|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 11:28:15   
krin 40
Jesmo Emi.Nismo bili,a i Nadja ima želju da vidi Krf i Vido.Pradeda mi je Solunac.Toliko je o tome slušala a nije videla.Na Kritu smo bili nekoliko puta(znaš da
mi zaova tamo živi).Ja sam se lomila da opet odemo..biće prilike.A u avgustu idemo u CG jer bi moja sveki pre pešačila do mora nego sela u
avionuser posted image .To nam je od Ča put od par sati.

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.10.2017 11:43:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2018
6.10.2017 17:19:07   
dddaca
MasnaMasnice, Sitonija je prelepa, ali iz godine u godinu sve popularnija, a samim tim i veca je guzva na plazama. Grci to koriste, pa su cene bas digli proslog leta. Verovatno je tako i u drugim delovima Grcke... Na putovanjaisitonija mozes da pogledas plaze i jos dosta toga o Sitoniji.
Bubulence, kazi mi sto se tice te kanalizacije, kako je resen problem? Iskopali su septicke jame ili i dalje kanalizacija ide u more? Ima li pene po povrsini mora? Ja sam se od CG odavno oprostila bas iz ovih razloga, ali ako se nesto promenilo u medjuvremenu, mogla bih opet da razmislim o njoj. Mada, i dalje slusam kako je ljudima upropasceno letovanje zbog stomacnog virusa. Ne znam sta da mislim...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 10:36:22   
dunja RR
Ja mislim da ćemo, sve zavisi da li zatrudnim ili ne, opet na Limnos.

Kada sumiram utiske, mislim da je Limnos biser Grčke, prelep, egzotičan, netaknut, sa predivnim plažama (ležaljke i suncobrani se nigde ne plaćaju) sa najnižim cenama u Grčkoj koje prate fenomenalnu ponudu svega najkvalitetnijeg što u Grkoj možete naći. I dalje ne verujem da je tako dugo skrivan.
Nisam sigurna da li ijedno mesto još takvo postoji, u Grčkoj a i šire.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.10.2017 10:39:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 11:06:46   
Mala Elena
Emice, avion je zakon ali kosta boga oca.
Masnice, Sitonija je lepa...
Mi nista nismo planirali ,da li cemo i gde...moguce ako bude da ce u septembru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 11:08:56   
isidora88
Dunja kakve su cene smestaja tamo?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 11:25:06   
emicaa
Elena mi smo platili 600 eura let za nas troje.David jos ne placa.U septembru bi mozda mogli naci malo jeftinije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 15:25:40   
dddaca
Dunja kako ste putovali na LImnos, avionom ili kolima? Interesuje me koliko se putuje trajektom i koja je cena. Mozda je vreme da se otkrivaju jos neke destinacije dok ne postanu previse urbanizovane i preokupirane turistima.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 17:48:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja kakve su cene smestaja tamo?



Limnos naše agencije rade 2 godine, i aranžmani su bili samo avionom.
Last mnute avionom za 12 dana noćenje i doručak (obiman, kvalitetan, tako da vam ručak ni ne treba, a možete nešto i poneti na plažu sa doručka, tipa sendvič i kolače, niko ne pravi problem) u hotelu pored najlepše plaže Riha Nera ljudi su plaćali 350 eura po osobi (karta sa taksama je oko 200 eura ako se dobro sećam, s tim što je za decu jeftinija, jer deca ne plaćaju takse, ili deo taksi. Bez taksi cenakarte je 150 eura). Ja sam u istom hotelu više platila jer sam uplatila u februaru, a ne last minute. Za Limnos se definitivno javiše isplati čekati last minute, ali ja nisam htela da rizikujem zbog S. Sada bi sigurno išla na opciju last minute, jer Limnos je još nepoznat, neće ga prodati lako još par godina, gotovo sam sigurna.
Elem, u kontaktu sam sa gazdama hotela u kome smo bili i rekli su mi ako budem dolazila solo (bez agencije) daće dobre cene. Kontaktiraću ga pa ću videti koliko.

