|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savet
4.11.2023 13:54:11   
flamingos
Čula sam ta to(da se crni luk drži u sobi).Još je bolji čaj od crnog luka(nikad ga nisam volela,ali me je majka ganjala pošto sam inala prvo zapaljenje pluća,a zatim često sam dobijala bronhitis).Ni dan danas mi nije dobro kada pomislim na taj miris.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 11:46:28   
Srecko47E
Crni luk je odlcian kod male dece.
Pogotovo kod beba,gde enmate mogucnosti kako da im otpusite nosic-previse kapi,nisam za to.


Presece se crni lud i stavi iznad krevetica.
Smrdi,necu da lazem,ali spasava.

Sada vec znam i kod kreveta deci da ostavim.

Pomaze da se otpuse -kakva rec,alimajkama je jasno ,verujemna sta mislim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.11.2023 11:48:59 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 11:50:35   
flamingos
Ma odličan je,ali mi nije dobro kad pomislim na njega koliko me je majka ganjala da pijem čaj.🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 11:51:52   
Srecko47E
Bude i caj ukusan,kada se doda malo zalfije-koja je odlicna kod kaslja i mrvica meda.

Luk se onda i ne oseti,samo bude cudna boja caja i zna urin da bude tamniji.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 11:55:32   
flamingos
Ma kakvi.Ne pomaže meni ništa.Jednostavno-ne volim generalno čajeve,a tek taj od crnog luka.Užas...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 11:58:50   
Srecko47E
Probala si caj od lovorovog lista,sirup od lovorovog lista,inhalacijusa lovorovim listom ili lavandom...Mogu do sutra da nabrajam.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Savet - crni luk za zdravlje?
6.11.2023 12:10:53   
flamingos
Inhaliram se kad mi je zapušen nos,a sve čajeve sam probala,ali ne vredi.Moje dete ih obožava.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here