|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Utrogestan
6.8.2017 1:12:45   
Mimi87
Da li moze ili sam ja mozda umislila, da se od Utrogestana javi krvarenje u trudnoci? Naime, ja sam 11 nedelja i sve je bilo ok, na samom pocetku sam krvarila u tragovima, ali nisam pila nikakve lekove, ustanovili su mi trudnocu tek kad sam otisla na UZ u 10 nedelji, plod je ok, srcana radnja ok, sve je super... Odem kod svog ginekologa u DZ gde mi on prepise Utrogestan od 200mg 2x, zbog male nelagodnosti u predelu stomaka, kao zatezanje... Cim sam pocela da ga pijem javili su se bolovi, onako srednji, kad jutros prokrvarim bez bolova, samo sveza krv... Odem do bolnice, koknu mi Progesteron depo i naravno sve je ok, stane mi krvarenje, ali mi daju da pijem i Utrogestan... Popijem i opet isto! user posted image
Ne znam sta da radim, lezim, mirujem, sve je bilo ok, bas sam se uplasila...
Da li je neko imao slicna iskustva?
Unapred hvala.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Utrogestan
6.8.2017 7:56:48   
degu
Utrogestan je isto progesteron, upravo stiti od krvarenja, ne moze biti krvarenje od utrogestana. Samo uzimaj terapiju i miruj, to je sve sto mozes. Cesto se sve zavrsi kako treba i kod krvarenja. Srecno, drzim fige da bude sve ok.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mimi87)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Utrogestan
6.8.2017 7:58:26   
IvanaSK RR
Tema vec postoji i postovi ce biti prebaceni tamo Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here