? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 9:58:16   
Ana RR
Jednom nedeljno imaju likovno a svake druge nedelje imaju neki kreativni čas. Već vidim šta me čeka u ponedeljak na roditeljskom - biću najgora jer se bunim. Isto kao što se bunim zbog jbnh prijekata koji se rade vikendom. Neću da sedim kući nedeljom zbog nekakvih projekata, ne zanima me. Ionako svako malo nemaju fizičko jer neće da ih izvede (ako nisu mirni ona ih kazni neodlaskom na fizičko, bole je noge pa ne može da ide, hladno je, itd) pa onda brate mili neka projekte rade na tom času fizičkog.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:10:56   
dunja RR



Od pre 4 dana, na sred našeg sprata je i govno. Saaasvim slučajno sam videla i odakle, mada i da nisam videla, znalo bi se čije je.. Čula sam pre 4 dana, jutro bejaše, neku buku na hodniku, pogledam kroz šubu, komšinica (preko puta), ulazi u lift sa nekim kesama, a nekom maramicom nešto čisti 8jako kratko) na sred sprata. Ode ona, ja i dalje virim, i vidim nešto, liči na govno. Utom izlazi i njen muž, obilazi govno i silazi niz stepenice. Evo i posle 4 dana govno (malo zamazano, njenim jednim pokušajem), stoji na sred sprata. Znači, njihov pas se ispraznio na spratu, ona je maramicom nešto pokušala da uradi i blez blama ostavila već deo izmeta i otišla. Pas je čak malo razneo i do naših vrata, pa smo mi to očistili vlažnom maramicom, a ono izvorno njihovo govno stoji i dalje.


Ovih dana treba da nam sređuju podrum, i čeka se dole u prizemlju na spisku da većina potpiše, moraću da napišem, dragi upravniče, molim prvo očistite govno sa drugog sprata.



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni između ostalog nije jasno i:

1. zašto vlasnici pasa na Bulevaru (Beograd) pokupe izmet svojih ljubimaca i bacaju isti u kontejnere za reciklažu (npr tamo gde ide tkanina), što redovno viđam dok šetam bebu. Kada ih pitamo zašto, kažu nema kante u blizini???
2. zašto vlasnici pasa puštaju svoje ljubimce na Tašmajdanu, da piju sa česme (metar od dečijeg igrališta) tako što psi zažvale celu česmu, recimo doga (redovno viđam). A u stvari šta pas zna, kako će drugačije? A u stvari šta pas radi tu kada je za njih napravljen ogroman ograđen prostor sa čudima, 50m pored, a oko dečijeg igrališa, uključujući prosto oko česme, je bar na 10 mesta znak da je kučićima zabranjen pristup.
3. zašto moje komšije sa sprata ne izvode svog psa napolje (nikad, ali baš NIKAD), već pas vrši nuždu pored lifta (2m ispred ulaznih vrata nas i naših komšija, 2. sprat je u pitanju, vlasnici psa otvore uredno vrata od stana, pas obavi nuždu i vrati se), svaki dan, unazad par godina, ovo već pisah ranije.

I ne, ne mrzim pse, samo mi nisu jasni njihovi vlasnici.

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Axi87

Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 


Meni nije jasno da iko moze da dovede psa da proset_______a na decijem igralistu... Da ne pricam o tome sta ostavljaju iza sebe






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:10:59   
bebilule

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ionako svako malo nemaju fizičko jer neće da ih izvede (ako nisu mirni ona ih kazni neodlaskom na fizičko, bole je noge pa ne može da ide, hladno je, itd) pa onda brate mili neka projekte rade na tom času fizičkog.


Ana, to sam isto čula od jedne prijateljice nedavno, za fizičko i kažnjavanje. Za ovo likovno bih se vjerovatno nervirala, ali za ovo bih prevrnula i haos napravila. Vjeruj mi. Oni to ne smiju raditi, uduzimaju im ono na šta imaju pravo, što im je obaveza, što je dobro i zdravo za njih... Ja sam u šoku, ne pretjerujem. Ja i u vrtiću stalno insistiram da izlaze. Pa ako se neki roditelji bude što ih izvode po vjetru, hladnoći i sl. neka formiraju grupu čiji roditelji insistiraju. Fakat me ne interesuje, ali ima da izlaze.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:25:36   
dunja RR
Isto sam pomislila.

