|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:26:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


pokušaj da ti legneš sa njim u krevet kad već možeš stati , pa kad zaspe ti bježi user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:27:20   
Anoniman
ja već godinu i više imam veliki probelm s Meri, sad je najnovije zaspe u dnevnoj i onda je prenesem u sobu

a recimo 2-3 puta sedmično se desi da oko 3 ujutru čujem je kako hoda i vuče jorgančić sa sobom da se uvali kod mene

ma loodilo šta da ti kažem

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:28:49   
Anoniman
Uf, pa ja sam sve ovo propustila. user posted image

Nasmejala sam se na Lillyno "visi mu glava", ja sam jedno veče ušla u sobicu, a moje dete nogama na podu, od struka na više na krevetu i spava. Gledam ga, a on se drži na nogama, onda mu klecnu kolena, pa se brzo isprave nogice. Mukica, skliznuo, ali se nije probudio. Pošto sam mu stavila sunđer pored kreveta (ako padne), desilo mi se da sam ga dva puta ujutru našl ana podu. Pao je i nastavio da spava, šta ga briga - mekano i dalje, pao na dušek. user posted image

Lu, a čega se boji?
Luka recimo nema šanse da zaspe sam u svojoj sobi ako mu ne gori stona lampa. Takođe ima fazone da hoće ili da zajedno spavamo u mom krevetu, ili njegovom, a po nekada prosto zaspe u dnevnoj sobi i ja ga prenesem.
Sigurna sam da će proći. Probaj sa pričom "Jao kako ti je dobar krevet! Pa to je za velike dečake, vidiš kako si ti puno spavao u malom krevetcu, pa si narastao za veeeeliki krevet, i sada spavaš u veeeelikom krevetu pa narasteš još, kao tata..."

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:30:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Pa pokušala sam i zaspala,smrzla se nisam se mogla pokriti njegovim jorgančićem, 


I ja sam tako, pa sam se na kraju toliko raširila po njegovom krevetu da je on pao sa njega! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:38:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Lu, a čega se boji?
Luka recimo nema šanse da zaspe sam u svojoj sobi ako mu ne gori stona lampa. Takođe ima fazone da hoće ili da zajedno spavamo u mom krevetu, ili njegovom, a po nekada prosto zaspe u dnevnoj sobi i ja ga prenesem.
Sigurna sam da će proći. Probaj sa pričom "Jao kako ti je dobar krevet! Pa to je za velike dečake, vidiš kako si ti puno spavao u malom krevetcu, pa si narastao za veeeeliki krevet, i sada spavaš u veeeelikom krevetu pa narasteš još, kao tata..."

Ničega se ne boji,pričala sam s njim,ljepše mu kaže samnom zaspati i to je to ali ako ja neću onda plače a dosad nije bilo problema,možda mu se više sviđao onaj mali krevetićuser posted image
U hodniku nam gori mala lapica,vrata su nam otvorena i od moje i od njegove sobe i nismo daleko čujem ga kad se okrene...nemam pojma nadam se da će proći,možda ga plaše one drvene letvice...joj ne znam stvarno inače je oduševljen krevetom i svima priča kako je sada veliki dječak i ima veliki krevet,sam izlazi iz njega ne zove mamuuser posted image
Eh da...mama zna biti vani a on se probudi,našla sam ga jednom na vanjskim stepenicama iako sam potrčala čim sam ga čula na bebifon.
Silazi on sam niz stepenice ali se plašim onako snen...možda sam poranila sa ovim krevetićemuser posted image
Joj al' komliciram,ajd neću brisati,nek vidite koliko sam ludauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:41:26   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Lu, a čega se boji?



Moje drugarice malenac se plašio zamišljenog vuka u sobi, pa sam jednom prilikom rešila da probam da ga rešim tog straha.
Bilo je kao u sceni iz "Zakrpe Adams" iz zatvorske ćelije, ko je gledao, setiće se..
Uzela sam zamišljenu pušku, i na prstima sa njim otišla tiho do sobe, repetirala pušku, onda se mrtva ozbiljna okrenula prema malencu i pitala ga: "Možeš li mi reći gde je lociran, kume!" (ovo kum ne znam zašto sam dodala, valjda kumovi idu u lov, pa mi izletelo spontano, što je on prećutno odobrio) - "Kume, jebote, evo ga ispod kreveta!" - kaže meni mali. I ja "naciljam vuka", i paaaaaf, ubijem ga. Okrenem se: "Kume, idi proveri jeli mrtav:" "Idem kume.". Mrda "vuka" nogom, kaže "kume, mislim da je još malkice živ", ja repetiram opet, i paaaaf... zadajem mu zadnje zbogom..  Vučemo mrtvog vuka prema vratima, izbacujemo ga napolje. "E taaako, kume, nema više vuka, soba je čista!" - kažem malom svečano. Kad će on :"Nema kume, ali evo majiiiih" ... I onda smo ubiajli male vukiće dok ih sve nismo potamanili i tako je od umora zaspao, a posle se nije plašio vuka.


