|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
28.8.2009 22:14:59   
Buba76
Navodno postoje Dragan Stajic i Sinisa Stojic.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Betanija Novi SAd
28.8.2009 22:17:09   
Anoniman
Aaaaaaaaaaa... nisam imala pojma. user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Betanija Novi SAd
4.9.2009 16:06:41   
Jele
Bubo, vidim da si pitala za prof. Belopavlovića. Ja sam bila kod njega na expertnom UZ i na još nekoliko pregleda. Na početku sam išla privatno u ordinaciju u kojoj radi i bio je ljubazan. Kada sam posle išla u Betaniju kod njega nije bio baš tako ljubazan... No dobro, išla sam kod njega jer važi za stručnjaka i zaista ništa ne prepušta slučaju, zaista detaljno radi UZ, ali je čudak, naučnik i komunikacija sa pacijentkinjama mu definitivno nije jača strana. Ja sam se povodila time da važi za stručnjaka, što mi je bilo bitno i zaista je primetio neke stvari dok je Uroš bio u stomaku koje i sada pratimo. Uglavnom, privatno ti zaista posveti dosta vremena, ima strpljenja da priča sa tobom iako ga skoro ništa ne razumeš :) (šalim se, ja sam posle gomile stručnih termina zbunjeno pitala da li je to dobro ili loše i šta mi je činiti, itd.). U Betaniji ti baš i ne posveti mnogo vremena i definitivno je sav nervozan i zbrzan tamo... E sada, koliko ja znam Belopavlović i Aleksandra se nisu bavili ''redovnim i urednim'' trudnoćama, već recimo ''problematičnim''. Belopavlović me je po drugo mišljenje slao kod Aleksandre i bolje sam se osećala kod nje. Znači zaključak je da je Belopavlović veliki stručnjak, ali ne baš ''ljubazan'', na tebi je da vidiš šta želiš.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Betanija Novi SAd
4.9.2009 16:30:49   
cicko
Buba, ja nisam isla kod Stajica jer jednostavno nisam upala kod njega na ekspertnom, a nameravam da nastavim da vodim trudnocu kod Vejnovica. Medjutim, nekoliko mojih dobrih prijateljica je islo kod Stajica i prezadovoljne su. Ne bih ti, draga, savetovala, da nisam cula lepa misljenja o njemu.
Kako je bilo na pregledu, danas je petak, a jos nam nisi napisala sta kaze i kakav je?

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Betanija Novi SAd
4.9.2009 16:33:59   
cicko
Jesi li trebala juce da ides kod dr ili je to tek sledeceg cetvrtka- 10.09.?user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Betanija Novi SAd
5.9.2009 13:49:38   
Nanica1
Jel isla neka kod Mirka Pjevica? Znam da je Buba imala negativno iskustvo, ali se ovako o njemu slabo diskutuje... Ja imam kod njega ehokardiografiju!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Betanija Novi SAd
5.9.2009 20:09:15   
cicko
Drage, da li je neko vodio trudnocu kod dr Vejnovica, kakvo vam je iskustvo sa njim?

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 14:34:38   
cicko
Drage, da li je neko vodio trudnocu kod dr Vejnovica, kakvo vam je iskustvo sa njim?

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 14:37:35   
oliveradj
Znam za jedan slučaj koji se završio katastrofalno, ali sve u svemu koja kod njega vodi trudnoću privatno posle ima dobar tretman u bolnici on je obilazi kaže sestrama i lekarima da paze na nju, a ostale ko .....

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 14:41:22   
cicko
Ja sam zakazala za cetvrtak kod njega privatno da mi vodi trudnocu, nadam se da se necu pokajati... )ustedela sam nesto para !user posted image  znam da je poprilicno skup, ali valjda se vazi i ono "koliko para toliko muzika"

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 14:56:39   
stevajela
IZVORNA PORUKA: cicko

Drage, da li je neko vodio trudnocu kod dr Vejnovica, kakvo vam je iskustvo sa njim?


