|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
25.7.2017 18:32:23   
Anck Su Nmaun
Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? Neke posebne igre, ili mozda igralista, ili igre sa drugarima...?
MOje devojke nesto bas u kuci ne mogu da nadju zanimaciju, sem ako se same ne zaigraju sa nekim sitnim igrackicama. Ali naj vise uzivaju napolju sa drugarima.
Trenutno je aktuelno pravljenje kucice na drvetu user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.3.2018 0:04:49 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 18:56:58   
krin 40
Moja deca su svo slobodno vreme provodila napolju.I beba i ja sada ne ulazimo u kuću.Lopta im je bila omiljena.Ćerka trenira košarku.Sin je trenirao deset godina sada igra rekreativno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 19:06:40   
veselicaa
Moje najvise vole da su napolju,Imamo veliko dvoriste pa uzivaju,evo upravo igraju sa tatom odbojku.

< Poruku je uredio veselica -- 25.7.2017 19:08:13 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 19:20:32   
Sarav
Moja ženskica voli da se igra doktora i pretvara se da je majka. Nina bebu, doji je, dolazi sa lutkom kod mene u goste, kuva joj da jede, pa je onda vodi na pregled... Cele zime smo se toga igrale. E sad kad je leto pa sva deca budu na ulici iznesemo trotinet i loptu pa se ne zna koje dete za čim juriuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 19:25:27   
Duškić
Moja trenutno obozava zmurke..A u stanu ima takodje bebu lutku koju uspavljuje kad i ja njenog bratica.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 19:32:13   
krin 40
Baš mi je slatko kada se devojčice igraju sa lutkama.Moja N im čupala glavu pa sam odustala.A zaboravila sam njene omiljene Nikicu i Srećka pse koje joj baba čuva.Staforda i taksina.Uz staforda je odrasla.Kad ode na "onaj svet" biće frke velike

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 20:48:29   
Anck Su Nmaun
Moje imaju dosta lutaka i ne dam im da ih cupaju i lome ali..stoje na policama, retko kad se igraju.
Naj vise vole da su napolju sa drugaricama, nista im vise ne treba. Danas su npr. od 10h jutros pa do malopre bile. Usle samo da rucaju.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 20:55:13   
Sanjica26 RR
To je bas Anck super. Moje bas pate, a i ja sa njima sto nemaju dvoriste. Ni ispred zgrade ne mogu da ih pustim jer samo ulaze i izlaze automobili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 21:04:37   
Anck Su Nmaun
Znam sve Sanjice, dok su bile manje i nisam ih same pustala bilo mi je grozno jer nisam mogla napolju da sedim satima pa je i njima bilo malo. Spas nam je bilo ici kod bake jer imaju dvoriste. A sad nece nigde, imaju tu drugare, igra po ceo dan, ne interesuje ih ni odlazak na igralista, ni kod bake...samo da su tu.
Tupila sam muzu kako nam je los kvart , jer nemamo u sklopu zgrade neki kutak za decu a eto ipak ima nesto pozitivno jer je sam cosak ulice da tako kazem.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.7.2017 21:05:46 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 21:31:15   
IvanaSK RR
Moj sin bi, naravno, po ceo dan fudbal igrao user posted image Voli biciklu, rolere, zmurke oko zgrade.. Nema nesto odredjeno.
Ako su mu tu drugari udje u kucu samo da jede, i to jedva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 22:07:35   
veselicaa
E i moja A voli biciklu i rolere,a S samo biciklu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju?
25.7.2017 22:46:37   
Anck Su Nmaun
Veceras smo igrali izmedju dve vatre. Mm i ja gadjali 7-8 dece izmedju. To je bila komedija. A kad su deca navijala za onog poslednjeg..i V je poceo da navija sa njima ...srecko moj user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
26.7.2017 20:36:17   
emicaa
Dora obozava da se igra doktora.Uzme svoj kofercic i udje u sobu,kaze medama "dobar dan,ja sam doktorica,sad cu a vas pregledam"

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
26.7.2017 22:27:33   
dddaca
Dusa mala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
26.7.2017 22:52:50   
Anck Su Nmaun
Igram se popodne sa decom izmedju dve vatre a komsije se odusevljavaju user posted image valjda sto sam jedina mama koja se igra user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
26.7.2017 23:03:43   
dddaca
Ako , to je bas lepo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
11.10.2017 19:50:32   
medamisko
Gudbal na terasi, voznja trotineta, bicikla.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
11.10.2017 20:24:20   
Mala Elena
Vrtica, doktora, sakrivanja ispod cebeta ili u satoru koji napravimo...

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
11.10.2017 22:26:35   
emicaa
David najvise voli da mi vadi stvari iz kuhinjske latice a ja da uspremam.Kod Dore i dalje plastelin.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
11.10.2017 22:35:17   
Dragica Draga
Zmurke, kad krenu po kuci joooooj 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
12.10.2017 10:07:40   
Mala Elena
Emice, Eleni je plastelin bio hit pre trece god. , ali nije ga ni tada mesila, divila se bojama, dete ko dete, a ja mesila i pravila sta zeli.user posted image
Dakle, bio je zanimljiv dok je bio nov u foliji i ono dok vadimo nove boje user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
12.10.2017 13:13:39   
Dragica Draga
I kod nas je plastelin jedno vreme bio glavni, jaoj pa kad ga onako izmrvi u sitne delove po celoj kuci, dobijala sam fras u jesnom periodu od plaselina 😁

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
12.10.2017 13:51:50   
Mala Elena
Ja nisam davala da se igra van stola i posluzavnika. Ali se desavalo da mala scepa na brzinu i pobaca po podu user posted image
Sada mi trazi da joj kupim tempere ili akrilne boje, trenutno boji flomasterima i vodenim .

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
24.2.2018 23:19:33   
Anck Su Nmaun
Danas su se igrale restorana. Cak je i Vuku bilo zanimljivo. T je bila konobar pravila sokice a posle im je nasekla i meze user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.2.2018 23:20:11 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju?
2.3.2018 22:55:25   
mama Jo
Žmurke i dalje...
A igre sa vodom u svako doba dana - da kupa igracke 😄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here