|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
3.12.2019 23:35:32   
bubulence
Jaje je uglavnom do 13kg, ali mislim da ce Uros moći da stane u njega jos maksimalno 2 meseca. Starija je sa 7 meseci izasla iz jajeta, mladja sa 11 mada realno moze jos uvek da stane u njega iako ce uskoro 5 godina😂


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 9:18:34   
Filadendronka
Moj odavno sedi u kolicima, ali nisam uospte sigurna za sedenje Pogotovo dok spava tokom voznje.Mi dosta putujemo autom, pa sam bas u razmisljanju kad je vreme za naredno sediste. 🤔

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 9:35:48   
bubulence
Ako rano izadje iz jajeta onda je najbolje sedište koje ima polozaje, tako da ipak bude blago zavaljen


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 11:33:07   
MamaNecaVo
Nama je jaje bilo knap sa 4 meseca.

Tada smo uzeli ono do 25kg koje mu je bilo malo vec sa dve godine zbog visine. Sve mislim da je najbolje uzeti do 36 od starta i biti miran. Kod nas buster ne igra resenje jer dete nece pa nece. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 14:40:04   
Filadendronka
Moj bebac sad ima tacno 9kg i u jajetu je samo kad spava. Ne odgovara mu takav polozaj, moram uzeti ono vece definitivno. 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 15:44:04   
bubulence
Nama je upravo stiglo sediste. Odlicno je! 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 22:57:20   
nata11
Bubi koje ste uzeli na kraju? Ja ne stigoh da iscitam detaljno a moramo resiti. Stim da bih vise licno uzimala, da opipam materijal. 



_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
4.12.2019 23:01:02   
bubulence
Mislim da pise loreli, bertoni. Sediste je meko, udobno. Materijal je fantastican. Siroko je, ima dosta mesta. Bas sam zadovoljna. Mada i dalje ne mogu da prezalim chipolino ono sto sam ti gore stavila. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
27.4.2020 11:07:08   
nata11
Mi jos uvek nismo uzeli sediste. Sreca pa je I sitnija. Planirala ovog meseca ali ode novac na ljuljasku, odecu, itd.

Sada se dvoumim izmedju ovog Chipollino koje je Bubi preporucila i Cangaroo Armor.

Bitno mi je da je sediste udobno/ meko.

Jel neko koristimo Cangaroo 9-36 kg

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
27.4.2020 11:08:42   
pari
I ja treba da kupim za T...a ne bih da dajem više od 10.000...

Koliko su ta koje si gledala nato?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
27.4.2020 11:50:51   
nata11
Od 8.000-10.000


Chipolono je na akciji oko 10.000 pa idu cene do 14.000. Bar ovaj 4u1 koji sam ja gledala da moze da se zavali. 

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
29.4.2020 7:55:01   
jess021
Pari, pogledaj sediste Cam Gara, odlicno je, mi smo kupili polovno, skoro kao novo. Mislim da smo platili oko 6000.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
29.4.2020 10:32:36   
ivaMark
Mi smo verni Maxi Cosi sedistima, od onog prvog bebeceg, pa onaj 9-18kg i sada 18-36kg. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
29.4.2020 11:10:14   
lesli
Sto se sedista tice, moj stav je da treba dati vise novca i uzeti neko bolje sediste. U stvari, zavisi za sta vam automobil sluzi. Ako je samo za gradsku voznju onda mislim da su ok i neka jeftinija sedista. A ako planirate da putujete sa bebom, da izlazite kolima na autoput itd. dajte malo vecu sumu. I obavezno pogledati testove bezbednosti. Imajte u vidu da je autosediste, ukoliko dodje do sudara ono sto spasava zivot detetu. Pod uslovom da je ispravno postavljeno (zato prednost ima isofix sistem).

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Autosedista za bebu i decu 2. deo
18.8.2022 9:11:31   
nata11
klik

Jedan od razloga zasto dete nikada nisam stavljala u kontrasmeru sem kad sam sa njom na zadnjem sedistu.



-Dajmond je otkrio da stres, bilo iznenadan, bilo hroničan, može oslabiti moždane centre, čineći ih oset__ljivijima na maltretiranje bazalnih ganglija.


< Poruku je uredio nata11 -- 18.8.2022 9:14:02 >


_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 215
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here