Moje neke prijateljice su vodile trudnoce kod njega.Sta da ti kazem,platis 9600 din(pre 2 godine) UZ,znaci platis debelo,a dobijes samo osmeh.Sto se tice strucnosti recicu ti samo to da sa klinike niti jedna dr nikada nije vodila trudnocu kod njega,vec kod prof Stojica,dr Budakova, Saske Novakov, doc Aleksandra Curcica,prof Maticke, dr Tanje Tesic i dr Mire Zupanski.Vejnovicu sarm prednjaci mnogo vise nego etika i strucnost.
Moja drugarica zivi na istom spratu gde i on.Jos kada mi je ispricala da je za vreme bombardovanja zenu i kcerke poslao u selo,a da je on svakodnevno privodio srednoskolke,tek tada mi se zgadio.
Inace moja kuma koja radi u decijoj bolnici je videla dete,kojem Vejnovic na UZ u 28 nedelji nije video da nema jedan bubreg.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:01:11   
cicko
Kad sam zvala da zakazem rekli su mi da je uz 6000 din., a uz sa gin.pregledom i brisevima 8000 din.

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:03:14   
cicko
user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:04:42   
Anoniman
Mene je on porodio, radi najbolje CR-e u NS, ali mi je trudnoću vodila Tanja Tešić.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:04:47   
oliveradj
Ima još nekih lekara koji dobro rade, a jeftiniji su od njega. To je dr. Belopavlović, Dr. Radeka pa zašto ne bih probala kod njih?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:06:11   
cicko
Znam da je Novakovka ok, ali ona odmah kaze "ja vam necu biti na porodjaju", a svojevremeno sam radila kod jednog vrlo poznatog ginekologa i on je vecinu svojih pacijentkinja koje su imale rizicnu trudnocu slao kod Vejnovica. Ne znam sad sta da radim?

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:09:10   
oliveradj
Probaj Belopavlovića ako hoćeš poslaću ti pp gde radi privatno ili Radeku ona ti bude na porođaju i jako je fina mene je pregledala na prijemnom bila je prijatna, a nisam nikada bila kod nje. Belopavlović ima laku ruku ni ne osetiš pregled, a meni je radio Aminocintezu odličan je u tome!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:10:32   
Anoniman
Ja sam sigurna da iza svakog od navedenih lekara stoji po koji tragičan slučaj.

Ja sam u porodilištu ležala sa ženom kojoj je Vejnović vodio trudnoću (ovo joj je drugo dete), naime, porođena je ranije, jer joj je dr na UZ video da beba ima cistu preko pola leđa, koja usporava razvoj bebe. Beba je direktno poslata u BG na operaciju, mama se dobro obavljenog CR brzo oporavila, 3 dana nakon CR je već išla u BG kod bebe. Beba je dobro, raspitala sam se. Sada već nije beba, ima 3 god kao moj Luka.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:11:58   
oliveradj
Sigurno stoji ali šta da se radi kad čovek ne zna šta ga čeka i bolje da o tome ne zna dok posećuje tog lekara!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:16:25   
cicko
Verovatno je tako... Svesna sam da su to ljudske greske koje se desavaju, mada u ovim slucajevima veoma, veoma skupe...
Otici cu kod njega u cetvrtak pa cu osmotriti situaciju, valjda necu biti neke lose srece.
Ja sam opet za Radeku cula losih stvari a Belopavlovic mi je cutolog, a ja sve volim da pitam i da znam. Hvala svima drage moje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:18:00   
Anoniman
Vejnović i nije neka pričalica... user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:20:13   
cicko
user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:24:19   
Anoniman
user posted image  cicko user posted image

Sve će biti u redu! Idi kod lekara kod kog si želela da ideš. Ni jedan lekar nije savršen, svi su oni samo ljudi.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:26:00   
Maya21
Mene je prvi put operisao, radio CR, dr Ilic i ja sam prezadovoljna, obilazio me je svaki dan, raspitivao se za bebu i prenosio mi informacije ( malisa je bio u inkubatoru ). Drugi put je bio dr Stajic dezuran. Kod njega nisam nikakav tretman ali je covek dobro odradio posao. Nikakvih problema sa ranom nisam imala... Po meni CR je rutina koju sad vec svaki dr moze da uradi... A u to ko ih radi bolje ili losije ne bih ulazila... I vec sam negde napisala ne bih nikada platila da mi dr trazi sam da uradi nesto sto mu je iovako placeno preko naseg socijalnog... Lepo bi bilo da meni placaju dodatno neki ljudi da odradim posao koji ionako moram da uradim...

< Poruku je uredio Maya RR -- 7.9.2009 15:30:14 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Betanija Novi SAd
7.9.2009 15:42:10   
cicko
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here