< Poruku je uredio eugenija -- 17.9.2009 11:43:33 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:46:20   
Anoniman
lu, i kod nas gori neonka u kuhinji koja je između naše i njegove sobe, ali ne - njemu treba njegvo svetlo u sobi. Probaj, ništa te ne košta.

I nisi poranila sa krevetom.! Ja sam Luki kupila krevet sa 2god i 8 meseci. Kupili smo krevet KLIK

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:48:25   
Anoniman
Ja sam do drugog srednje spavala sa lampom u sobi. Ostala mi navika jos od kada sam bila mala. Imala sam trip da vjestice lete kroz sobu, i kada je svijetlo upaljeno, tako sam ih bar mogla vidjeti. I navika je cudo, kasnije nisam mogla zaspati u mraku.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

lu, i kod nas gori neonka u kuhinji koja je između naše i njegove sobe, ali ne - njemu treba njegvo svetlo u sobi. Probaj, ništa te ne košta.

I nisi poranila sa krevetom.! Ja sam Luki kupila krevet sa 2god i 8 meseci. Kupili smo krevet KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: krevetac-krevet???
8.10.2009 20:51:00   
zimska ruza
Mi imamo problem sa cerkicom,ona vec 26 meseci ima,ali svako spavanje za nju je kao odlazak na robiju,nece da spava,place,pa samo nalazimo metode da je zabavimo,islo je dotle da joj damo u krevetac svu njenu garderobu jedan dan,drugi dan sve carape,treci sve gace,samo da se zabavi i zaspi.Blagi uzas.Ja sam je i za ruku jedno vreme drzala kada se jednom bila razbolela,pa nije htela da spava,pa pocela da me koristi i kad je ozdravila.Inace,spava kao da je neko ganja,stalno se prevrce,cas je gore,cas dole,cas an ledjima,na stomaku,otkriva se,dezuramo pored nje,malte ne...I kako da je prebacim u krevet,Nema sanse...Eto,batica nam napunio 2 meseca,tek smo sad kupili drugi krevetac jer smo se nadali da ce ona izaci iz svog,ali nema teorije,bar za sad.Ne preostaje mi nista drugo,nego da radjam jos dece,da dobro iskoristim ova dva kreveca!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:28:14   
alexis77
Tasho, ja sam ogradicu koja se postavi na krevet kupila u Aksi na novom naselju! Jako je funkcionalna, na ručicu se diže i spušta, nije skupa, ali ipak ne može da se postavi baš na svaki krevet! Potrebno je da obuhvati širinu dušeka, ako me razumeš...I nije skupo, imaš u više bojka, ja sam kupila zelenu ogradicu, jer su moje boje crvena i zelena...user posted image

(odgovor članu zimska ruza)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:31:21   
Anoniman
Širinu dušeka? Ja sam gledala neke koje su se stavljale na deblinu daske okvira (rama) kreveta. No... davno beše, Luka uveliko spava u krevetu, retko padne, po nekada mu skliznu noge, pa stoji pod uglom od 90 stepeni (glava spava na krevetu, noge stoje na zemlji user posted image ), ali to se jako retko dešava.

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:37:36   
alexis77
Magija! Ti si brigu prebrinula!
Pokušaću sledeće pitanje da ubacim u ovu temu,  zanima me-pravite li drugu bebu koju ćete da smestite u Lukin krevetić?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:46:17   
marince1
Tasha koliko je Luka imao kad si ga prebacila iz krevetca u krevet?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:52:41   
Anoniman
ahahahhaha, alexis, da radimo na bebi, ali krevetac će morati ponovo da se sklapa jer je rasklopljen u podrumu. user posted image

Marince, otvorila sam temu "Kupili smo krevet" kada smo ga kupili. Aj da vidim kad je to bilo pa da ti kažem koliko je imao: 28.3. ove godine, to je pre pola godine, znači... imao je 2 god i 8-9 meseci. user posted image

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: krevetac-krevet???
9.10.2009 9:54:35   
marince1
Ok,orjentaciono sam i mislila.Hvala! user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:11:59   
NadaR
Iscitah sve ...
Mi imamo problem da Milos pokusava da izadje iz krevetca , ili da ga zaljulja jako da se prevrne!
user posted image
Nekoliko puta sam ga uhvatila u zadnjem trenutku prije nego otrese od pod!
Sad me bas strah!
Mislila sam da kupimo krevet iz kojeg moze sam izaci ali sam saduser posted image
Prema ovim postovima mi se cini da je za nas rano user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:13:27   
Anoniman
znaci, koliko vidim iz svih postova, nema pravila od koje godine prebaciti dete u krevet! nego mene dilema ubi... mi imamo u novom stanu veliku spavacu sobu koju planiramo za koju godinu da pregradjujemo kako bi malecka imala svoju sobu, samo je pitanje kad pregraditi da ima svoju? i ako kojim slucajem dodje druga beba u medjuvremenu, pre nego sto je pregradimo, da li svi jos da budemo u istoj sobi, ili da ipak pregradimo a Saru da prebacimo u svoju sobu, da ima dete mir? joj, bre, izeem ti dilemu! zato ne znam kad dete prebaciti iz krevetca u krevet pravi?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:16:26   
Anoniman
Ja razmisljam o krevetu vec dva meseca. Nesa mi nikako ne spava u kreveticu, sav se izudara, ne moze ni da se okrene kao covek...a sa druge strane, uzasno mi je frka da izadje sam iz kreveta, zato sto skace na radijator, vesa se o zavesu i slicno. On iz kreveca ne pokusava da izadje, samo me zove, i ja ga uzmem, nikad nije pokusao da izadje, al spava u nasem krevetu vec neko vreme.
E, a onda sam saznala da cemo morati da se selimo, i dok ne kupimo svoj stan, bicemo kod mojih-sto je oko godinu dana. Tamo nema mesta za krevetuser posted image A i mozda je bolje da mu kupim krevet kad dobije svoju sobicu, pa sve kompletno da mu kupujem...al tada ce vec imati 2,5 godine, ne znam kako ce u krevecu spavati...bas mi je muka od svegauser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:17:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

