|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:19:41   
Shishica
Znam, par puta sam spavala na njoj dok mi mm jos nije bio muz.. uzas, ali on smatra da je super user posted image Opet valjda neka psihologija u pitanju...

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...

Moram jednom da vam stavim slike moje spavace i dnevne sobe da mi kazete kako bi vi resile problem moj.. oko smestanja nas i deteta..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:22:17   
*Alexx*
Ogradice za krevet - mi smo kupili u Aksi.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:27:18   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Shishica

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...



Single krevet za odrasle je 90 cm širine. Detetu je sigurno dovoljno 80 cm. Andrej jako lepo spava u tom krevetu, a prilično nemirno spava.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:30:12   
Shishica
Pa ne prave dzabe toliku sirinu, ali ja sam sad izmerila 80.cm i pokusala da se vrtim tuda i zamislila sam koliko je to samo malo sire od kreveca i kako ce brzo da poraste i citav scenario user posted image
Sta ces..psiha ti je cudo ..

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:36:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Znam, par puta sam spavala na njoj dok mi mm jos nije bio muz.. uzas, ali on smatra da je super user posted image Opet valjda neka psihologija u pitanju...

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...

Moram jednom da vam stavim slike moje spavace i dnevne sobe da mi kazete kako bi vi resile problem moj.. oko smestanja nas i deteta..


Mi smo to rešili kas se Žaba rodila. Izbacili bračni krevet i spavaću pretvorili u dečiju a mi se preselili u dnevnu. S tim da smo još pre nego što smo počeli da uopšte radimo na bebi u dnevnoj kupili trosed (zapravo se vodi kao ležaj jer je sedalni deo 2m) koji smo birali upravo sa namerom da nam jednog dana bude primarni krevet, dakle komotan i udoban kad se razvuče...

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:37:13   
mejvis
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Mejvis, kupili smo dušek u Aksi, jedino smo tamo našli. Ne sećam se cene, ali nije bila neka preterana.


E hvala ti! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: krevetac-krevet???
30.1.2012 15:05:44   
Shishica
Gae, sta ste radili sa bracnim? Meni bi bilo uzasno zao da ga prodam ili slicno, obozavam ga, a i spada u moj miraz user posted image .
Kakav vam je taj lezaj u dnevnoj? Da li vam je to sad samo vasa spavaca ili tu dovodite i goste... Mi imamo u dnevnoj i tv i kompjuter na celom jednom zidu je to.
Imamo taj trosed koji je meni moica ali mm kaze da to nije moica nego nesto drugo (ali meni jeste zato sto je trosed bez stranica user posted image ). Meni bi to bila smrt da svako vece pravim i ujutru sklapam.

Razmisljala sam i da ostane taj bracni i samo ubacim u to maaaaaalo prostora sto ce ostati neki stocic i stolicu i tako nesto i etogac.

Videla sam krevete koje rade koliko hoces siroke, a ovaj mi je super jer u prvo vreme tu ogradu okrenes da bude spolja, a taj deo bez stranice do zida i dete ne pada i kad poraste malo samo okrenes. Sad cu da vidim da stavim slike i da mi kazete kako bi vi...ako hocete..

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: krevetac-krevet???
30.1.2012 15:12:25   
Shishica
Ovo nam je spavaca.... ne znam ni de cu taj krevetac.

user posted image

A ovo je dnevna (ignorisite nered i stvari mm)

user posted image

Taj desni cosak koji ne vidite ima jos onu deciju komodu sa pultom za presvlacenje, a tu gde ja stojim i slikam su vrata od sobe i kutija sa igrackama.. dnevnu bi svakako zelela da menjam... komplet.. ali to je za drugu temu.. user posted image



Imate li neke ideje, ako vas ne mrzi.. user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 30.1.2012 15:14:49 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: krevetac-krevet???
30.1.2012 15:25:02   
Anoniman
Šiši, evo kako izgleda naš trosed sa foteljama, trosed (koji se vodi kao ležaj jer je sedalni deo 200 a ne 180 kao kod troseda) razvlači se tako što se izvuče fioka i prebaci dušek. U fioci ima dovoljno mesta za 2 velika jorgana, 4 jastuja, pidžame, 3 frotira i po koju sitnicu... Kad se razbuče dobije se ležaj sasvim pristojnih dimenzija, 200x160. Za razvlačenje i sklapanje potrebno je po 3 minuta sa sve nameštanjem posteljine.

