|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Operacija vena
14.4.2019 21:35:07   
magdolna

IZVORNA PORUKA: Maraj

Znas li cenu te intervencije? I , gde radi taj dr? Jel u bg? Mozes li mi naisati koja je to klinika, mozes i u pp


Eh, gde ne radi bolje je recji.Ima ga u Americi, Rusiji, Nemackoj.Ali kaze nece da napusti Srbiju.user posted image Ovakvog karnevala nigde nema. Odes na sajt www.dr.dragic.rs/rs/kontakt pa vidis gde su mu klinike.U BG mu je glavna. Da li se sme navesti ? Poslacu ti privatno ako zelis.Nema vise drage moje po drzavnim ustanovama puno dobrih doktora.Hvataju crtu za inostranstvo.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Operacija vena
15.4.2019 8:33:31   
mama Jo
Drage, da li je neko koristio gel Vaskulare za vene? I kako ste zadovoljni? -mislim na pre operacije (ako post nije za ovu temu, prebacite)

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Operacija vena
4.5.2019 19:41:40   
magdolna
kaze dr Dragic da nece napustati Srbiju, a koliko vidim da je u Brazilu ? user posted image Bice nekih nagrada, predosecam. user posted image

https://imap.med.br/en/speakers/

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Operacija vena
4.5.2019 22:25:18   
kamičak
Javi Djuri da blokira aerodrom

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Operacija vena
12.5.2019 17:58:41   
magdolna
haha ne damo im da odlaze u inostranstvo ! user posted image a s obzirom da su svuda preko cene mnogo vece za te operacije ne bi me cudilo. dva do tri puta su vise u Austriji i Nemackoj, nije ni cudo da nasi odande dolaze kod njega u Bg da se operisu

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Operacija vena
12.5.2019 18:26:32   
kamičak
Aman vise sa Dragicem! Evo idem kod njega, iako su mi vene ok, odmori malo.

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Operacija vena
12.5.2019 21:29:03   
Maraj
Kamicak mislim da su ti komentari neumesni. Ok skapirali smo svi da juriš nagrade na forumu i da zato pišeš gde stigneš . Al da baš pišeš svašta...mislim da nije ok.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Operacija vena
13.5.2019 19:54:37   
magdolna

IZVORNA PORUKA: kamičak

Aman vise sa Dragicem! Evo idem kod njega, iako su mi vene ok, odmori malo.


Imas srecje pa ti ne treba. Pitaj zene kojima je radio noge da li im je trebao.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Operacija vena
13.5.2019 20:34:38   
Maraj
Ma ne obraćam pažnju na njene komentare. Ona piše, eto samo da bi pisala...da bi osvojila neku nagradu...

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Operacija vena
13.5.2019 20:49:07   
Sanidej
Clanica magdolna reklamira doktora kad god stigne, to joj je jedina aktivnost na forumu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Operacija vena
30.5.2019 19:39:36   
magdolna
Predlozite vi nekog doktora na ovoj temi. Sve simpatije su na strani ovog doktora jer je postigao maximum u svojoj struci i pomogao stotinama zena da vrate samopouzdanje a uz to naš je a ova tema je posvecena venama. I sta sad ? Necemo ga spominjati kod arterioskleroze kad je specijalista za vene. Ocekujemo uvek nesto novo od njega jer predaje po svetu drugim doktorima gde oni razmenjuju iskustva.user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Operacija vena
30.5.2019 21:40:06   
Maslacak15
Cene nisu sigurno vece vise puta U nemackoj i austriji posto Su svi osigurani i onda placaju bilo koju operaciju nula evra.Ne sirite neistine.


(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Operacija vena
6.6.2019 22:30:30   
magdolna
ne verujem da im ovaj tip operacije ulazi u zdravstveno osiguranje bez obzira sto nosi velik rizik ako se na vreme ne leci, to se treba proveriti. cene su tamo sigurno vise za ovu lasersku metodu to me ne mozete ubediti. uostalom zasto bi gastarbajteri dolazili na tretmane kod prof. dr Dragica u Srbiju ?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Operacija vena
6.6.2019 22:57:00   
Maslacak15
Svi tipovi medicinski svrsishodnih operacija ulaze U osiguranje. Pa i operacija Vena. I time Su brsplatni. Ne moram da pitam-znam. To sto gastosi dolaze Mi je Misterija, Ali jedino objasnjenje je da rade inace nancrno tj da nemaju redovno osiguranje.   