znaci, koliko vidim iz svih postova, nema pravila od koje godine prebaciti dete u krevet! nego mene dilema ubi... mi imamo u novom stanu veliku spavacu sobu koju planiramo za koju godinu da pregradjujemo kako bi malecka imala svoju sobu, samo je pitanje kad pregraditi da ima svoju? i ako kojim slucajem dodje druga beba u medjuvremenu, pre nego sto je pregradimo, da li svi jos da budemo u istoj sobi, ili da ipak pregradimo a Saru da prebacimo u svoju sobu, da ima dete mir? joj, bre, izeem ti dilemu! zato ne znam kad dete prebaciti iz krevetca u krevet pravi?


Draga,mozda ce ti ova tema biti korisna KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:30:17   
Anoniman
thanks, Nedjko... trazila sam, al nikako da ugledam. Thanks.
a kad inace otprilike bebe, tj. deca prerastaju decje krevetice, sa koliko vise ne mogu da stanu u isti?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:30:23   
NadaR
Uh Nedjo ,bas nezavidna situacija!
Ne znam koliko jee pametno da on nastavi da spava kod vas jos godinu dana pa onda bum njegov veliki hladni krevet!user posted image

Jel moze mozda da se skine jedna stranica krevetca pa da ga prislonis u krevet a da je on i dalje u krevetcu ali da se moze malo pruziti i nas vas krevet!?

Uh jesam se sva spetljala ali nadam se da si shvatila sta sam mislila!

Nemas pojma sta ovaj moj izvodi da izadje iz krevetca ... valjda mu zabavno ili sta vecuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:42:01   
Anoniman
Ne moze da se skine,moze da se spusti, ali nije mi to resenje, posto je nas krevet na izvlacenje i ima one stranice kao trosed, pa ne bi mogao da predje.
Mi smo uradili fantasticnu stvar jos pre godinu dana-probusili smo dodatne rupe na kreveticu i spustili dusek skoro do poda. Ne postoji mogucnost da nesa izadje napolje. Ali mi je zao sto se usred noci probudi kad krene da se prevrce, jer nema mesta.
On meni ne smeta u nasem krevetu, naprotiv, najmirnije i najlepse spavam kad je pored mene, tad sam najsrecnija...al to nije resenje, i to nije dobro za njega. Videcu, kad se budemo selili, da smislim nesto...posto cemo tamo biti u mojoj devojackoj sobi, koja nije bas velika, al nije ni malecka, mozda uspem nesto da iskombinujem pa da mu kupimo krevet. A da ostajemo ovde, sigurno bih mu kupila, ali ga jos ne bih onda prebacila u drugu sobu (odustala sam od odvojenih soba jos neko vreme), pa bih legala sa njim u 8 da mogu da se probudim na njegov prvi sum, da ne pravi gluposti po sobiuser posted image
Nado...ako sad kupite krevet, i Milos ne bude mirno spavao u njemu...pa ne znam, necete ga baciti, ostace vam za kasnije, a mozete ga vratiti u krevetac. Osim finansijski, sto kad tad mora da se potrosi na krevet, nista te ne kosta da probas. Ili probusi rupe kao jauser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:48:04   
Anoniman
ma da znate kad god da se kupi krevet, ne moze se baciti, jer kad tad dete stvarno mora preci u svoj pravi krevet. samo je jedino da li i kako ko moze da uklopi sve to u svom stanu. ja razmisljam da li kad budem kupovala veliki krevet da odma kupim na sprat, jer dace Bog da imamo jos jedno dete, pa ubijem dve muve istovremeno! sta mislite o tome?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:51:26   
Anoniman
Meni to za krevet na sprat nije losa ideja, Maya je tako uradila, iako Tale nema jos ni godinu dana. Maki spava gore, a Taleta ceka krevet kad stasa za njegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:51:55   
Anoniman
Trinny ja nisam za te krevete na sprat ...iz prostog razloga bojim se padanja a to je bas velika visina

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here