|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:25:23   
Anoniman
Normalno. Popa je ne nosi kad sluzi kod Episkopa i sad ja tu trebam da se istripujem da on kad ode u Vrsac tamo nesto radi user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:27:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Ksenci osvrni se oko sebe i videces da ne moras da sprovodis ikakvu statistiku. Ne kazem ja da su svi uskarci isti ili ti sve zene i da svi varaju. Samo kazem relanu situaciju ovde. Sad bar da kazem zivim specificnim zivotom i dosta se krecem u narodu i vidim sta je ustvari realna slika braka i koliko kome znaci sam brak i ta burma.
Meni burma iskreno nista ne znaci vec obecanje koje smo dali pred Bogom. To mi je bitna spona izmedju mene njega i Boga.


pa vidi, ako od 100 ljudi njih 70 % nosi burme, a on njih 50% varaju, to onda iznosi 35 od 100 osoba. a ako od onih 30% koji ne nose, vara opet 50 % to iznosi samo 15 osoba i onda je naravno lakse primetiti varanje onih koji nose (jer su jednostavno brojcano nadmocniji) nego onih koji ne nose.
i sve ovo ne znaci da ja mislim da ti nisi u pravu, nazalost znam da jako jako mnogo njih vara, u braku ili vezi, samo mi se malo nacin zakljucivanja nije dopao. eto, toliko od mene, necu produbivati temu, ipak si ti trudnica, moze mi izaci cmicak ako se ne slozim s tobom user posted image  uostalom, tema su burme, a ne varanje!
a slazem se da je obecanje bitnije od burme i ja bih se isto ponasala i bez burme i bez papira, najbitnije mi je da mi je savest cista...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:28:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Slazem seuser posted image  Mi nekad nosimo nekad ne.  Ja evo vec skoro 2 godine ne nosim=otkada sam zatrudnela...Stvarno mi je svejedno.
IZVORNA PORUKA: magiNS

Mi smo u braku. Postujemo se. Volimo se. Burma je nakt. Tacka.


Isto! Iskreno, toliko je lako prevariti bio koga da je meni besmisleno razmisljati uopste o tome. Ako neko smisao braka vidi u jednom predmetu, taj neko se poprilicno koleba oko istog, odnosno, nije siguran u nesto u vezi s brakom. Ja svoju burmu na zalost ne mogu da
nosim,malo me steze od kad sam zatrudnela,a mm ima alergiju na bilo kakav nakit. I nije prvi od koga sam to cula i videlauser posted image Generalno ,nemam romanticno misljenje o braku,za mene je to rpe svega najiskrenije prijateljstvo jer cemo , ako budemo imali srece, ostariti zajedno i biti baba i deda koji jedno drugom pomazu i slusaju user posted image , kao pravi bracni drugovi user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:31:05   
Anoniman
xaaxxaxa Ksenci ljubim te u oko tvoje lepo user posted image user posted image
Ma briga me iskreno da ti kazem nego sam ga i ja malo preterala jer mi je vise muka od muskih djilokosa koji znas ja ovo ja ono a sedi tu i sve vreme trlja burmu.
Neka radi sta ko hoce bitno je da se mi volimo a pre svega da se postujemo user posted image
A sto se tice cmicka ne sekiraj se postoji lek i zato. Samo namignes na popa i stvar resena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:32:13   
Anoniman
a da namigujem na njega dok nosi burmu ili ne? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:33:36   
Anoniman
E zato cu morati da pitam nadleznog user posted image Ja mislim ako to uradis suptilno da nije bitno ako si vec napadna to je teski greh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.2.2011 22:50:19   
Kvini
Moj muz ne voli da nosi burmu jer ne voli bilo kakav nakit na sebi, i meni se to bas svidja.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.2.2011 13:17:29   
moja ciklama
Moj mm nosi burmu UVEK, i baš mi priča kako ima kulturnih devojaka..tipa..snimaju ga.. on im kao slučajno stavi burmu u vidokrug, i one iskuliraju..Bože, a one koje ne odustaju, njih mi ne spominjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.2.2011 13:44:50   
Crvenkapa85
moj ne nosi...zbog posla...jednom je mogao prst da otkine,zakacio ga nekako na kvaku od makine njegove.....al se najavio da ide sa kumom za NS kod njegovog ujaka za vikend...e reko vala tad ces da je turis na prstuser posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.2.2011 14:09:50   
MarijaBg
Moj je skida na poslu, pa vrati, pa na treningu, pa je opet vrati, ali to je samo njegova zelja. Meni je stvarno svejedno user posted image I ubedjena sam da ce je izgubiti kad tad.
Ja sam prestala da je nosim, jer mi prsti oticu. Inace je volim, udobna je, anatomska...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.2.2011 14:12:57   
tijana86
Mi nismo imali burme na graadjanskom vencanju tako da ne nosimo (logicno) ! Kada se budemo vencali jednog dana , mozda ce mo nositi ! user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.2.2011 14:13:08   
anajid
MM ne nosi burmu na poslu jer radi takvu vrstu poslova da bi mu smetala.Inace nosi,a da zahtevam ne,ne zahtevam.To nije garancija vernosti!Sa ili bez burme ima da me voliiiiiiiiiiii!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.3.2011 18:05:41   
jeca.vestica
Mi se nesto vencasmo na brzaka, u inostranstvu, trebali nam papiri. Ja dobih prsten koji sam odabrala, ne burmu, a on pozajmio od brata burmu. I ja nosim moj dijamantski kad se setim i kad mi se hoce, a srpsku svadbu "upropasti" beba, bas i neka je, nisu mi bitni papiri i burme... a mrzi me i prezime da menjam.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 1:41:59   
malapufika
i nase je vencanje bilo opusteno,sa malo gostiju,najdrazih i najblizih.sve za nasu dusu,bez nekih glupih obicaja i napetosti...ja nosim burmu ,nosi je i mm samo sto mrzi nakit i u sportskom je fazonu skroz....ali ne zali se,nosi je...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 4:20:50   
vukosava
Ja ne volim nakit i nikad ga nisam nosila. Eventualno neka ogrlica od bizuterije kad idem na posao. Burme smo nosili na dan vencanja i mozda jos koji put posle. Stoje u kutiji na ormaru. Ja radim cesto na racunaru i smeta mi prstenje dok kucam...