Inače na suprotno zidu imamo sto za komp, policu za tv, to nam je i spavaća i primaća soba, kad sklopimo krevet kao da tu niko nikad spavao nije...


user posted image



(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: krevetac-krevet???
31.1.2012 13:45:04   
džema
pogledajte ovaj krevetac, mnog mi se sviđa, ali mislim da još uvek nije za dete od 2 godine. šta mislite sa koliko godina bi det najranije moglo da spava u njemu?
http://www.namestaj24.com/rezbos/products/decije_sobe/deciji_kreveti/deciji_krevet_timy.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Iz krevetića u krevet
31.1.2012 13:50:02   
džema
mnogo mi se sviđa ovaj krevetac, šta mislite od koliko godina dete može da spava u njemu?

http://www.namestaj24.com/rezbos/products/decije_sobe/deciji_kreveti/deciji_krevet_timy.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 10:49:33   
Anoniman
klik
user posted image

(odgovor članu džema)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 10:51:29   
lesica
Neces valjda? user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 10:53:48   
Olga75
mislim da se mi necemo skoro prebacivati u krevet user posted image
jos uvek stane u krevetic user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 10:56:53   
Anoniman
Mene su moji zbog nedostatka prostora u stanu držali u krevecu do kraja prvog razreda user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 10:57:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lesica

Neces valjda? user posted image

Nikad se ne zna user posted image md me odgovara od te ideje i kaze da ne moze da se nabavi suv materijala za taj krevet i da kad prodje neko vreme , krevet ce se osusiti i razglaviti ili tako nekako

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 11:03:24   
lesica
Hehehe,ili da odneses nacrt nekoj manjoj privatnoj firmi koja pravi krevete-mislim da je to jednostavnije user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 11:05:14   
Anoniman
Ma ja obozavam stolarske radove , ne bih to propustila user posted image Ali verovatno necu raditi nista , jer bih morala i Andreju da napravim nesto a za to trenutno nema mesta . Petra ce dobiti sad neki krevet za jednu osobu .. Samo da nadjem nesto sto mi se dopada user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 11:41:36   
mejvis
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Mene su moji zbog nedostatka prostora u stanu držali u krevecu do kraja prvog razreda user posted image


user posted image , baš si me nasmejala!
Mi smo naručili krevetić iz Bambina 160x80, veći nam ne odgovara zbog prostora. Ideja je da Jakša ima svoju sobu a beba da bude sa nama u spavaćoj do jedno 3 godine a posle ćemo da vidimo.
Nadam se samo da će se navići na krevet jer nema još ni 2 godine.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 11:53:26   
Anoniman
Meni se ovaj prvi dopada

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 12:32:50   
Anoniman
Ribizlo, super su im kreveti. Meni zanimljiv šesti jer izgleda kao da je izašao iz crtaća, mada ne verujem da bih njega odabrala. Pre bih uzela taj prvi, osmi, deveti ili jedanaesti...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 12:52:11   
Olga75
a sta kazete da OVDE pisemo o krevetu kao o namestaju
a da u ovu temu ostavimo za savete o tome kako prebaciti dete iz krevetica u krevet user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Iz krevetića u krevet
23.2.2012 12:59:55   
Olga75
e a evo jos bolja tema KUPILI SMO KREVET

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Iz krevetića u krevet
13.5.2012 8:41:13   
Anck Su Nmaun
T odavno ima svoj krevet, ali je spavala sa nama u sobi.
Danas smo krevet prebacili u deciju, da bude sa sekom.
E sad mene interesuje : Kako ih naucite na novu sobu da spavaju sami ? Od kad se rodila u sobi je sa nama .
A drugo uvek neko lezi pored nje dok ne zaspe, kako sad? Da legnem i ja sanjom u njen krevet user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2012 14:36:19   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ovaj prvi dopada


Jel ste kupili mozda ovaj? Meni se isto svidja, ajde mi pisi tamo u temi kupili smo krevet da ne pravim problem..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here