|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
3.10.2017 16:52:51   
dddaca
Dragice, uvek imas mogucnost da prespavas negde u Makedoniji ili Bugarskoj (ako idete tim putem). Put do Tasosa jeste malo duzi, ali ostrvo je predivno. Sto se Nei Porija tice, bila sam tamo jednom pre nekoliko godina. I ovog leta smo razmisljali o njemu, ali prevagnulo je nesto drugo. Karakterise ga veoma siroka i dugacka pescana plaza sa plitkom vodom (nije onaj beskrajni plicak do kolena, ali plitko jeste). Pre nekoliko godina bilo je dosta suncobrana i lezaljki, ali i prostora za sopstvene suncobrane i peskire. Duz plaze postoje tusevi, ali oni su na samom pocetku plaze, dalje od vode. Ono sto se meni nakon Tasosa i Sitonije nije dopalo je bistrina vode. Ne kazem da je prljava i mutna, ali nije ni onako bistra kao npr. na Sitoniji. Ako si letovala u toj regiji, onda znas otprilike kako to izgleda.Takodje, desavalo se da more izbaci i travu, i po povrsini i na obalu. Hlada nema. Kakve su okolne plaze ne znam, tada smo isli autobusom, pa nismo mogli da obilazimo.
Sto se mesta tice, ima dosta siroke ulice, mesta za parkiranje dovoljno, lepo siroko setaliste duz obale, sa dosta restorana i kafica. Sto se sopinga tice, ne znam da li se nesto promenilo za ovih nekoliko godina, ali koliko mogu da se setim, nije bas bio neki izbor.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2018
3.10.2017 22:42:04   
MamaNecaVo
Makedonija ima super smestaj (gde god da smo spavali nismo se pokajali), a ok su im i cene.Svakako savetujem svima sa malom decom da odmore tu negde,na pola puta.
Mi smo isli do Crne Gore pa smo pravili pauzu za nocenje na Zlatiboru.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 11:31:55   
bubulence
I ja jedva cekam ponudu za sledecu god. Jedno sto Znam je da mi idemo u privatni smestaj jer ne volim da mi decu jedu hotelsku hranu. Meni nije problem da spremam nesto na brzinu.
Mm bi u CG, ja bih u GR, ali cekam ponudu agencija Pa cemo videti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 12:17:40   
emicaa
Bubi slusaj sebe user posted image
Ovde vec ima ponuda,sve vise ali necu da se zalijec.
bili smo sigurno da cemo ici u mjesto gdje smo bili prije dvije godine,sad se dvoumimo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 12:25:10   
veselicaa
Dvoumis se,auser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 12:36:22   
emicaa
hahahaha Vesi,nesto me vuce u prosli smjestaj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 12:38:44   
veselicaa
Ako,ako bas vam je bilo lepo,slike su ti prelepe user posted image Svasta zanimljivo i lepo za pogledati ste imaliuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 12:46:52   
Dragica Draga

IZVORNA PORUKA: dddaca

Dragice, uvek imas mogucnost da prespavas negde u Makedoniji ili Bugarskoj (ako idete tim putem). Put do Tasosa jeste malo duzi, ali ostrvo je predivno. Sto se Nei Porija tice, bila sam tamo jednom pre nekoliko godina. I ovog leta smo razmisljali o njemu, ali prevagnulo je nesto drugo. Karakterise ga veoma siroka i dugacka pescana plaza sa plitkom vodom (nije onaj beskrajni plicak do kolena, ali plitko jeste). Pre nekoliko godina bilo je dosta suncobrana i lezaljki, ali i prostora za sopstvene suncobrane i peskire. Duz plaze postoje tusevi, ali oni su na samom pocetku plaze, dalje od vode. Ono sto se meni nakon Tasosa i Sitonije nije dopalo je bistrina vode. Ne kazem da je prljava i mutna, ali nije ni onako bistra kao npr. na Sitoniji. Ako si letovala u toj regiji, onda znas otprilike kako to izgleda.Takodje, desavalo se da more izbaci i travu, i po povrsini i na obalu. Hlada nema. Kakve su okolne plaze ne znam, tada smo isli autobusom, pa nismo mogli da obilazimo.
Sto se mesta tice, ima dosta siroke ulice, mesta za parkiranje dovoljno, lepo siroko setaliste duz obale, sa dosta restorana i kafica. Sto se sopinga tice, ne znam da li se nesto promenilo za ovih nekoliko godina, ali koliko mogu da se setim, nije bas bio neki izbor.


Hvala ti puno!! Nismo uopste razmatrali mogucnost da prespavamo negde, sto uopste nije losa ideja 😊
Jeste, bili smo u regiji i znam vrlo dobro kako izgleda kad talasi donesu travu... to bas zna da nervira, i da bide jedini razlog zasto ne ulaze deca u vodu 🤔
Moramo dobro promisliti gde cemo sledece godine ☺

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 15:20:01   
dddaca
Veruj mi da je to sa prenocistem super. Mi smo oboje vozaci, ali opet mi je mnogo lakse kad prespavamo u Makedoniji, pa odmorni nastavimo dalje.
Sto se Nei Porija tice, to su moji licni utisci. Verovatno ce se javiti jos neko.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 15:22:04   
MamaNecaVo
Ja sam striktno resila da u CG vise necu nikada,naravno nikad ne reci nikad ali onaj stres sa osipom na bebi a bolnice nigde u krugu 40km-nikad vise.
Mi smo cak i Albaniju gledali iako zvuci malo.. Znam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 15:25:28   
Dragica Draga
Da, mi smo isto otpisali CG jer su svi nasi prijatelji imali bas lose iskustvo.

