|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 14:48:55   
pari
Da da i ova moja cimerka je imala neku komplikaciju koju je on jako dobro pratio, ona je bas bila zadovoljna. Mene je pregledao jednom, fin je covek, deluje strucno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 15:00:25   
bubulence
e odlicno, hvalauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 16:47:47   
isidora88
Bubi dr Stojic je odlican. Sto se tice spiska, za bebu ti trebaju pelene (20-ak komada), pakovanje vlaznih maramica, pavloviceva ili neka slicna krema za guzu, 2,3 tetra pelene i jedan bodic ako zafali na odeljenju.Za tebe: 3 spavacice, podmetaci 5 kom, 3 pakovanja mrezastih ulozaka, mogu i mrezaste gace, u viziti si naravno bez njih. Za sanitarnu obradu (klizma, brijanje) ti treba peskir za tusiranje, papuce koje mogu pod tus, sapun ili kupka. Poneti jos plazmu, 2l vode i 1l soka negaziranog. Spakuj i gumicu za kosu, casu za vodu ako neces da pijes iz flase, pribor za licnu higijenu, kese za prljav ves. Tvoji uvek mogu doneti ono sto ti zafali,i vrlo brzo stize do tebe tako da bez brige. Vidimo se u porodilistu 👌😘

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 18:49:18   
bubulence
Isi hvala puno, htela bih sve da ponesem jer moji nisu u NS da mi mogu lako doneti... I samo pojasni ovo ''vidimo se u porodilistu'' 😂??? Jesi li ti to opet trudna ❤️? 


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 18:55:52   
Sanjica26 RR
Mislim da Isi tamo radi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 19:05:34   
bubulence
Znam da radi ali bi trebalo da je jos na porodiljskom... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 19:47:52   
isidora88
Hahah nisam trudna 😂 dosta od mene. Pocela sam da radim, na godisnjem sam jos par dana i onda u nove radne pobede. Ako ti tvoji nisu blizu spakuj jos ulozaka, vode, plazme i podmetaca. Pitaj ako te jos nesto zanima 😁

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 20:51:17   
bubulence
Aaaaa, pa zar vi vec imate 2 godinice!? E pa da, tako sam i mislila. Ulozaka i podmetaca ce mi trebati jos, pelene sam uzela dm 28komada, mislim da je to dovoljno. Nije da mm ne moze nikako da dodje, ali nije ni da moze da skokne casom ako mi zafali...  Pisem ti na mesindzer, zanima me jos nesto☺️


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Betanija Novi Sad
20.7.2019 14:39:17   
bubulence
Evo da se javim sa informacijama iz betanije dok sam jos ovde. Mozda nekom zatreba.

Kazu epidural besplatan... Porodila se radnim danom, oko podneva, imala vezu, epi nisam dobila. Dobro, kod mene je islo brzo ali ni ostale zenice nisu dobile iako su skoro sve trazile. Znaci, od toga nista. Za razliku od pre 8 god cini mi se da se higijena dosta popravila, odnos odnosno ljubaznost sestara takodje, doktore ne bih komentarisala. Nisu neljubazni ali ne smes apsolutno nista da ih pitas, sve im je neshvatljivo, cak i da majka pita zasto ostaje 2 dana duze sa bebom u bolnici. Odgovor- jer tako treba! Mislim, zar ne moze u 3 recenice da se kaze zasto... Uzas. Hrana je nejestiva, ali svakako svi donesu nesto, u krajnjem slucaju dobijes uvek 2 parceta hleba pa je i to dovoljno... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Betanija Novi Sad
2.2.2020 10:34:37   
Sofija2018
Da li se neko skoro poradjao u Betaniji? Zakazali su mi carski nedelju dana pre termina pa me zanimaju iskustva. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Betanija Novi Sad
2.2.2020 14:10:56   
mama Jo
Sofija, ja sam pre 2 godine, nadam se da ce se javiti neko sa ,,svezijim" iskustvom.
Srecno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sofija2018)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Betanija Novi Sad
2.2.2020 15:29:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sofija2018

Da li se neko skoro poradjao u Betaniji? Zakazali su mi carski nedelju dana pre termina pa me zanimaju iskustva. 





Ja sam se porodila tamo pre 6 meseci ali prirodno. Snajka je isla na cr, prijem je bio dan ranije, uvece posle 19h joj nisu dali da jede i pije. Ujutro sekcija, taj prvi dan beba nije bila sa njom. Mislim da je od drugog dana bio sa njom. 

(odgovor članu Sofija2018)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Betanija Novi Sad
22.4.2020 22:43:15   
Mitohondrija
Pozdrav zene.

Posto sam shvatila da su sanse za dobijanje epidurala regularnim putem ravne naucnoj fantastici, da li neko ima iskustva sa angazovanjem anesteziologa? Kako doci do anesteziologa sa kojim bi dogovorio da ti da epidural? Cula sam za takve price, ali ne znam kako je izvedeno.

Drugo pitanje, cula sam i da je moguce angazovati babicu, ako nista. Na koji nacin se to izvodi?

Ovakve stvari mi nisu uopste bliske.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Betanija Novi Sad
16.10.2021 10:35:55   
buttercup
Vidim da je poslednja poruka još od prošle godine, ali se nadam da će neko ipak videti. user posted image

Trudna sam prvi put i imam hronično oboljenje zbog kojeg mi je trudnoća automatski visokorizična. Malo sam zabrinuta, ali se trudim da ostanem pozitivna.

Potrebna mi je preporuka za ginekologa koji radiu Betaniji i koji bi mi vodio trudnoću.

Možete mi pisati i u pp. user posted image

(odgovor članu Mitohondrija)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Betanija Novi SAd
22.4.2023 12:20:11   
TimTam
IZVORNA PORUKA: una77

Ja imam pozitivno iskustvo sa sestrama kada sam posle porodjaja prebacena sa bebom na odeljenje za porodilje, svi su bili ok ljubazni. Sa sestrama na prijemnom, babicama i lekarima imam lose iskustvo. Tacno se zna ako ti neko od Akusera privatno vodi trudnocu dobro ces proci i ako imas nekoga nekome ako platis inace niko te ne pogleda. Rodjaka mi se porodila u Rumi zivi blizu tamo kaze ne bi isla u Betaniju ni da joj neko plati. Malo porodilja drzali je kao malo vode na dlanu cak su joj palacinke pekli user posted image , tako da sledeci put ja odo tamo da se https://www.shopio.rs/fiskalne-kase-cena/ user posted image


prebacena

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 1115
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here