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 7:46:23   
minavb
Mm ne nosi i ne mora da nosi. Ja nosim jer mi se svidja.
Jedan nas prijatelj ima sledecu teoriju-muskarci sa burmama su posebno privlacni curicama po gradu, jer nemaju oko njih mnogo obaveza a i posto su vec zauzeti, znaci da neto vrede. AKo nema burmuu, tj nije ozenjen, nesto sa njim nije u redu a i moze da se pretvori u potencijalnog smaraca, pa takve izbegavaju. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 7:50:26   
Jeca*
Mm se pre vencanja pitao kako ce se navici na burmu, jer u zivotu sem sata nije stavio nista od nakita na sebe. Onda je tog 07.10.2007 stavio burmu i od onda je NIJEDNOM nije skinuo, kaze nezamislivo mu je da je skine, kao da je rodjen sa njom user posted image  covek se brzo adaptirao user posted image
ja uvek na rukama imam burmu i 2-3 prstena (ukljucujuci i verenicki), ali imam naviku da sav nakit skinem kako udjem u stan, pre nego operem ruke

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 7:51:44   
Anoniman
Moj muž je uglavnom ne nosi (iako ih je on birao user posted image ), ja je uvek nosim kad izlazim iz kuće (čista navika), po kući je ne nosam jer mi smeta dok perem i kuvam.... Od mm nikad nisam tražila da je obavezno stavlja, ali me uvek prijatno obraduje kad vidim da ju je stavio user posted image

P.S. Jeco, ja sam svoj verenički prsten negde zaturila pri selidbi i već tri godine ne mogu da ga nađem, tako da bolje da ćutim user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 17.2.2012 7:53:27 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 7:55:33   
Lu
Mislim...zahtijevatiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 7:58:57   
Jeca*
ma u zivotu mi ne bi palo na pamet da tako nesto trazim od njega....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 8:00:45   
minavb
Zahtevam da skoloni svoje carape, ali da nosi burmu...user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 8:08:45   
Anoniman
Nošenje burme nije obaveza i moranje. Mi smo pričali na temu kad smo birali burme, rekla sam mu da ne mora da je nosi jer brak je mnogo više od prstena, on je rekao da ipak želi da je nosi. Zato smo umesto zlatnih jer zlato ne nosimo ni on ni ja kupili srebrne, poručili da se naprave po slici kiju smo im dali. On svoju nosi a ja sam svoju skinula u devetom mesecu i nikako da smršam dovoljno da me ne kolje. Nadam se da ću je uskoro ponovo staviti...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 9:38:11   
Shishica
Smeta mu..nije navikao. Ponekad je nosi. Jako retko.

Ne teram ga, ali smeta mi sto je ne nosi ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 9:44:56   
lanajelena
Ne nosimo ni jedno ni drugo,meni je velika a on ne voli nakit

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 10:06:41   
Leki 77
Moj suprug je ne nosi, a ja retko, kada sam raspoložena. Meni se ne svidja kako muškarcima stoji prstenje, tako da mi odgovara njegov izbor. Burme su od belog zlata, kombinacija peskiranog i sjajnog. Ono što mi mnogo više znači od burmi je verenički prsten. Njega nisam očekivala da ću dobiti s' obzirom da smo pre braka bili deset godina zajedno. Njega češće nosim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here