Ako neko ima i smestaj da preporuci u Nei Pori - to bi bilo super :)

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 15:50:58   
dddaca
I ja sam gledala Albaniju pre par godina, ali mm nije hteo ni da cuje. Sad sa detetom ne bih isla, mada kazu da je bezbedno, da treba izbegavati Drac. Kazu da su plaze jako lepe i da su cene dosta povoljne. Ipak, sad se drzim Grcke

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 16:05:17   
MamaNecaVo
CG smo ove godine dali dva puta popravni.
Ajde bahacenje prema gostima da razumem,los smestaj (po 3zvezdice naznacen),nekulturu,prljavstinu na plazi,ali da im se kanalizacija izliva u more uz plazu..



O A ozbiljno razmisljamo.Citala sam komentare po forumima,gledala slike i mislim da je to to.
Dobra usluga,dobra hrana,povoljno,cisto!! Sa akcentom na cisto.
U svakom slucaju ako nam se nesvidi produzicemo do Grcke.

Ali moje iskustvo sa bebom od 9meseci u CG nije bilo lepo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 16:10:52   
dddaca
Razumem te u potpunosti. Ja sam se sa CG oprostilo jos pre mnogo godina. Mogu ja da istolerisem bahatost, mogu i los smestaj (ni u Grckoj nije sjajan, ali ne idem na more zbog smestaja. Bitno mi je da je cist), ali plivanje u kanalizaciji - ne, to ne mogu nikako

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 16:14:59   
MamaNecaVo
Upravo tako.
Meni zaista nije nista problem (pa ni sto me je drcan momak od svega 15godina svaki dan pomerao sa lezaljke,ali pazi,prati i gleda kada smo se raspakovali i onda dodje i kaze-Rezervisano za Ruse),klasicna laz i bezobrazluk al opet.

Ali da mi dete dobije bukvalno sugu i to beba.E tu mi je sve preselo.Da ne pricam da je bolnica bila udaljena 30km od mesta u kojem smo bili.
(ne mogu dusu da gresim, ali u HN smo se divno poveli ali nije bila sezona).

I za kraj,cene.Cene su im kao da rucate u Maderi ili Fransu. (To sam cesto komentarisala kada vidim cene hrane i pica,a kvalitet..)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 18:07:34   
emicaa

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ako,ako bas vam je bilo lepo,slike su ti prelepe user posted image Svasta zanimljivo i lepo za pogledati ste imaliuser posted image

Vesi pogled je bio savrsen user posted image
Joj zene ne znam,svako zna svoje ali ja u albaniju ne bih nikad nikad nikad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2018
4.10.2017 20:25:59   
medamisko
Mi letovali u Cg u Bevicima i opet sl.godine.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2018
5.10.2017 22:50:52   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ako,ako bas vam je bilo lepo,slike su ti prelepe user posted image Svasta zanimljivo i lepo za pogledati ste imaliuser posted image

Vesi pogled je bio savrsen user posted image
Joj zene ne znam,svako zna svoje ali ja u albaniju ne bih nikad nikad nikad.




Videla sam vase slike,gde ste ono letovali?Preko agencije ili?Odusevila sam se!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2018
5.10.2017 22:53:53   
emicaa
Nevena,bili smo u Chersonissosu/Krit.
preko booking.com smo nasli smjestaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 8:15:35   
krin 40
Mi u junu idemo na Krf a u avgustu cela porodica (sveki,svekar,dever,stric,deca)iznajmljujemo kuću u Kotoru,sad ćemo u Ča da finiširamo dogovor.Eto idemo porodično da dobijemo šuguuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.10.2017 8:18:09 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 8:32:15   
bubulence

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ako,ako bas vam je bilo lepo,slike su ti prelepe user posted image Svasta zanimljivo i lepo za pogledati ste imaliuser posted image


Posebno za pogledati, ali od gledanja nema vajdeuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 8:40:53   
bubulence
Ne bih isla u Albaniju ni da mi neko plati, najbolje da njima punim dzepuser posted image .
Sto se tice CG, problem sa kanalizacijom je davno resen... Mi smo letovali i u CG i u GR (zapravo u Olimpijskoj regiji) i CG je neuporedivo cistija. Ako pricamo o samoj zemlji, putevima, cenama itd,, u poslednje dve god je CG neuporedivo bolja, bar od ovog dela Grcke koja sam ja videti.
Ali bih volela da vidim i tu cuvenu Sitoniju koju su do ove god svi hvalili, mada sam sada cula vise negativnih kritika.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 8:53:52   
MasnaMasnica
Za 2018 plan je Sitonija, samo mi treba veci auto, da povedemo i sveki sa nama. 😊

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 8:57:57   
krin 40
Bubulence prepisujem i potpisujem.Mašnice mi u CG idemo sa tri autauser posted image Kao "Žikina dinastija"user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.10.2017 8:58:47 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 10:38:03   
emicaa
Masnice avionom,zakon.
Krin ipak ste se odlucili za Krf?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here