    Drugo Su zubari na primer, osiguranja pokrivaju samo popravke Ali ne i protetiku Implantate itd Koji Su uzasno skupi Ali ostatak medicinskih usluga je 100 %pokriven. Ja Sam rodila troje dece carskim rezim, ne da nisam Ni Centa platila nikome, nego Sam imala i kompoletnu bolnicku opremu, pelene uloske, spavacice (Sve SVE SVE na izvolte) inpride dobila vrecu za spavanje za uspomenu od bolnice a svako dete. A Imam savim reularno najobicnije Zdravstveno osiguranje U nemackoj. Ne pricajte bajke i urbane Legende. Ne osporavam pomenutog doktora, neznam Ni coveka ninnjegov Rad, mozda je OK strucnjak Ali da se neko saplice iz nemacke da U beogradu operis Vene....

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Operacija vena
4.7.2019 0:22:15   
magdolna
evo naisla sam na jedan dokaz da nije obican hirurg i flebolog https://www.biolitec.com/anwendungen/phlebologie.html
pogledajte na drugom snimku po redu on objasnjava metodu na zvanicnom sajtu nemacke kompanije za vrhunske medicinske lasere ! nista tu nema cudno sto nasi gastarbajteri dolaze iz Nemacke i Austrije da se operisu kod njega u Beogradu. kazem vam i da su iste cene tamo i kod nas, sto ne moze biti, zasto bi dolazili kod njega nego zato sto je bolji od njihovih

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Operacija vena
4.7.2019 11:19:18   
doramar11
Ok, ekspert je covek u svojoj oblasti. Koliko kosta laserska operacija vena kod njega?

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Operacija vena
4.7.2019 16:33:00   
Duškić
Jao komsinica moja hoce da ide, ali joj rekli da nikk ne garantuje da opet ne bude isto.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Operacija vena
4.7.2019 18:18:42   
doramar11
To nije razlog da ne ode na operaciju, kad vec ima tegobe..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Operacija vena
4.7.2019 18:45:17   
Duškić
A ima tri deteta mala i nema k'o decu da joj cuva zato odlaze.
Kakve su joj bile nakon drugog porodjaja vene to je bilo strasno.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Operacija vena
5.7.2019 23:02:45   
smeško
Ni dan, dva nema nikoga da ih cuva?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Operacija vena
5.7.2019 23:07:10   
vonavoj
Duskic,ja sam operisala,u bolnici si 24h..pazi,ta vena koja je operisana se nije vratila,tj.taj deo od kolena do prepone..ali mi nije od dole,kod lista operisana,i ssd vidim da izlazi po malo..ali to je nista..Ali zato na drugoj nozi vidim novu,koja nije bila,verovatno mi se u trecoj trudnoci pojavila...za ssd je ok,ima par ispupcenja,mozda na 3 mesta po 1cm..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Operacija vena
6.7.2019 23:35:54   
Marinna

IZVORNA PORUKA: Duškić

Jao komsinica moja hoce da ide, ali joj rekli da nikk ne garantuje da opet ne bude isto.


Kod ovog laserskog metoda sto ga spominjete su najredji recidivi prosirenih vena.Zbog toga je ona popularna. Procitala sam na sajtu klinike uvazenog doktora Dragica kojeg g. M. spominje bas za tu verovatnocu pojave novih vena posle uklanjanja laserom i nekim drugim metodom.Ustanovili su da je verovatnoca pojave novih 25% posle lasera, a 50-60% posle drugih metoda (!!), a odnosi se na period od 10 g. Neko je to ozbiljno pratio i istrazivao.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Operacija vena
7.7.2019 10:10:18   
doramar11
Naravno da nema garancija da se nece vratiti problem. Postoji samo manja verovatnoca kod laserske metode.

(odgovor članu Marinna)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Operacija vena
8.7.2019 23:36:43   
magdolna

IZVORNA PORUKA: doramar11

Ok, ekspert je covek u svojoj oblasti. Koliko kosta laserska operacija vena kod njega?


Nisam nigde do sada videla neki cenovnik njegove klinike.Cujte, to je za takve specijaliste malo degutantno da stave cenovnik, razumem donekle, izledalo bi kao na nekoj akciji.Ovo su ipak ozbiljni zdravstveni problemi koji imaju tu estetsku dimenziju tako da ih obicno svrstamo u lakse, a u sustini to nisu. I svako dolazi sa posebnim stanjem vena i kapiara.Tu se mnogo toga vidi tek posle pregleda c. doplerom.Ono, sigurno ne broje te kapilare i vidljive vene. (?) Malo je ona fraza da zdravlje nema cenu izlizana a opet istinita je.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Operacija vena
9.7.2019 0:10:11   
smeško
Malo je zavlacenje ne staviti cenovnik. Medicina je, kao i svaki drugi zanat, usluga koja se placa. A njima, ako je degutantno, neka rade u drzavnoj klinici.

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here