U gradu ima baš baš puno taverni, koje služe fenomenalnu ribu i morske plodove sve tek izlovljeno jer je ovo ostrvo usred Egeja, kao i junetinu (imaju puno krava na ostrvu), po 30-40''''% nižim cenama u odnosu na ostalu Grčku. Tako da se ne isplati niti spremati niti u hotelu imati išta više od doručka. Vredi probati ona čuda iz mora - sabljarka - 9 eura, dagnje (5 eura velika porcija), škampi u sosu 7-8 eura ogromna porcija za dvoje, hobotnica 7 eura, itd ribe milion vrsta od 6-12 eura porcija. S je najviše voleo da klopa juneće i burgere i juneće ćuftice sa krompirom, oko 4-6 eura porcija.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.10.2017 19:00:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 17:52:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

Dunja kako ste putovali na LImnos, avionom ili kolima? Interesuje me koliko se putuje trajektom i koja je cena. Mozda je vreme da se otkrivaju jos neke destinacije dok ne postanu previse urbanizovane i preokupirane turistima.



Avionom, ali ću razmotriti za daje i opciju kolima.

Na Limnosu letuju samo Grci, kada kažem Samo - 97% turista su Grci. To nećete nigde naći u Grčkoj. Verujte da Grci znaju gde je najbolje u njihovoj zemlji.
Nećete čuti niti jedan drugi jezik osim grčkog. Dolaze kolima iz Kavale, ogromnim trajektima.

Pričao mi jedan Grk, kada iz Kavale kreću trajekti, ide jedan manji za Tasos, krcat Srbima, a pored jedan 5 puta veći za Limnos krcat Grcima.
Do LImnosa se duže putuje jer je on ispod Tasosa, tj. dalje od Kavale u odnosu na Tasos.

Limnos neće dugo biti preokupiran jer ne grade nove smeštajne kapacitete, misim da ni ne žele da grade niti šire turizam van ovog kakav je sada. Oni sasvim lepo žive od poljoprivrede i stočarstva, snadbevaju ostatak Grčke svime i svačime. Ekstra plodno tlo (vulkansko ostvrvo) + klima = imaju sve što im treba i ništa ne uvoze, a dosta toga izvoze. Turisti su im usputna stavka, ali i pored toga su brižni i posvećeni turistima. I ne deru sa cenama.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.10.2017 18:56:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 18:05:12   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


S je najviše voleo da klopa juneće i burgere i juneće ćuftice sa krompirom, oko 4-6 eura porcija.

Mm posto nije ljubitelj ribe ovo ce mu prijati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 18:11:17   
dunja RR
Ja sam opčinjena Limnosom, verovatno to primetite iz mojih postova. Volela bih da napišem putopis o Limnosu, ali mi se čini da nemam dovoljno materijala jer nam je mališa bio bolestan, i nismo baš obišli sve planirano. A ima puno toga, Limnos je veliki ... ako Bog da, opet ćemo tamo.

Na Limnosu ništa nije prosečno, nekako sve ima jačinu - plaže su im odlične, voda kristalno čista, ljudi kulturni, obrazovani, fini, hrana fenomenalna, ponuda u radnjama je toliko probrana, nema Kine niti gluposti koje možete viđati inače u Grčkoj. Ovde kao da je neko izabrao samo pristojne i kvalitetne brendove (primetila sam da su mahom iz Grčke) i u radnjama možete naći jako lepih stvari po pristojim cenama. Nakit takođe. Imaju puno divnih galerija sa nakitom i umetninama, opet kažem po pristojnim cenama.

Mega market smo jedan obišli, i on je WOW, ne sećam se kako se zove, ali je ponuda za 5 klasa ispred Lidla i tih sličnih.