IZVORNA PORUKA: bebilule


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ionako svako malo nemaju fizičko jer neće da ih izvede (ako nisu mirni ona ih kazni neodlaskom na fizičko, bole je noge pa ne može da ide, hladno je, itd) pa onda brate mili neka projekte rade na tom času fizičkog.


Ana, to sam isto čula od jedne prijateljice nedavno, za fizičko i kažnjavanje. Za ovo likovno bih se vjerovatno nervirala, ali za ovo bih prevrnula i haos napravila. Vjeruj mi. Oni to ne smiju raditi, uduzimaju im ono na šta imaju pravo, što im je obaveza, što je dobro i zdravo za njih... Ja sam u šoku, ne pretjerujem. Ja i u vrtiću stalno insistiram da izlaze. Pa ako se neki roditelji bude što ih izvode po vjetru, hladnoći i sl. neka formiraju grupu čiji roditelji insistiraju. Fakat me ne interesuje, ali ima da izlaze.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:33:23   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jednom nedeljno imaju likovno a svake druge nedelje imaju neki kreativni čas. Već vidim šta me čeka u ponedeljak na roditeljskom - biću najgora jer se bunim. Isto kao što se bunim zbog jbnh prijekata koji se rade vikendom. Neću da sedim kući nedeljom zbog nekakvih projekata, ne zanima me. Ionako svako malo nemaju fizičko jer neće da ih izvede (ako nisu mirni ona ih kazni neodlaskom na fizičko, bole je noge pa ne može da ide, hladno je, itd) pa onda brate mili neka projekte rade na tom času fizičkog.



Anci, sta reci za tako nesto. Nemoj da obavljas posao ako ne možes da radis. Pusti nekog drugog da radi. Pazi Boga ti nemirni su. Slažem se i za projekte. Pusite nas barem vikendom da danemo dusom. Previse je obaveza za decu 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:36:26   
lesica
Dunja, ja bih im pozvala komunalce.

Ana, bez teksta sam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 11:51:20   
lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR




Od pre 4 dana, na sred našeg sprata je i govno. Saaasvim slučajno sam videla i odakle, mada i da nisam videla, znalo bi se čije je.. Čula sam pre 4 dana, jutro bejaše, neku buku na hodniku, pogledam kroz šubu, komšinica (preko puta), ulazi u lift sa nekim kesama, a nekom maramicom nešto čisti 8jako kratko) na sred sprata. Ode ona, ja i dalje virim, i vidim nešto, liči na govno. Utom izlazi i njen muž, obilazi govno i silazi niz stepenice. Evo i posle 4 dana govno (malo zamazano, njenim jednim pokušajem), stoji na sred sprata. Znači, njihov pas se ispraznio na spratu, ona je maramicom nešto pokušala da uradi i blez blama ostavila već deo izmeta i otišla. Pas je čak malo razneo i do naših vrata, pa smo mi to očistili vlažnom maramicom, a ono izvorno njihovo govno stoji i dalje.


Ovih dana treba da nam sređuju podrum, i čeka se dole u prizemlju na spisku da većina potpiše, moraću da napišem, dragi upravniče, molim prvo očistite govno sa drugog sprata.



Dunja, nadam se da ste im te vlazne maramice kojima ste ocistili ostavili na vratima od stana ili bar u postanskom sanducetu? Prijavi ih, slazem se!

Ana ovo sto pises je za neverovati. 50.000 godisnje za tempere?! Od cega su, od zlata???A tek za kaznjavanje zato sto su nemirni nemam komentar osim da je zena nesposobna! Secam se mog ucitelja pre 20+ godina. Stalno smo bili napolju. Sto u skolskom dvoristu, sto u obliznjim parkovima... Forsirao je najvise srpski, matematiku i fizicko. Likovno i muzicko je drzao, ali su to bili “sporedni” predmeti. Priroda i drustvo su bili bitni, ali manjeg prioriteta od prva 3 navedena. Divan covek, uskoro ce u penziju. Volela bih da moje dete ima nekog takvog!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 12:21:36   
bubulence
Zna se kako se kaznjavaju deca ukoliko su nemirna. Kako nemaju fizicko? Na osnovu cega ce im zakljuciti ocenu? Nasi i u vrticu idu svaki dan napolje, cak i ako pada slaba kisa. Imaju natkrivenu terasu i tamo svako jutro rade jutarnju gimnastiku svako jutro bar 15 min ako je hladno, a ako je lepo i po sat vremena. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 12:26:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: lesli

Secam se mog ucitelja pre 20+ godina. Stalno smo bili napolju. Sto u skolskom dvoristu, sto u obliznjim parkovima... Forsirao je najvise srpski, matematiku i fizicko. Likovno i muzicko je drzao, ali su to bili “sporedni” predmeti. Priroda i drustvo su bili bitni, ali manjeg prioriteta od prva 3 navedena. Divan covek, uskoro ce u penziju. Volela bih da moje dete ima nekog takvog!



Ispred nase skole je ogroman park. I svaki dan su tamo. Kada je lepo vreme uciteljica im odrzi i po 3 casa u parku. Sednu na travu i slusaju. Na prvom roditeljskom nas je zamolila da deca ne oblace nove stvari u skolu jer ona nikada nece reci detetu da ne trci, da ne seda na travu, da ne ulazi u pesak. I zaista je tako, oni iz skole dodju kao sa ratista, umazani, pocepani, sa modricama... Ali nikada ni jednom roditelju nije zasmetalo. To je dokaz koliko se igraju i koliko su aktivni u skoli. A i uciteljica u svemu ucestvuje sa njima. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 12:49:30   
bebilule
Ja se sad sjećam mog roditeljskog u vrtiću (vazda dosađujem oko toga izlaze li i koliko). Podijelili nam papiriće da zaokružimo na koje dodatne aktivnosti bismo upisali naše trogodišnjake. Pored engleskog (za koji nam se sugerisalo da krenemo "na vrijeme"), bila neka školica sporta. Super stvar, kao prvi sportski koraci, bukvalno da nauče dodavati loptu, pravilno trčati i sl - kao uvod za neke kasnije sportove. A ja u čudu, reko, zar vaspitači s njima ujutru ne rade fiskulturu?! Pogledam našu vaspitačicu, žena pred penziju i sa +50 kg. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 13:44:05   
Ana RR
I naša učiteljica ima bar 60kg viška, jedva se gega. Evo danas nisu imali fizičko jer navodno kako im ne bi to zadala za domaći morali su na času nešto da prepisuju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 13:52:05   
mama Jo
Joj uzas.... fizicko i jeste jedan od najvaznijih predmeta, a ucitelji ga toliko zanemaruju. Radila sam u skoli, to je borba sa njima oko fizickog... daju decacima da igraju fudbal, devojcice malo izmedju dve vatre (u starijim razredima sednu na gredu pa pricaju) dok one upisu u dnevnik i zavrsavaju sta nisu stigle. Jedna uciteljica je dolazila u skolu u stikla od 12cm, ona se jedva kretala po hodniku, secam se kad je direktor jednom pitao - da li se bar za ficko preobujes u patike?... on je insistirao da i uciteljice rade sa decom vezbe i svasta, ma da i one dolaze u opremi na fizicko. Ma kakvi. Joj mogla bih na tu temu svasta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 14:03:01   
vonavoj
To za fizicko je strasno..treba se buniti..i za likovno..ne bi davala toliko para..pa nije to likovna kolonija.Nasa bas radi fizicko,i strogo bele majice..sad rade kolo,inace su preskakali vijacu..imaju 3 puta nedeljno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 14:12:40   
smeško
Ja sam se bunila zbog fizickog i engleskog i svi roditelji su me iskulirali. Niko nije imao primedbe. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 16:53:10   
Ana RR
Smeško, pa da, tako je i ovde. Svi ćute a ja se večito nešto bunim i govorim šta mislim. Zato se i ne družim sa drugim roditeljima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 16:59:53   
Sanjica26 RR
I nemas vremena. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 17:03:17   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: smeško

Ja sam se bunila zbog fizickog i engleskog i svi roditelji su me iskulirali. Niko nije imao primedbe. 




Samo da im deca manje uce. A i sta ce im fizicko?? Ne, stavite ih ispred igrica i nema bojazni. Ironicna sam.

Vise nisam iznenadjena jer svaki dan gledam i jedne i druge. I posle se pitamo zasto su nam deca takva.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.11.2019 17:17:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 17:08:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

I nemas vremena. user posted image


Tako je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 17:31:00   
smeško
Kod nas je bitnije reci:,,Tako je uciteljice". Na moje pitanje zasto se preskacu casovi fizickog, dobih odgovor da im se deca dovoljno igraju i kod kuce. A engleski je posebna prica.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.11.2019 18:12:06   
Ana RR
Jao kakvi uvlakači 😕

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here