Ljudi se uveče okupljaju, igraju folklor u dvorištima raznoraznih institucija u Mirini galvnom gradu. Ona je jedan divan postarinski gradić, negde sam pročiatal da je prva naseobina u Evropi bila upravo na Limnosu. Baš imaju istoriju, imaju kulturu, imaju priču koju vam meštani mogu ispričati ako želite naravno user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.10.2017 18:15:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 18:49:24   
medamisko
Dunja, prelepo zvuci sve sto si opisala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 19:01:44   
dunja RR
Hvala :)

Zaboravih da kažem, obilazila sam ostrva Grčke (a i kopno), pa mogu da uporedim, i Limnos je nešto najlepše od Grčke do sada, iskreno :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2018
8.10.2017 22:21:19   
dddaca
Stvarno si me zainteresovala ovim, ali nama odlazak avionom ne odgovara. Moram da vidim negde cenu trajekta, pa ako nije previsoka, mozda da razmotrimo i tu varijantu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2018
9.10.2017 8:11:40   
emicaa
Suzi ti si bas opcinjena Limnosim user posted image ja sam jednom gledala i jos odavde nemaju letove za tamo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2018
9.10.2017 15:42:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Suzi ti si bas opcinjena Limnosim user posted image ja sam jednom gledala i jos odavde nemaju letove za tamo


Nema, Emi, nema u pravu si.
Neko mi reče da samo Beograd i Atina imaju čartere do Limnosa. Baš sam slabo viđala avione da preleću ostrvo.
Najveću broj turista su Grci koji dolaze trajektom.

A sa nama je u avionu bilo par stranaca, videla sam ih kada smo stigli na aerodrom, spavali su po klupama. Ljudi hoće na Limnos a samo iz Beograda imaju let user posted image ko bi rek''o. A mi ga tek otkrivamo, tako da su i dalje Grci glavni turristi tamo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2018
9.10.2017 15:53:29   
isidora88
Dunja zvuci fantasticno i upravo ono sto zelim od letovanja, samo ni meni ne odgovara avion jer ce nas sledece godine biti 4-oro koji placaju i beba. Kad se cujes sa vlasnikom smestaja javi cene ili mi posalji mejl. Ako neko sazna cenu trajekta nek javiuser posted image Koliko dugo uopste ima autom do tamo a koliko trajektom?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2018
9.10.2017 16:03:42   
dunja RR
3 sata ide trajekt od Kavale KLIK

A do Kavale ne znam tačno koliko, javiće već žene koje idu na Tasos, ali ne verujem da je predugačak put iz Srbije, jer je Kavala nekih 150 km od Soluna, na severu je Grčke.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 8:51:39   
Anck Su Nmaun
I od jutros mi.stigle prve girst ponude 😆
Moracu kasnije na tenane da pogledam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 9:19:37   
krin 40
Anck stvarno?Koje agencije?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 9:55:23   
Dragica Draga
Bas sam htela da napisem, hajde ovde da redjamo agencije cim cujete da su dale prve ponude sa popustima...

Anck kad uspes javi nam koje su agencije 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 10:02:52   
Mala Elena
Anck, javljaj koje su agencije...
Isi, mi smo isli autom, nije naporan put, mislim da je oko10 sati autom (sad pokusavam da se priset_im kada smo kretali, ujutru ili uveceuser posted image ) , tada je P bila beba od 7m i fino je podnela put.
A karta cini mi se za trajekt 25 e. Neka me neko ispravi ako je sigurniji od mene user posted image
Pisala sam za Tasos ako je to pitanje user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 16.10.2017 10:05:05 >

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 10:15:52   
krin 40
Videla sam Travelland, Koga zanima Sitonija.50 posto popust na hotele sa 5*.Ali mene zanima Krf(avionom). Anck ako nešto snimiš javljajuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 10:25:04   
Anck Su Nmaun
Mwni su na mail poslali Mitos , preko njih sam putovala pre dve god.
A pogledacu i za Traveland.
Ko vidi nesto za Tasos nek javljaaaaa

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2018
16.10.2017 10:28:02   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: dunja RR

3 sata ide trajekt od Kavale KLIK

A do Kavale ne znam tačno koliko, javiće već žene koje idu na Tasos, ali ne verujem da je predugačak put iz Srbije, jer je Kavala nekih 150 km od Soluna, na severu je Grčke.

Sve zavisi ko vozi i kako 😂😂 s pauzama do Kavale oko 10h-11h

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here